Jump to content

Diminished Soul


Queen_of_the_ryche

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ti se ne svidja moje "kompletno sranje", a ti idi negde gde ga nema!!! A sad se tornjaj odavde!!!!!!!!!!

I to se dalje nastavlja, osoba A objavi (po svom 'objektivnom' misljenju) fantasticnu poJeziju, trazi misljenje, osobe B, C, D, i mozda i E je zezaju jer ne misle da je njena poJezija fantasticna, osoba A ih izvredja i kaze im da su glupi i da ne razumeju poJeziju, i da oni pisu jos gore, i da ih niko nije pitao za misljenje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to se dalje nastavlja, osoba A objavi (po svom 'objektivnom' misljenju) fantasticnu poJeziju, trazi misljenje, osobe B, C, D, i mozda i E je zezaju jer ne misle da je njena poJezija fantasticna, osoba A ih izvredja i kaze im da su glupi i da ne razumeju poJeziju, i da oni pisu jos gore, i da ih niko nije pitao za misljenje.

laugh.gif ...

 

da li je potrebno bilo sta dodati...???

 

mislim da ne.

 

osim dobre poezije na temi naravno...

 

toga fali... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

MNOOOOOOOOOOOGO... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to se dalje nastavlja, osoba A objavi (po svom 'objektivnom' misljenju) fantasticnu poJeziju, trazi misljenje, osobe B, C, D, i mozda i E je zezaju jer ne misle da je njena poJezija fantasticna, osoba A ih izvredja i kaze im da su glupi i da ne razumeju poJeziju, i da oni pisu jos gore, i da ih niko nije pitao za misljenje.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... sve je to mJetal .... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili bolje, emigriraj u afganistan, u neku pecinu - sakrij se dok svijet zaboravi ove pjesme i izjave, pa se pojavi kroz nekoliko godina..

 

ili se prijavi na Idol, da te ukljuce medju Top10 najgorih, pa da bar pokazes do kraja svoje mentalne probleme laugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojka je ocigledno nova na forumu i neiskusna sa agresivnim ljudima, polako narode i ostala bagro! ph34r.gif

Sa druge strane (duge), Kraljice (Rajha ili trotoara - nije bitno, bitno je da znas da kuvas i pravis sarmu) - zapamti da nisu svi fini/slatkorecivi na forumu i udarice ti direktnu kritiku - medju tom grupom sam (mozda) i ja, ali nisam sada u fazonu/raspolozenju da citam te epske spJeve i dJela pa da komentarisem, ali samo znaj da kada si vec nesto postovala NE ocekuj samo hvalospeve i pozitivne komentare... icon_da.gif

 

Moras nauciti ISTINU i kako da ucis iz kritika, jer nisu sve samo 'udri i bJezi'.. no da ne filozofiram dalje, hevi je mJetal to! icon_rockdevil.gif

 

 

 

Slava Bjethoru, ko ne slusa Satyricon i Emperor, taj ne zna sta je MJETAL!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svi ste mi vi clanovi MENSE!!!! Ha, ha... STRASNO!!!!

 

E tupadžije jedne...

 

A Ivanu_Creed-u: Hvala na savetu, sve je to tacno, ali imam jezik...na kraju krajeva, videćemo ko će se skrivati po pećinama, jer to ja sigurno nisam...

 

Ne stidim se ni jedne pesme, niti komentara koji sam ostavila, jer je svaki bio na mestu, a sa druge strane oštre kritike mi ne smetaju, s obzirom ko ih daje!!! Ljudi, naučite da pišete, samo ću vam to reći...ko ne zna maternji jezik, bolje da ga nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svi ste mi vi clanovi MENSE!!!!  Ha, ha... STRASNO!!!!

 

E tupadžije jedne...

 

I prica se nastavlja dalje...

 

I dalje...

 

 

 

I dalje...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dalje...

Edited by VOJVODA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Паааа, песме јесу безвезњикаве, али шта сте напали ову јадну девојку, није вам ништа скривила...

 

А ти, обожаватељко QR, мораш знати да ти тај начин "одбране" неће учинити песме квалитетнијим. Прихвати критику, постуј још нешто, немој никада више постовати, теби на вољу шта ћеш учинити.

 

Eonsko sunce, prži strašno,

I poput pahulje u šaci se topi,

Okopneli zubi, starosti se keze,

 

Шта се топи, Сунце?

 

Имаш гомилу непотребних рима које више кваре, него што улепшавају песме. Имаш гомилу непотребних запета, поведи рачуна о томе.

Ова песма "Исконско зло" би била одлична да се ниси упетљала у те безвезне риме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...