Jump to content

Najvaznije Vazno Obavestenje!


Herr_Wolf

Recommended Posts

Shvatio sam da na ovom forumu jos nemamo neko Obavestenje, pa reko' da napisem par rechi, chisto da se ljudi, novi kao i stari, upoznaju sa protokolom i smanje otvaranje nepotrebnih tema i ischudjivanje koje sledi ako im se tema ne odobri.

 

Dakle ovako, za svaki osnovni instrument jednog rock/metal benda postoji po tema, one ne sluze samo za druzenje vec da i na njoj pitate dezurne blejache/struchnjake za svaku stvar koja vas zanima, a da se tice bilo koje pojedinosti vezane za instrument (dakle pitanja vezana za zice, shtim, adaptere, procesore, pojacala, specifichne pojedinacne modele kao i delove). Teme nemaju linearnu pricu tako da vash post na 77. strani nece tu smetati, niti je potrebno da procitate prethodnih 76 da bi se ukljucili u diskusiju.

 

Isto tako, sva pitanja vezana za softver postavite na odgovarajucoj vaznoj temi.

 

Ako trazite muzicara, ili vise muzicara radi formiranja benda, ili pak nudite svoje usluge (ovo tako cheap zvuchi) postujte na temi Potraznja muzicara, opet cu ponoviti, tema je pracena i dosta ljudi je bas preko nje popunila ili okupila bend.

 

Na kraju zamolio bih vas za strpljenje prilikom otvaranja tema, ja na svaka 2-3 dana proveravam "topic queue", a ako se nekom bas zuri neka posalje meni ili Marko, Mon_a[MOR]e - u PP i pogledacemo queue chim se ulogujemo. Dakle nemojte postovati 10 puta za redom, nije greshka na serveru, samo malo sachekajte, a ako vasa tema nije otvorena ni posle ta 3 dana onda verovatno nije ni trebalo da bude otvorena icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nam treba jos jedan moderator ovde. icon_wink.gif

 

mozda ne bi bilo lose da se ne trpa sve sto se tice jednog instrumenta u jednu temu, vec da se malo to nekako sistematizuje. na primer nije isto kad se neko raspituje koju gitaru da kupi i kad nekoga zanimaju majstorije oko drveta, megneta i slicno. to kazem zbog ljudi koji se razumeju u odredjene oblasti (ili vise njih) da bi im bilo lakse da odgovaraju, a problem je sto se ovako na jednoj temi nalazi vise "niti" razgovora koji se medjusobno guse...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji tema o "kastomizaciji" i za gitare 2 teme (o tehnici i o opremi), ostali instrumenti nisu toliko zastupljeni, a ovo sam napisao cisto da ne bi svako otvarao temu tipa "e sta mislite o Ibanezu XYZ 3,14?", odnosno necu da se pretrpamo sa temama koje imaju po 5 komentara, ukupno ili vezano za temu, a ovo obavestenje stoji da ne bih svakom ponaosob pisao zasto mu nisam odobrio temu. A ja cu se truditi da imam obzira

src='http://www.yumetal.net/forum/html/emoticons/icon_biggrin.gif' border='0' style='vertical-align:middle' alt='icon_biggrin.gif' /><!--endemo--> Ima cak i tema o trzalicama

 

<!--QuoteBegin-sharkey+--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td><b>QUOTE</b> (sharkey)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin-->Бре, Вуче, и ти си се уозбиљио...<!--QuoteEnd--></td></tr></table><div class='postcolor'><!--QuoteEEnd-->

 

Neko se uozbilji, neko pocne da svira HIM

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...

E, mene nece biti neko vreme na forumu da vas banujem, tako da vas molim da se sami pobrinete za to, a ako neko pravi probleme tuzite ih Marku ili im pripretite batinama ili tako nesto, a ako negde dodje do spama... jebiga... voli vas vash Wolf :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

коми затвори тему о кастомизацији, ногица му се у дупе осушила. нема ме мес' дана и модови одма поманитају. отварај оно бре.

 

или ћу да кренем да спамујем.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

PRAVILNIK:

 

1.) Pre nego sto otvarate novu temu pogledajte da nema slicna

 

2.) Ne otvarajte teme za prodaju instrumenata i opreme i potraznju muzicara!!!!

(necete verovati, ali likovi otvaraju 30 tema mesecno)

 

3.) Potrudite se da ne citirate velike postove, eventualno odredjenu recenicu.

- Ne citirajte ako odgovarate na post ispod vas, ili ako je ocigledno kome se obracate.

 

4.) Spam na "potraznji muzicara" ce biti kaznjavan. (20% + 3 dana ban, warn stoji 7 dana.)

- Ako zaboravim da vam skinem obratite mi se putem PP-a.

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
PRAVILNIK:

2.) Ne otvarajte teme za prodaju instrumenata i opreme i potraznju muzicara!!!!

(necete verovati, ali likovi otvaraju 30 tema mesecno)

 

znaci strasno... ljudi su ili retardirani ili su neverovatno bezobrazni..

CITAJ MARVOOO!!! :)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...