Jump to content

Jedna Stara Prica...


Blinded by Tear

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Falio si, da cujem i od tebe koju pametnu... icon_mrgreen.gif

Meni je falio.... basH me zabrinulo

sto ga nema! icon_sad.gif

 

''jeste gramaticki nepravilno, ali to sam navikao od australijanaca. ozbiljno, popravi gramatiku. mrzi me da lovim greske... ''

 

SlamasH, i te kako.... a Vi pojedinci

ste mi gramaticHki-bistriji u picHku materinu! wallbash.gifwallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gramatika jednog jezika je gramatika jednog jezika. za onoga ko zivi dugo u inostranstvu imam razumevanja da sa gramatikom ne stoji najbolje, ali daleko od toga da je to nevazno u literarnom delu. ja nisam u fazonu da lovim greske, nego da opomenem. a umem da se snadjem sa vise cistih jezika i vise slangova, pa ne dizem galamu. sala vezana za australiju je iz cistog evro-snobizma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad znam sta volis. Sujedno, umijem da spremim sarmu bas onako kako i valja, eto pa navrati kad budes smogao si priliku. icon_mrgreen.gif

Vicky, pa ti posedujes neke iznenadjujuce kvalitete.

 

 

Jos ako si dobra s podvarkom... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gramatika jednog jezika je gramatika jednog jezika. za onoga ko zivi dugo u inostranstvu imam razumevanja da sa gramatikom ne stoji najbolje, ali daleko od toga da je to nevazno u literarnom delu. ja nisam u fazonu da lovim greske, nego da opomenem. a umem da se snadjem sa vise cistih jezika i vise slangova, pa ne dizem galamu. sala vezana za australiju je iz cistog evro-snobizma.

Volim kada se javis u trenutcima kad mi je najteze, hvala. Moram priznati, gramatika mi nikad nije isla za rukom, ne na ovom forumu, lol!

Znam, a i nije u redu da se mucis i ''lovis tudje'' nepravilnosti, zar ne.

 

...Pain doesn't hurt

when its all you've ever felt...

 

@Vojvodo, kako da ne, kuham od svoje desete godine. icon_mrgreen.gif

@Blacky... biggreens.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Ozbiljno ne podnosim pateticne suicidalne budale! Treba imati snage da ustanes i kad imas problem, i da ga resavas kako znas i umes. Najlakse je odapeti i jos umisliti kako je to tako romanticno i umetnicki wallbash.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre ti opet gresis! Nije tako, vazno je baciti kasiku kad je najteze, nikad se ne suociti sa problemom, uvek izabrati lakse resenje, i pisati glupe naci lezbo goth 'ocu-da-crknem-od-bedaka baljezgarije. Ziveo goth podmladak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricaj mi o tome, mislim da nema vece bludnice od tebe...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

jel ovo meni upuceno? icon_smile.gificon_smile.gif

Za razliku od tebe koja se hvalis svojim sehi tripovima i hvatanjem macana u carapama i kakvim sve ne bljuvotinama, mislim da jedini moj takav dogadjaj koji sam spomenula bio sa onim mrcanim popom icon_smile.gif . TAko da ako ne umes da odgovoris na kritiku normalno ne vredjaj ljude na osnovu stvari koje ne mozes da znas - mizerno je. Sila je poslednje sredstvo nesposobnog icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije pop mracan nego se ti u modernom fazonu foliras da ne znas sta je svjestavanje kuce, dalje ti ljudi koji su svjestali kucu a da sina nisu izvukli iz kreveta i pripremili sve sobe, uz malu svecanost - smijesni su. i uopste, ja takvu sramotu nikad nigdje ne bih ispricala jer je krajnje nevaspitano i nekulturno. makar bilo svjestanje kuce, ili neki ramazan, ili sabat ili sta god.

 

a to nema veze s bludnicama. niti sa silom jer niko nikome nije prijetio icon_smile.gif

 

 

ali je strava fazon.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) mrcan, ne mracan

2) nisam se folirala niti bih, prosto nisam upoznata bila sa time

3) da li su smesni ili ne nije bila tema razgovora, niti je u ovom kontekstu bitno (mada, slozila bih se)

4) zasto je nevaspitano, molicu lepo? Tema je bila seks, ljudi su pricali o svojim ispadima, ja sam ispricala svoj najgori. Pa sta?

5) nisam ni rekla da iko ikom preti. Postoji nesto sto se zove metafora, to bi ti kao neko ko pise trebalo da znas.

6) i ja mislim da je. Pogotovo sto je jako smesno. Zato sam ga i postovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. onda izraz "mrcanim" definitivno nije na mjestu. mozda mrkim??

2. to sto nesto ne poznajes, ne znaci da je lijepo smijati se tome. ali nisi ni ti kriva, nego kazem - domacini te kuce.

3. eto.

4. dobro ajde - to je vrhunac vaspitanosti icon_smile.gif

5. ovdje se zezamo - sila i fazoni.

6. ajde de. vazi se. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...