Jump to content

Azil 5


PetarA

Recommended Posts

slushao sam vas pre par dana na 'demiji i SVAKA VAM CHAST icon_da.gif! odavno nisam chuo ovako dobar domaci bend! mene podseca na meshavinu toola i pink floyda shto je naravno za svaku pohvalu! svaki chlan benda je izuzetan u svom domenu a svi zajedno zvuche fenomenalno! dodjite u BGD o5 shto pre...autorske su strava, tool takodje!

 

pozz pivopije.gif

 

@shtukensy - pa nije bash da su teenageri ali nisu ni matori

Share this post


Link to post
Share on other sites

xexe... nisam ni izvalio temu... a zamalo da otvorim istu na Ostaloj ne-metal muzici... biggrin.gif

 

aj' dajte za download ove pesme sa myspace-a... user posted image

 

posto me mrzi da smisljam nesto novo samo cu citirati

slushao sam vas pre par dana na 'demiji i SVAKA VAM CHAST ! odavno nisam chuo ovako dobar domaci bend! mene podseca na meshavinu toola i pink floyda shto je naravno za svaku pohvalu! svaki chlan benda je izuzetan u svom domenu a svi zajedno zvuche fenomenalno! dodjite u BGD o5 shto pre...autorske su strava!

icon_da.gif

 

i svaka pohvala za tekstove na srpskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

onomad u Akademiji sam prvenstveno dosao da slusam reSound.. tako da sam posle njihove svirke poceo da pricam sa ljudima, ali Azil5 mi je tako brzo privukao paznju! odslusao sam celu svirku ne disuci, i zamalo da zakasnim na bus... Bendom sam odusevljen! I tekstovima na srpskom, i muzikom (idejama, aranzmanima, malo onim elektro foricama i to...). Pevac je pravi frontmen, basista i bubnjar su likovi, gitarista sabija, a klavijaturista apsolutno savrseno radi svoj posao na klaviru i za efektima... odusevljen sam sto mogu makar da cujem ove pesme na myspacu, kad vec ne mogu da ih downloadujem. sta reci sem: jedva cekam album i sledecu svirku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif..najiskrenije, nemam pojma kako bih adekvatno reagovao na ove reci..

Hvala puno..!

Sto se tice downloada, cekamo da se zavrsi montaza spota za - Ne I Ti -, a posle premijernog emitovanja, pesma ce biti postavljena za download..(spot bi trebao biti gotov u vrlo bliskoj buducnosti!)

i kao sto vec rekoh..umesto mene, neka govori nasa muzika..!

 

Edited by PetarA

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

hmm.... cudno zapazanje jer je Savi to vece skroz pukao glas tako da neke delove nije mogao ni da otpeva. Inace je to vece na motofestu bilo poprilicno smoreno, zvuk je bio ocajan kao i monitoring na bini ali je organizatorima verovatno bilo bitnije da se razmecu sa onim svemirskim osvetljenjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

Posle premijernog emitovanja spota na TV metropolis, pesma 'Ne i ti' je postavljena na sajt (www.myspace.com/azil5) i moze da se skine. Na sajt je postavljen i spot koji je kompresovan na 10MB kako bi i dial-up korisnici mogli da ga skinu bez mnogo cekanja... Uskoro ce biti uploadovana i kvalitetnija verzija od oko 100MB za one koji su na broadband-u. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...