Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
A lepa, lepa Ika..........Ima li gde da se vidi ceo spot?

Ne znam, taj link sam nasao na nekom "burek" forumu, ima tema o njoj pa sam tamo skinuo. Posebno su mi zanimljivi ovi poslednji kadrovi kad se vidi cela figura icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif Pa blago nama ako cemo nasim najboljim muzicarima i glasovima porucivati da se klone Evrovizije. Sta cemo, da saljemo najgore? Jesi li ti uopste video kakav je imala nastup na Beoviziji? Najbolja pesma, najatraktivnija koreografija, jedina koja je imala ozbiljno osmisljen nastup da nas sa ponosom predstavlja a pritom vrlo ,ponavljam, atraktivno. A mi, padamo na kabaretske plagijate i narodnjake? To treba da nas predstavlja ko da nemamo sta drugo? Dok se budemo identifikovali sa kicem i nekvalitetom i tako vrednovali stvari, necemo bas daleko dogurati.

 

Ziveli ! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis meni se uopste nije dopala pesma, a njoj takav nastup jednostavno ne lezi. Ali mi se zato Mari Mari veoma svidela i pesma i izvedba. A ta devojka ne peva nista losije od Ivane Jordan. Takodje je i Jelena Tomasevic prosle godine imala sjajnu pesmu ali svi znamo sta se dogodilo. Ja jesam za to da na evroviziju saljemo nase najbolje glasove ali mislim da Ivana Jordan isuvise ozbiljna pevacica da bi se takmicila na beoviziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm... hm...

 

Da i ja kazem koju. Ipak ja znam malo vishe o Ivani, da sad ne smaram kako...

 

Uglavnom, Ivana jeste jedan andjelcic itd. Al` ljudi, ona je prava nimfa. ZNate shumske niimfe.... fine, slatke, dobre...a zavodeeeee.... icon_da.gificon_da.gif

 

I u medijima nekad zna da pocne sa pricom o sexu i da ne stane...

 

Dalje... ona je neo-paganka, iliti simaptizer WICCA-e (Vike). Za razliku od Madam Piano koja je u jednoj britanskoj neo-paganskoj organizaciji, Ivana, kao i jos ejdna nasha pop pjevacica (nebitno koja), "radi" solo. Kol`ko sam ja upucen, nije clan neke organizacije, vec sama sve t... icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Ako znate za onaj caffee il sta jev...koji se nalazi na Skadarliji, gdje dolaze pripadnici paganskih organizacija, tj vjesci, neo-vjesci/vjestice isl...? Mogu doci i "obicni ljudi". Tu se dodje, citaju se knjige, pije pice il kako vec. E pa, moj jedan poznanik koji je u jednoj organizaciji, neo-paganskoj, mi je rekao kako Ivana zna nekad da dodje u taj klub... i to u crnoj haljini, izazovno, paganski... il` okarakterisite kako zelite.

 

Kad je u pitanju muzika...ona inace vole Loreena-u, kaoi Blackmore`s Night, cini mi se.

 

pOz icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... hm...

 

Da i ja kazem koju. Ipak ja znam malo vishe o Ivani, da sad ne smaram kako...

 

Uglavnom, Ivana jeste jedan andjelcic itd. Al` ljudi, ona je prava nimfa. ZNate shumske niimfe.... fine, slatke, dobre...a zavodeeeee.... icon_da.gificon_da.gif

 

I u medijima nekad zna da pocne sa pricom o sexu i da ne stane...

 

Dalje... ona je neo-paganka, iliti simaptizer WICCA-e (Vike). Za razliku od Madam Piano koja je u jednoj britanskoj neo-paganskoj organizaciji, Ivana, kao i jos ejdna nasha pop pjevacica (nebitno koja), "radi" solo. Kol`ko sam ja upucen, nije clan neke organizacije, vec sama sve t... icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Ako znate za onaj caffee il sta jev...koji se nalazi na Skadarliji, gdje dolaze pripadnici paganskih organizacija, tj vjesci, neo-vjesci/vjestice isl...? Mogu doci i "obicni ljudi". Tu se dodje, citaju se knjige, pije pice il kako vec. E pa, moj jedan poznanik koji je u jednoj organizaciji, neo-paganskoj, mi je rekao kako Ivana zna nekad da dodje u taj klub... i to u crnoj haljini, izazovno, paganski... il` okarakterisite kako zelite.

 

Kad je u pitanju muzika...ona inace vole Loreena-u, kaoi Blackmore`s Night, cini mi se.

 

pOz icon_wink.gif

Pa dobro sad..........ne znam zasto onda pise pesmu o Lazarici, no nema veze..... laugh.gif

Inace, moze da veruje u sta hoce, kao pevacicu je mnogo volim, a sad mi je jos vise skocila u ocima (ne zbog neopaganizma,vec zbog muzickog ukusa). Blackmore's Night mi je omiljeni bend, a obozavam i Lorinu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...