Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

  • 1 month later...

Znaci, Ivana je G girl (ako ste gledali novi film sa Umom Turman)? Zenski Supermen tj. Supergirl? Pa ovo je fantasticno!!!!!!!!!!!!!!!! Privatno je fina i nezna a kad obuce svoj crni izazovni super kostim postaje Supermen- ph34r.gif Nindza (Nimfa) u akciji!! Odusevljen sam!!

Pricaj nam jos !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, Ivana je G girl (ako ste gledali novi film sa Umom Turman)? Zenski Supermen tj. Supergirl? Pa ovo je fantasticno!!!!!!!!!!!!!!!! Privatno je fina i nezna a kad obuce svoj crni izazovni super kostim postaje Supermen- ph34r.gif Nindza (Nimfa) u akciji!! Odusevljen sam!!

Pricaj nam jos !!!

Dugo vas pratim - i evo meni nicka!!!! evotigana.gif

Inace Ivana Jordan je stvarno vrh domace pop scene - ako ona (mislim scena) uopste i postoji, ali je stvarno Ivana jedan od retkih likova koji ima prepoznatljivu dobru muziku i uz to IZGLEDA!!! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, pa kad je to nasa Betmenica pevala na B92? Za Novu Godinu izgleda....rekao bih po njihovoj kapici. icon_biggrin.gif

Uh, ja sam tada bio na odmoru i bilo je ludo!!

Elem, cujem da uskoro izlazi novi album.......... ima li neko neke informacije: kad, gde, sta, kako.....?

 

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album Ivane Jordan

 

 

Podgorica - Popularna pop pjevačica Ivana Jordan, koja je osvojila slušaoce numerom “Lazarica”, objaviće novi album za desetak dana. Pod čijom etiketom će izaći, još nije poznato, jer je Ivana u pregovorima sa nekoliko diskografskih kuća. Na trećem studijskom izdanju ove svestrane muzičarke naći će se 11 kompozicija, od kojih većinu sama potpisuje.

- Osim mene, autori su Zvonko Alašević i Miloš Mihajlović. Na albumu će se naći sve pjesme koje sam izvodila poslije izlaska CD-a “Dvobojne oči”, “Lazarica”, “Čarobna noć” iz filma “Potjera za srećkom”, kao i “Korak do tebe” sa ovogodišnjih “Sunčanih skala”. Ova numera će biti odrađena i u remiks varijanti - kazala je Ivana za “Vijesti”, dodajući da je spot za jednu od pjesama djelimično snimila u Versaju.

- Na malim ekranima će se pojaviti odmah nakon izlaska albuma, krajem mjeseca ili početkom novembra. Neke kadrove smo snimili u Versaju, a radićemo i u Beogradu - rekla je muzičarka ne želeći da otkrije o kojoj se pjesmu radi.

Podsjećamo, Ivana je nedavno ekranizovala numeru “Korak do tebe”, a spot je sniman na Lovćenu.

Ivana ističe da će zvuk na novom albumu biti sličan pjesmi “Svjetlo koje tražim”, te da će biti dosta popa i roka.

 

 

 

F.J.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to bismo svakako voleli da vidimo ali ovaj link ne otvara sliku (predpostavljam da je to). A meni i nije bas jasno kako s4e ovde moze postaviti slika...par puta sam pokusao i nista. A vidim da je u prvom postu Svetorog Baki postavio neke fotke.... znaci moze. Ne kapiram......

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa iznenadjen sam totalno............evo odslusao sam par puta......... kad su pocele ove gitare na pocetku pomislio sam da je neko drugi kao ono jeste ona. Odlicna promena, sad mi je jasno zasto je G man napisao da je pesmi vise ovde mesto. Samo da ne ode u metalce, to bi bilo previse. Haha salim se naravno!

 

Kralju salji jos ako imas iako ne mogu da verujem da i pre cd-a ima na netu. Ziveo internet!! :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...