Jump to content

Recommended Posts

• 1 year later...
  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nasao ovo, bio sam ubedjen da je neka troll tema, otvorim, kad ono ljudi mrtvi ozbiljni

gde su ovakvi članovi, gde     evo još

• 1 year later...
  • 2 years later...
QUOTE (Primeval_JAH_Guardian @ 24. 5. 2006, 22:54) hehehe, ja sam je video uzivo u korsetu koji je kasnije nosila na beoviziji icon_biggrin.gif zlo...

keva radila kostim a ja slucajno banuo u radionicu icon_redface.gif

icon_smile.gif

Majke ti!!! Da li to znaci da ju je tvoja keva videla golu??? biggrin.gif Eh, kad bih mogao oci da joj iskopam, da vidim tu scenu! icon_smile.gif Je li barem nosila gace kad si banuo? icon_da.gif

gde su ovakvi članovi, gde

Hm... hm...

Da i ja kazem koju. Ipak ja znam malo vishe o Ivani, da sad ne smaram kako...

Uglavnom, Ivana jeste jedan andjelcic itd. Al` ljudi, ona je prava nimfa. ZNate shumske niimfe.... fine, slatke, dobre...a zavodeeeee.... icon_da.gificon_da.gif

I u medijima nekad zna da pocne sa pricom o sexu i da ne stane...

Dalje... ona je neo-paganka, iliti simaptizer WICCA-e (Vike). Za razliku od Madam Piano koja je u jednoj britanskoj neo-paganskoj organizaciji, Ivana, kao i jos ejdna nasha pop pjevacica (nebitno koja), "radi" solo. Kol`ko sam ja upucen, nije clan neke organizacije, vec sama sve t... icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ako znate za onaj caffee il sta jev...koji se nalazi na Skadarliji, gdje dolaze pripadnici paganskih organizacija, tj vjesci, neo-vjesci/vjestice isl...? Mogu doci i "obicni ljudi". Tu se dodje, citaju se knjige, pije pice il kako vec. E pa, moj jedan poznanik koji je u jednoj organizaciji, neo-paganskoj, mi je rekao kako Ivana zna nekad da dodje u taj klub... i to u crnoj haljini, izazovno, paganski... il` okarakterisite kako zelite.

Kad je u pitanju muzika...ona inace vole Loreena-u, kaoi Blackmore`s Night, cini mi se.

pOz icon_wink.gif

evo još

• Upvote 1

• 3 weeks later...

onako pesma ali spot je katastrofa

ovaj komentar sve objasnio

Ti si prelepa kao i uvek ali spot je loše odrađen... Nije poenta spota da budu sto skuplji rekviziti vec da je snimljen, reziran i izmontiran kako treba...