Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zagreb ce plakati od srece.Ako se dobro secam,nijedan naš tim nije pobedio Cibonu u gostima još od raspada SFRJ.

 

Плакаће од среће кад једном :tehkista: уђемо у исти.

Ви сте их тукли, не знам колико пута, али једном сигурно (у гумарској лиги, играо вам је и некад наш, а сад ваш). Ми нисмо 17 година.

 

Даће Бог да и ми то урадимо. 47:41 тренутно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, Боже, каква ретардирана игра. Изгубисмо, не могу да гледам више, почиње срце да ме зајебава...

Јебем ја овом Камингсу матер...

Колико је било у Бгд-у и важи ли тај кош-разлика фазон и у Евролиги?

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je ono što ja pričam , Todorić sređuje titule u zemlji i onda kreće opsena velikog trenera Vujoševića i velikih igrača i večito brukanje u Evropi .A ekipa igra katastrofalno male jajare nemaju ni herca ni duha a govedo od Vujočevića nezna ništa ,ali ovi vaši obraz nemaju , pa da su ljudi otišli bi odavno , a ne Zvezda nas mrzi , Radić nas mrzi , Evroliga nas mrzi , mi smo super a svi ostali nevaljaju.Ma nema veze bitno da vi uzimate domaće titule , bole vas uvo.GROBARI SRBSKE KOŠARKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je ono što ja pričam , Todorić sređuje titule u zemlji i onda kreće opsena velikog trenera Vujoševića i velikih igrača i večito brukanje u Evropi .A ekipa igra katastrofalno male jajare nemaju ni herca ni duha a govedo od Vujočevića nezna ništa ,ali ovi vaši obraz nemaju , pa da su ljudi otišli bi odavno , a ne Zvezda nas mrzi , Radić nas mrzi , Evroliga nas mrzi , mi smo super a svi ostali nevaljaju.Ma nema veze bitno da vi uzimate domaće titule , bole vas uvo.GROBARI SRBSKE KOŠARKE

 

Досадан си са том причом. Човече, ви сте узели три титуле у последњих 35 година. Наравно да из тебе проговарају завист и комплекс. Држ'те се ви Улеба и гуме, а ми ћемо и даље да се "бламирамо" по Евролиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam na tu pobedu..

Kamings vas je upropastio,izgubio je dve lopte na 48-56 i tu je krenulo loshe.

Ne radujem se što ste izgubili,ali me nije ni briga.

@Akseanosilas

Čim se igra kod kuce i na strani gleda se međusobna koš-razlika.

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja dosadan ,nego vi i vaš klub , ja neznam zašto vi tako ostršćeno zatvarate oči , ja npr. napadam Zvezdu ništa manje nego Partizan , pogotovo po pitanju jadranske lige , i uopšte nisam zavidan , mnogo mi je bitniji interes Srbske košarke nego Zvezdina jadranska liga ili šta već , ali nama će košarka propadati sve dok se bude ovako radilo.U ovaj interes spada i to da iz Srbije bude makar jedan klub među 8 , pa makar to bio i Partizan , kao što i talenat igračkog kadra nalaže .E ti igrači nikada nepostanu ono što treba baš zbog ponašanja uprave i trenera , a što vas strašno iritira kada se spomene.A ti ako meni neveruješ nađi bilo koga ko se bavi košarkom u našoj zemlji , mislim na starije ljude iz uprava klubova ili sudijske organizacije ili iz saveza i pitaj ih koga zovu Belim Magom , nemoj ni klub da navodiš, i zašto .Pa onda neka ti objasni i npr. zašto je naš , tada najbolji sudija , Bubalo pauzirao godinu i po dana .Nemože igrač koji je navikao da mu titraju jajca u domaćem prvenstvu da reši utakmicu bilo gde na strani , jer nema tu vrstu iskustva i psihičke snage da se izbori sa pritiskom na koga nije navikao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Акуму

Хвала на информацији, тога сам се и плашио. Ми смо њих тукли девет разлике у Бгд-у. Наравно да се ниси радовао, ниједан НОРМАЛАН Србин не може да се радује кад ми или ви изгубимо од смрадова.

 

@Мајор

Нама је кошарка почела да пропада кад сте ви инсистирали на гуми. Репрезентативна кад су "ваши" играчи требали да играју (али не, ко ће да се одмара и да јури "удараљке" по сплавовима). Док је играло по 10 наших + цео стручни штаб, тад је било и титула. Ти ваши трипови да правите "државни пројекат" су се изјаловили, па смо вам сад ми криви. Није ово Изреал, а ви нисте Макаби. Има овде још клубова. Већина је боља од вас. Какав сте ви клуб доказује и да ваши најталентованији играчи беже код нас. Ви сте одбили једног ђорђевића, човече, а успели да будзашто распродате ону екипу перспективних тинејџера (коју сад мрзи да игра за рапрезентацију) и сад се нешто жалите. Ви нисте тим, ви сте пропаст. Никад прваци бити нећете, чак и да ми кикснемо, узеће ФМП или Хемофарм. Што се наше игре у ЕЛ тиче, није сјајна, али није ни лоша. Боља него прошле године сигурно. Победимо ли Олимпију, што не би требало бити проблем, идемо даље 90%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne , nama je košarka počela da propada posle one generacije Rebrače i ekipe , posle toga kreće sunovrat.Đorćević je igrač postao u 25-toj kada mu je bilo i vreme obzirom da je plej.A zašto su nama otišli ti klinci baš u vreme kada je Jul bio na vlasti , pa čoveče ono što ti sada zameraš Zvezdi to ste vi radili mnogo pre toga.Ja sam hteo da budem konstruktivan i stvarno želim dobro našoj košarci ali ako je tebi dobra igra koju Partizan igra u Evropi , ja neznam šta da ti kažem.Pazi lako je bilo sa Danilovićem i drugarima igrati , ovi nisu toliki talenti da bi individualnim kvalitetom mogli da plivaju , zato se sa njima mora raditi ali ne u imaginarnoj ligi i na način na koji se radi . Pusti ti zvezdu i državni projekat , daj da vidimo zašto partizan igra kako igra i kako da uđe u osam.Ja ti rekoh ako meni neveruješ za Belog Maga šta da uradiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Игра коју Партизан ове сезоне игра у ЕЛ уопште није лоша. Примећују се падови пред крај утакмице, то је истина, али нисмо лоши. О уласку/неуласку у осам ћемо кад дође време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao , jao ,jaooooooooj, kako bre niste loši ,pa bre nigde pozicionog napada , kontra iz zone se ne razvija u ukrštanje , pik end rol je neuigran , trener menja igrača koji se nije ni zagrejao na terenu , šut u grču preko ruke odbrambenog igrača, izvini nemislim da vređam ali jesi li ti igrao košarku , mislim na košarku ne na basket

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам, немам никакво кошаркашко образовање. Пикао сам баскет помало, у школи. :) Кад кажен да нисмо лоши, мислим на резултате, не на игру. У игру се не разумем претерано. Једино што примећујем је да нам фали плеј и да играчи покаткад не знају шта ће са лоптом :cry: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti mora da me zajebavaš , pa to je to , neznaju šta će sa lopptom , pa to je osnova svega , ja sam uvek znao šta ću sa loptom a bio sam kurac na bicikli za tadašnje igračine ejjj bre rođače sme li igrač u profesionalnoj ekipi da nezna šta će sa loptom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, не зезам те него не знам ти ја да кажем тако накинђурено - пик енд рол, укрштања... ;)

Наравно да не сме, јебем му матер, мислиш да је мени лако док гледам? Немамо плеја, рекох.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg-a ja pričam o uzrocima i posledicama , a ti to spuštaš na klubašenje , veruj mi znam o čemu govorim , bilo je trenutaka u mom životu kada mi je košarka bila sve na svetu .Pazi za fudbal sam onaj pravi zagriženi Zvezdaš ali sam slab na košarku pa nemogu da navijam za staše , mislim čisto da se ovo neshvati kao slabost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da se zajebavate :confused:

Samo finale je ogroman uspeh, onakvi padovi u igri jesu nedopustivi ako hoce da osvoji gren slem u buducnosti (ovaj turnir je maltene bio u rangu gren slema) ali ona je jednostavno takva. Zato je i volim. Nije glupi robot i ispoljava svoje emocije na nacin na koji bi to uradila vecina ljudi na njenom mestu. Sto se mene tice ne mora nikada da bude prva na svetu ali mislim da svojim ponasanjem na terenu, svojom iskrenoscu i vedrinom mnogo doprinosi popularizaciji tenisa prvenstveno kod nas u zemlji.

 

Najjaci deo je bila izjava u stilu" nadala sam se da ce me pustiti da pobedim jer se povlaci iz tenisa" :)

b.o.g.i.nj.a.

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...