Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Pesma je sramni prosek! :evotigana:

Zvuci mi kao neki otpadak sa Black Halo! Ali dobro, mi koji bi zeleli jos jednu Karmu ili Fourth Legacy cemo verovatno biti blago razocarani kada izadje novi album (isto kao i sa Black Halo)

 

Kako ko... Meni bi dobro dosao jos jedan Fourth Legacy, ali mi je i ova pjesma jako dobra. I dalje je miljama iznad prosjeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova pjesma "Ghost Opera" mi je super legla. Zapravo u početku kad sam čula bubnjeve malo sam se razočarala, jer ne volim takve bubnjeve, kao da udara u kutiju, baš me podsjetiše na Demons & Wizards, a takav zvuk ne volim. Al' to je prošlo nakon par preslušavanja.

Uglavnom, da ne peglam, nakon 2-3 slušanja, pjesma mi je odlično legla. Operski početak, rifovi odlični i Khan-ov glas i glasovi u pozadini su se odlično uklopili sa njegovim, a tek onaj solo... Znači, solo sam tek nakon još par puta preslušavanja skužila da je fino uklopljen u onako, ne da kažem agresivnu muziku, već tvrdu, hm, ne znam se ni izrazit... Tvrda pjesma s nježnom solažom, čvrsti rifovi s odličnim klavijaturama... Čvrsta i istovremeno nježna... Baš mi se svidjela pjesma, stari Kamelot s novim elementima, zanimljivo sad za sad, dok ne izađe cijeli album. Jedva čekam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,hwala.. :mrgreen:

Ja,odavde razumem

 

"Your sorrow have a name

and day is dark as night

No remorse and no redemption

close the door

can you hear the crowd is waiting

for the last encore

screaming out for my attention

chanting my name"

A i videla sam na jos nekom forumu isto ovo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,to je razumljivo,ali prva dva stiha ne :(

Ostatak je manje vise razumljiv,sem ta prva 2.. Jer ide nesto prije your sorrow..

I onaj dio kad ide "Like the dead , I am on the other side",stih poslije toga nsto nije shvatljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Kamelot je od Karme na ovamo i postao komercijala, kakve pesme imaju, slobodno mogu na evrovizuju,ne kažem da je loš bend, ali daleko je to od prva četiri albuma koji su super, naročito od drugog-dominion, siege i forth, pa donekle i karma, ali ostalo je već, ''da vidimo maramice''...a još i boy band promo fotke...

Biće zanimljivo u beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Ne procitah vecu glupost od posta iznad. Samo se pitam sto ce na koncert Kamelot-a razni pljuvaci istih.

 

 

Nisam ja pljuvač, samo izlažem svoje mišljenje, da l' se nekom svidja ili ne, uopšte me ne interesuje. Kad bih se ja tangirao oko gro gluposti koje ljudi ovde prolivaju, završio bih na nekoj neuropsihijatriji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamelot je od Karme na ovamo i postao komercijala, kakve pesme imaju, slobodno mogu na evrovizuju,ne kažem da je loš bend, ali daleko je to od prva četiri albuma koji su super, naročito od drugog-dominion, siege i forth, pa donekle i karma, ali ostalo je već, ''da vidimo maramice''...a još i boy band promo fotke...

Biće zanimljivo u beogradu.

 

 

malo si pretjerao ali nisi ni daleko od istine. evrovizija ne mora biti (toliko) losa stvar na kraju krajeva :D

ono, samo da ne ode u Chemical Romance i sl. a vjerujem da nece, tako da je ok. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamelot je od Karme na ovamo i postao komercijala...

.. sto naravno ne znaci da je sad los. Iskreno mene briga za te komercijala,ne-komercijala podjele,ako mi se svidja-svidja,to je to.. (na napadam te,samo dopunjujem tvoj post..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
.. sto naravno ne znaci da je sad los. Iskreno mene briga za te komercijala,ne-komercijala podjele,ako mi se svidja-svidja,to je to.. (na napadam te,samo dopunjujem tvoj post..)

 

 

O tome ja i zborim. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...