Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Interesantni aranžmani, niko joj u toj jadnoj domaćoj i tzv. pop muzici nije sličan. Međutim, meni se ne dopada njen glas. Nije reč o tome što je nežan, nego što je tehnički nesiguran. Intonacija joj je sumnjiva. Ponekad, upadljivo pogrešna. Doduše, uz pratnju prilično heterogenog ansambla, nije čudno niti nemoguće, ali ipak - to je nešto osnovno, na čemu počiva sve ostalo, itd.

 

Sve u svemu, dopada mi se njena pojava, i dopadaju pesme. Glas? Hm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantni aranžmani, niko joj u toj jadnoj domaćoj i tzv. pop muzici nije sličan. Međutim, meni se ne dopada njen glas. Nije reč o tome što je nežan, nego što je tehnički nesiguran. Intonacija joj je sumnjiva. Ponekad, upadljivo pogrešna. Doduše, uz pratnju prilično heterogenog ansambla, nije čudno niti nemoguće, ali ipak - to je nešto osnovno, na čemu počiva sve ostalo, itd.

 

Sve u svemu, dopada mi se njena pojava, i dopadaju pesme. Glas? Hm.

Jel to ona sto dok peva imas utisak da kuka i jadikuje??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaa, opet o Beoviziji. Pa kad smo kod toga, siguran sam da je po gasovima publike pobedila Ivana, 100% i da je ona trebalo da nas predstavlja ali kao sto je Marija i sama rekla juce na mitingu srs-a (da ne poverujem kad sam video na tv-u) :"Ovi ljudi su mi nesto obecali i to su i ispunili". Hahaha, pa ne mora tako javno to da govori, da se osecamo jos gluplje sto smo uopste slali sms-ove kada su ljudi obecali. E, a nisam znao da oni tu odlucuju? Ovo je luda kuca. :):mad::confused::udri::srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanin gitarista, Ivan inače radi kao producent u svom studiu Draft na Novom Beogradu, i kod njega je Sextasy snimao album, a mi (Fatality) svoj promo, mada je za taj naš promo dosta loša produkcija, jer sam ja tako hteo, da bi ličilo na osamdesete... :D

 

 

A kad si vec povezan sa njenima iz benda, ima li ona decka, sta kazu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sojka bre, kako jedno te isto? Pa bas je suprotno sa njom. Svetlo koje trazim i Lazarica su potpuno dtugacije pesme. Onda Bomba, sasvim novo. Da ne govorim o kontrastima na primer pesme Ne pitaj me i Nista nije onako kako izgleda. Jesi li cula Pomoli se? Totalni rok! A onda Korak do tebe, siroka sinfo balada. Ti si garant nesto pomesala. Aj uzdravlje! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...