Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Fabio je jedan od najboljih vokala trenutno...ali nije bolji od Khana...

 

Mocan je vokal, to je ocigledno, jedino ne znam koliko ce uspeti da se uzivi u tu Kamelot atmosferu, posebno ovo na novim pesmama.

 

Fabio je fenomenalan vokal... Meni je tu negde u rangu sa Khanom, malo bolji.  :wub:

 

Baš me zanima kako će zvučati Kamelot pesme unjegovom izvođenju. :da:  

 

Starije pesme sigurno odlicno. E sad, sto se tice Khanovog izvodjenja na poslednja dva koncerta koje sam gledala, moglo se primetiti da ima malo problema sa glasom i da ne uspeva sve da otpeva kao nekad. Ima na youtube neki rare snimak iz Grcke iz 2001. godine, to je bio Khan u pravom izdanju. Ali ne mozemo mu zameriti neki losiji koncert, jer je to uspevao da nadoknadi scenskim nastupom.

 

Kad krene da sa svojim akcentom "a la Alberto Bertorelli" rendiše Kamelot pesme... :haha: Jedva čekam snimke toga.

 

Nisam primetila da ima akcenat, stavise!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Edu Falaschi (ANGRA, ALMAH) will be a special guest at KAMELOT's April 9 concert in Espaço Lux in São Bernardo do Campo, São Paulo, Brazil as part of the "Pandemonium Over South America 2011" tour. Falaschi will share the stage with such great singers as Fabio Lione (RHAPSODY OF FIRE), Simone Simons (EPICA) and Elyze Ryd (AMARANTHE), who will perform with KAMELOT on this tour.

 

KAMELOT drummer Casey Grillo recorded the drums for the debut self-titled album from ALMAH.

 

Commented Falaschi: "It's a huge honor for me to perform live with my friend Casey, Thomas [Youngblood] and all the guys from KAMELOT. Today the band counts on the great singer Fabio Lione who helps them in this tour. They called me to take part in this show in my hometown city, São Paulo! It's clear that I immediately said 'yes!' We are talking about KAMELOT! One of my favorite metal bands ever!

 

"For those who don't know, Casey recorded the drum parts for the first ALMAH CD in 2006 and since then we have become friends even more. And especially due to this fact, I will do my best in order to give to all KAMELOT fans an unforgettable night! I'll put my heart in it!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj lik bolje zvuci realno. khan ove visoke izbegava uzivo.

 

ja mislim da mu nije zdravlje toliko u pitanju koliko je cinjenica da mu se ne peva u bendu vise.

 

mislim da ce tako da se ispostavi na kraju, vidis da maltene rade audicije, ovaj lik, fabio, edu iz angre, traze najbolju soluciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas me zanima kako ce da zvuci Kamelot sa Fabijom :D :D :D

mada onaj lik iz Cirkus Maksimusa je odlican moram priznati

 

ne znam meni je Kan jedan od najboljih vokala IKADA i ono ne bih bas voleo da ode iz Kamelota :(

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas me zanima kako ce da zvuci Kamelot sa Fabijom :D :D :D

mada onaj lik iz Cirkus Maksimusa je odlican moram priznati

 

ne znam meni je Kan jedan od najboljih vokala IKADA i ono ne bih bas voleo da ode iz Kamelota :(

I mene iskreno zanima kako ce sa Fabiom zvucati, svaka cast ovom liku iz Circusa Maximusa, ali meni zvuci malo narodnjacki, nije to to.

 

 

a ja sam krenuo slusati Kamelot samo zbog Kanovog MAGICNOG glasa :wub:

 

 

Na njihovom koncertu prosle godine u Pesti bas je pored mene stajao neki emo deckic koji se tako odusevljavao Khanovom glasu :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olja mi reče pre par nedelja da će Fabio biti gost i u Evropi, ali sam valjda negde pročitala da će gostovati samo u Americi. Je l' sad definitivno da će biti i u Evropi?

 

A što se tiče predgrupa, imaju ih 3 i mislim da je previše.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nezvanicna informacija: Khan postao religiozan, i sad ga boli kurac za Kamelot i metal.

Eriksen je super otpevao na onom snimku gore (ovi pederi iz ProgPower ne daju da se kace snimci na YouTube pa je taj jedini). Meni ne bi smetalo da ga zameni.

 

EDIT: Mogao bi sad neki projekat Khan/Kiske :mhihi:

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezvanicna informacija: Khan postao religiozan, i sad ga boli kurac za Kamelot i metal.

Eriksen je super otpevao na onom snimku gore (ovi pederi iz ProgPower ne daju da se kace snimci na YouTube pa je taj jedini). Meni ne bi smetalo da ga zameni.

Slazem se za Eriksena

ali ne mogu da verujem ovak Khan koja je picka :( :'( razocarao me je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stasu ili glasu :smile:?

 

Iskljucivo glasu, Khan je Khan!

 

Nezvanicna informacija: Khan postao religiozan, i sad ga boli kurac za Kamelot i metal.

Eriksen je super otpevao na onom snimku gore (ovi pederi iz ProgPower ne daju da se kace snimci na YouTube pa je taj jedini). Meni ne bi smetalo da ga zameni.

 

EDIT: Mogao bi sad neki projekat Khan/Kiske :mhihi:

 

 

Otkud ti sada takva informacija? Po tebi, jos ce da na kraju da se zamonasi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. Mozda bi bilo kul da nastave sa jedno 2-3 vokala, kao Therion. Recimo Apollo, Eriksen, Simone i jos neki treci lik. Fabio mi se ne uklapa tu.

 

Koga zanima, lik sto je otvorio temu zna clanove benda, tako da je verovatno tacno sve sto prica:

http://www.ultimatemetal.com/forum/progpower-usa/649482-my-personal-thoughts-kamelot-situation.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...