Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

cher u portlandu ljudi.. ali karta je 55 dolara.

pa jebi ga, mislim stvarno.. no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

 

ajde Ivane, istresi dzepove, trebas da vodis malu plavu djevojcicu na cher koncert. wub.gifwub.gif i poslije jos samo Bon Jovi i eto! nista vise. icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

 

molim vas da me podrzite u mojim nastojanjima da odem na koncert. ph34r.gif233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cher u portlandu ljudi.. ali karta je 55 dolara.

pa jebi ga, mislim stvarno.. no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

 

ajde Ivane, istresi dzepove, trebas da vodis malu plavu djevojcicu na cher koncert. wub.gifwub.gif i poslije jos samo Bon Jovi i eto! nista vise. icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

 

molim vas da me podrzite u mojim nastojanjima da odem na koncert. ph34r.gif233.gif

evo ja te podrzavam... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ima neka turneja skoro, nesto zanimljivo... neka novost...

 

Nesto sto ce izvaditi ovu temu iz govana

Ajde ja da probam...

 

darijus me u poslednje vreme drogirao ovim bendom pa sam nesto razmisljao icon_smile.gif ...sta se tim ljudima desilo...zasto su postali tako slinavi i pateticni...nije mi jasno...nemojte mi reci da su samo pare u pitanju...para su verujem imali i vise nego dovoljno...mora da postoji neki drugi razlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sta se tim ljudima desilo...zasto su postali tako slinavi i pateticni...nije mi jasno...nemojte mi reci da su samo pare u pitanju...para su verujem imali i vise nego dovoljno...mora da postoji neki drugi razlog...

To stoji, njihova poslednja 2 albuma su meni POTPUNO neslusljiva pukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ja da probam...

 

darijus me u poslednje vreme drogirao ovim bendom pa sam nesto razmisljao icon_smile.gif ...sta se tim ljudima desilo...zasto su postali tako slinavi i pateticni...nije mi jasno...nemojte mi reci da su samo pare u pitanju...para su verujem imali i vise nego dovoljno...mora da postoji neki drugi razlog...

Evo i ja da probam icon_biggrin.gif

 

Zavisi sta si konkretno slusao.. koje albume... iz 80-ih... pocetkom 90-ih..

 

A "patetika" je oduvek bila srednje ime za ovaj bend. Neke pesme kad procitas zvuce lose, odnosno bas tako - pateticne i slinave, ali kada je cujes sa muzikom, utisak je drugaciji, nesto kao filmska muzika... Takodje jedna recenzija kaze da je samo BJ to dozvoljeno, i cak sta vise pozeljno da pisu takve pesme...

 

Inace, pare su uvek u pitanju.. jebiga takva su vremena dosla. icon_rolleyes.gifpukeface.gificon_frown.gif

 

Ja mislim da su noviji albumi takvi kakvi su zbog nedostatka inspiracije... jednostavno 15 godina dobre karijere je iscedilo svaku kap kreativnosti.. ako nekome odgovara takvo objasnjenje... icon_rolleyes.gif Ja sam posle nekih 50-ak svojih pesma doziveo bas to... smoris se i pocnes da pises sranja, koja onda iscepas/obrises {barem ja}. no.gif

 

Mozda je i razlog da bi se privukli novi, mladi fanovi? Ljudi, da se ne lazemo - ROCK 'N' ROLL is dead. To dokazuje i cinjenica da su 90% bendova koji su 80-ih zarili i palili danas samo ostali u knjigama...

Pa eto i Metallica je sa St. Anger postala starim fanovima sranje, ali su se neki novi klinci nalozili.

A mozda je to ono kao sa filmovima.. odgledas neki i strasno ti se dopadne, a posle izbace 2. deo i ti se smoris jer to nije nesto sto si ocekivao.. icon_spava.gif

 

Uglavnom bitno da su neke pesme/albumi ostali zauvek.. {ala ovo zvuci pateticno a? mhihi.gif }

 

 

 

uf, kako bi mu sad prisla otpozadi

Otpozadicarka a? icon_mrgreen.gif

Zbog njegovog dupeta bend ima vise stete nego koristi... a i zbog vas devojaka icon_rockdevil.gif

 

LOL

 

Mico mani me se pravopisa draga...

bitna je muzika i mr. Jovije

 

I agree biggrin.gif Me iz cepidlaka sometajms...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da probam  icon_biggrin.gif

 

Zavisi sta si konkretno slusao.. koje albume... iz 80-ih... pocetkom 90-ih..

 

A "patetika" je oduvek bila srednje ime za ovaj bend. Neke pesme kad procitas zvuce lose, odnosno bas tako - pateticne i slinave, ali kada je cujes sa muzikom, utisak je drugaciji, nesto kao filmska muzika... Takodje  jedna recenzija kaze da je samo BJ to dozvoljeno, i cak sta vise pozeljno da pisu takve pesme...

 

Inace, pare su uvek u pitanju.. jebiga takva su vremena dosla.  icon_rolleyes.gif  pukeface.gificon_frown.gif

 

Ja mislim da su noviji albumi takvi kakvi su zbog nedostatka inspiracije... jednostavno 15 godina dobre karijere je iscedilo svaku kap kreativnosti.. ako nekome odgovara takvo objasnjenje...  icon_rolleyes.gif Ja sam posle nekih 50-ak svojih pesma doziveo bas to... smoris se i pocnes da pises sranja, koja onda iscepas/obrises {barem ja}.  no.gif

 

Mozda je i razlog da bi se privukli novi, mladi fanovi? Ljudi, da se ne lazemo - ROCK 'N' ROLL is dead. To dokazuje i cinjenica da su 90% bendova koji su 80-ih zarili i palili danas samo ostali u  knjigama... 

Pa eto i Metallica je sa St. Anger postala starim fanovima sranje, ali su se neki novi klinci nalozili.

A mozda je to ono kao sa filmovima.. odgledas neki i strasno ti se dopadne, a posle izbace 2. deo i ti se smoris jer to nije nesto sto si ocekivao..  icon_spava.gif

 

Uglavnom bitno da su neke pesme/albumi ostali zauvek.. {ala ovo zvuci pateticno a?  mhihi.gif }

 

 

 

 

 

I agree  biggrin.gif  Me iz cepidlaka sometajms...

Milsim da si u pravu u vezi svega, nazalost...ja licno nikada ne bih ni ubacio neki njihov disk u cd player da Sambora ne svira u tom bendu...

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...