Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaa

 

ja volim I`D DIE FOR YOU!! samo kazem - nabavih snimak (HVALA JON BON JOVI) tog cuvenog izvodjenja!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

sramota bi bilo da se okaci ovdje, ali opet VRIJEDI vidjeti zaista.

na pravi nacin se reklamira Bon Jovi. samo sto on to jos nije vidio. a cim vidi, bacice mikrofon i reci - zbogom svima, odo` ja u neku afganistansku pecinu da se pokrijem po usima, jer me SRAMOTA kako nemam pojma.. a riba razbija.. icon_smile.gif

 

Raise your hands.. when you want to let it go.. raise your hands.. i tako to icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocu i ja taj link icon_da.gif233.gif

 

 

 

volem i ja tu pesmu.....samo me nervira ona cuvena rima "Die For You, Cry For You"......vrh neoriginalnosti icon_uhoh.gif

Cak i ja moram priznati da je to veoma ljigava, providna, vec 100 puta vidjena pesma, ali kako da mi ne udje u usi "I'd die for you, I'd cry for you, I'd do anything, I'd lie for you...you know it's true...baby I'd die for you" biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusham grupu Bon Jovi od '84-te godine i zaista su sjajni!!!!!Grupa koja posle albuma Sliperry When Wet napravi josh bolji kao shto je New Jersey zasluzuje svo poshtovanje!!!Jedva chekam izklazak novog albuma ali prvi singl Have A Nice Day je sjajan..... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje, da nas moderatorka ne bi opominjala, evo da se vratimo na temu.

 

ove strastvene izlive ljubavi, jon i ja smo imali u oktobru prosle godine! a onda je dosao znate vec ko... icon_smile.gifbiggrin.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gif

 

(izvinjavam se na losem kvalitetu slika)

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

za dlaku ispred po meni je this aint a love song icon_da.gif

 

 

always je tu negdje (isforsirana je mnogo)

 

dry county je mozda i najbolja ali nije ljubavna - jebi ga biggrin.gif

 

living in sin je po meni opet - najiskrenija, pjesma ima duh 80-ih, i citav onaj spot je legendaran icon_da.gif

 

without you nije losa, ali je za klasu niza od svih pomenutih.

 

 

na kraju - I`D DIE FOR YOU JE NAJBOLJA! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Always je najprodavaniji singl B.J. jeste isforsirana kao da je pisana za neki film,znam baladu Without you ali u izvodjenju Motley Crue....Po njihovom mishljenju kada bi morali da se opredele za jednu pesmu to bi bila Wanted Dead Or Alive,kao najbolja.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a argumenti za to su???

ja sam lepo rekla da tu pesmu prvenstveno volim zbog spota ali kako god, ako to nije pesma koju volis napisi koja jeste ili bar objasni zasto ne volis doticnu...

 

a ako cemo o tome koja je naj pesma kako to da niko nije spomenuo Livin' on a Prayer.Meni je to tako swatka pesmica,bas u stilu 80-ih i tako je pozitivna icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by Pretendress

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...