Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

a argumenti za to su???

ja sam lepo rekla da tu pesmu prvenstveno volim zbog spota ali kako god, ako to nije pesma koju volis napisi koja jeste ili bar objasni zasto ne volis doticnu...

 

argument je to sto su ukusi razliciti.

 

Omiljana mi je In These Arms pa mozda Bed Of Roses

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In these arms" ja uopste ne mogu da shvatim ozbiljno, uvek kad je cujem setim se Beavis-a kako gleda taj spot i vice: "Hmm, hm...like the roses want the rain? That's stupid!".

 

ali ali.....

 

"We stared at the sun

And we made a promise

A promise this world would never blind us

These were our words

Our words were our songs

Our songs are our prayers

These prayers keep me strong

And I still believe

If you were in these arms"

 

wub.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek umrem od smeha kada dodje ovaj deo:

 

Your clothes are still scatteder

All over our room

This old place still smells like

Your cheap perfume

Everything here reminds me of you

And there’s nothing that i

Wouldn’t do to be in your arms

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nekako mi je ljigav. Sad ce Biljana da me ubije, ovo joj je omiljena pesma! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes bivisa i batheda.. biggrin.gif

 

@shock!: samo sto je to sve only in songs icon_wink.gif

 

Evo iskopao sam linkove sa Live8.. video downloads!

 

Pa ko voli nek izvoli.. tri pesme sto su Dzovi svirali.. Maj Lajf, Prejer, i novi singl Hev a najs dej..

 

http://www.bonjovi.co.yu/forum/index.php?showtopic=631

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ali.....

 

"We stared at the sun

And we made a promise

A promise this world would never blind us

These were our words

Our words were our songs

Our songs are our prayers

These prayers keep me strong

And I still believe

If you were in these arms"

 

wub.gifwub.gif

Aliiiiiii Beavis and Butt-head. icon_smile.gif Slicno je i sa pesmom Sth for the pain. biggrin.gif

 

Nemanja kakav je kvalitet slike toga sa Live8?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zlaja: Always je najprodavaniji singl B.J. jeste isforsirana kao da je pisana za neki film,znam baladu Without you ali u izvodjenju Motley Crue.

 

without love icon_redface.gif (sviralo mi nesto drugo u tom momentu pa se presaltah)

 

fantasmic: moj favorit skroz..all men are heroes

 

.. in dreams. biggrin.gif (frojd)

 

marija prokopijevic: Jesi li skakala ziriju po stolu ili tako nesto? biggrin.gif Tesko je premasiti onu koreografiju. mhihi.gif icon_smile.gif

 

jesam, skakala sam. sajmon me samo blijedo gledao! icon_smile.gif ali ja sam jebi ga, ipak dogurala do americkog idola. nije to mala stvar. icon_smile.gif

 

 

sto se tice thank you for lovin me, slazem se s michelle - to moze da se svidi eventualno samo novim fanovima! icon_da.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice thank you for lovin me, slazem se s michelle - to moze da se svidi eventualno samo novim fanovima! icon_da.gif

Ja se i dalje ne slazem...prvo sto ja slusam Bon Jovia vec dobrih 7 godina sto je super kad se uzme u obzir da imam 18...a i da kazemo da ja nisam merodavna znam jednog drugog,mnoooogo okorelijeg fana od mene koji bi isto rekao da je ta pesma dobra (ne bas najbolja ali opet dobra), a ti ga cak i znas sa Bon Jovi foruma...

 

Poz'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam molo stariji fan Jovice poshtujem baladu Thank You For Loving Me,uz spot ima poseban smehk.... pivopije.gif

I ja isto. icon_wink.gif Ne znam sta oche ove gospodze gore... samo se nesto zale.. mhihi.gif

 

Pesmica je super... i spot... mada ono "When I look into your eyes the sky's are different blue" .. (opet only in songs..) no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto rece zlaja - POSTUJEM pjesmu, ali ona mi nikako nije u rangu s always, this ain`t i sl. spot je ok naravno, ali to je zato sto je jon (i rici) najveci smeker na svijetu. biggrin.gif

 

sjecam se kao je izasla born to be my baby (tacno, jesam gospoDZA, tacnije baba cim se toga sjecam) - pade mi napamet, jer je text bas za baladu, muzika je nesto drugo. ali se sjajno uklopilo.

 

zlaja: ta riba je LARA CROFT s foruma, takodje fan Bon Jovija. posalji joj pp, pitaj je sta joj bi.. icon_smile.gif (btw, fali tu dio kad ona izlazi pred ziri i onako baca jaknu preko studija, smekerski icon_smile.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

YEAH, NISAM NI JA JEDINA PLAVUSA OVDJE ! biggrin.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

e, na wimixu ima strava stvari.. na primjer.. skines have a nice day, tj mislis da si to skinuo. pustis.. ono CHER! biggrin.gif

Vala nisi, ova 1/5 plave kose me potpuno otupljuje. icon_smile.gif Idalje nisam nasla ovu glupost od winimixa.

 

Novi album izlazi 20. septembra. biggreens.gif

 

Je li izasao spot za Hev a najs dej vise???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...