Jump to content

The Elder Scrolls III: Morrowind


The_true_Neshic

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo na benchmark forumu ima dve teme koje imaju nenormalno mnogo strana i poruka...

 

Ja sam nisam mogao da verujem koliko je Morrowind dobra igra kad sam je prvi put igrao... Sada vec znam da nikada necu ni prestati da igram icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa spelom je zhiva istina biggrin.gif

 

Nego, onaj lik od 7 minuta me je zaista odushevio! Ortak i ja smo gledali i prvo nismo verovali da je mogucje, a onda sam ja nastavio da gledam snimak i dosao do zakljuchka da bih istim postupkom uspeo da predjem igru za nekih 20 minuta, poshto bash i nisam uvezhban ko onaj ludak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proces za const. enchant je malo komplikovan.......... icon_mrgreen.gif

 

Prvo treba da se nadje star of Azuri(ovo je vrlo pozeljno), zatim (podrazumea se da je enchanting 100 ili vise)enchantujete amulete ili ringove za fortify luck i inteligence) onda odete u tel branoru i tamo uzmete spell summon golden saint.Svojerucno mozete napraviti item koji summonuje sainta na otprilike 15 sekundi.Za to vreme morate da bacite soultrap i ubijete ga.Samo duse Golden Saintova i Ascended Sleepera mogu da daju const ench.Onda je naravno lako......

 

Ovaj postupak mozete ponavljati neograniceno puta kako se star ne unistava posle enchantinga.A da enchantujte daedric shieldove mogu da drze po 250.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proces za const. enchant je malo komplikovan.......... icon_mrgreen.gif

 

Prvo treba da se nadje star of Azuri(ovo je vrlo pozeljno), zatim (podrazumea se da je enchanting 100 ili vise)enchantujete amulete ili ringove za fortify luck i inteligence) onda odete u tel branoru i tamo uzmete spell summon golden saint.Svojerucno mozete napraviti item koji summonuje sainta na otprilike 15 sekundi.Za to vreme morate da bacite soultrap i ubijete ga.Samo duse Golden Saintova i Ascended Sleepera mogu da daju const ench.Onda je naravno lako......

 

Ovaj postupak mozete ponavljati neograniceno puta kako se star ne unistava posle enchantinga.A da enchantujte daedric shieldove mogu da drze po 250.

Hmm... Znachi to je postupak "ruchnog" enchantovanja... Ja poshto igram sa ratnicima, uvek posecujem mage guild i tamo iskeshiram za enchant nekog item-a... Postho postoji ona grodbnica blizu Caldere, lako sakupim i kinte, a i dusha g.saint-a... Jedino naravno dok prvo nadjem dovoljno gradn gem-ova...

 

Pravljenje scroll-ova je pretpostavljam isto kao i obichno enchant-ovanje, samo se koristi papir umesto item-a?

 

btw. chemu sluzi yebeni "luck" u igri??

Jedino da nekoga mozda usere da uradi "critical damage" mozda...

Jel ima josh neshto?

 

Edited by Silent/Strategy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luck multiplier je u svemu od alhemije pa do bacanja cini tako da je mozda i najbitniji faktor za high lvl charactere.

Imas o tome na forumima.

 

 

Nema veze sto si warrior ako si uspeo da dignes int. do 100 postoje master traineri ali ovo verovatno znas

Edited by The_true_Neshic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno se ne isplati.Jel znate a master trainere?Gle treba mi savet, da li nekako mogu da napunim sve atribute na 100 ? Ak mogu onda se moze napraviti savrsen lik ali nigde nisam nasao neki dobar build.

Pa, sad icon_mrgreen.gif

Meni se npr. isplati, jer zahvaljujuci Creeper-u pare nisu problem icon_cool.gif

 

Sad, da se nabudze atributi do max. hmm... Ne bih znao dal je moguce...

Nisam siguran, ali da bi ih nabudzio, morao bi ili: da nagurash nenormalno veliki level (i to fino da balansirash prilikom prelaska da svaki put stavljash 5 x atrib. ); ili naravno da nabudzish atribute preko item-a...

 

Inache, samo LUCK se ne moze budziti 5 x atrib (ono 'dodavanje novchica' )...

Tako, da - 100 - 40 = 60... A da li je moguce stici do tog lvl-a?

Ja ne verujem, jer koliko sam skapirao - prelazak na sledeci lvl je uslovljen napredovanjem kroz skill-ove... A ako se nabudze svi skill-ovi na max - logichno da nema shanse nabudziti josh koji lvl liku...

 

Ne znam dal je to promenjeno u expanzijama...

 

Inache, master trainer-i sluze za budzenje skill-ova, pa posredno i atributa (nakon dovoljno treniranja)... Evo i liste : )

 

btw. ne reche mi: kako se izvodi enchant ako ga radish sam?

Prevuchesh gem na neki item ili kako? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me nesto interesuje u vezi onog rekorda od 7 minuta..kako uspeva da se teleportuje a da ne koristi nikakvu magiju?

Mozda mi se samo cini, ali recimo odjednom se pojavljuje tamo na pocetku u Ald-Ruhn..posto pokupi one super cizme.

Zatim u Red mountain-u..pokupi item i odjednom se stvori napolje. icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, ali sa low quality verzijom se nishta ne konta..

mozda kada bi skinuo high quality verziju..

mozda bi se tada bolje videlo shta tachno uzima

i kako tachno sve odradi..

 

humm, vidish, nije losha ta ideja..

moracu da probam.. mada nema shanse tako brzo

da odradim iz prve.. a i moracu non-stop da save-ujem

pa da prouchavam taj snimak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, ali sa low quality verzijom se nishta ne konta..

mozda kada bi skinuo high quality verziju..

mozda bi se tada bolje videlo shta tachno uzima

i kako tachno sve odradi..

 

humm, vidish, nije losha ta ideja..

moracu da probam.. mada nema shanse tako brzo

da odradim iz prve.. a i moracu non-stop da save-ujem

pa da prouchavam taj snimak..

Potrebni su dani vezbanja.. icon_smile.gif

 

Inace sad planiram da odigram sa nekim likom u fazonu magija, spelova itd.

to jos nikada nisam probao..i nemam pojma kako se prave ti enchant itemi, ne znam ni kako da kombinujem one glupe trave za obicne napitke. no.gificon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me nesto interesuje u vezi onog rekorda od 7 minuta..kako uspeva da se teleportuje a da ne koristi nikakvu magiju?

Mozda mi se samo cini, ali recimo odjednom se pojavljuje tamo na pocetku u Ald-Ruhn..posto pokupi one super cizme.

Zatim u Red mountain-u..pokupi item i odjednom se stvori napolje. icon_confused.gif

Koristio je Scroll of Almisivi intervention za teleportovanje u Balmoru i Ald-Ruhn, a za teleportovanje po Red Mountainu je koristio Scroll of mark i Scroll of recall.

Edited by Bzuva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristio je Scroll of Almisivi intervention za teleportovanje u Balmoru i Ald-Ruhn, a za teleportovanje po Red Mountainu je koristio Scroll of mark i Scroll of recall.

Da znam za te scroll-ove ali ih izgleda nisam video koliko je brzo uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad zarobis nesto u gem (inace moze da se zarobi vivec!!!!!) prevuces gem na lika kao da ces da ga equipujes i onda ti se izbaci dijalog koji je vrlo slican onom kod trgovaca samo sto ovde moze da ne uspe.U tom slucaju gem se unistava pa je najbolje imati stalan izvor dusa.

Hvala, to me konkretno zanimalo pivopije.gif

 

Taman cu sad da napravim jedan "soultrap" mach, da sakupljam dushe i budzim enchant skill icon_mrgreen.gif

Edited by Silent/Strategy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...