Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ĐOKOVIĆ FTW!

Јеси гледао?

 

Кључни моменат - 4 сачуване брејк лопте у шестом гему другог сета (оном што је трајао 15 минута).

Ако овако настави, иде међу прва три ове године!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Други тинејџер који је победио на Ки Бискејну. Претходни је био Агаси 1990.

И то без изгубљеног сета.

Заборавих да запалим бакљу... :)

baklja.gificon_triprsta.gifsrb.gifbaklja.gif

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, baš je carski i smireno odigrao, čak i u 3. setu, čekao je priliku za brejk i iskoristio je. Svaka mu čast.

Управо о томе ти причам. Мир и сконцентрисаност. Јанковићева то још није достигла, на жалост. Како постане густо и како се меч приближи крају, она се узмува, унервози. Новак сталожено. Зато ће и постати велики играч. Мој школски из основне је његов физиотерапеут. Причао ми је да је Ноле стварно сјајан лик и приватно.

 

Иначе, Ки Бискејн је познат као пети Грен слем. Од свих мастерс турнира, овај је најважнији и најцењенији.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jos prosle godine govorio da ce Nole biti cudo, bas zato sto ima muda da odigra najbolje kada je najpotrebnije. A ima tek 19 godina, moze jos mnogo da napreduje.

 

Sledeci vikend igramo Devis kup sa Gruzijom, bedak je sto igramo na terenu koji prima samo 1500 gledalaca. Mislim da bi posle ovih Noletovih uspeha, doslo mnogo vise publike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо о томе ти причам. Мир и сконцентрисаност. Јанковићева то још није достигла, на жалост.

 

 

Pa da, ona je izgleda baš labilna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај да уђемо у светску групу, па ће да се игра у Арени.

Иначе, има она егзибиција на Тргу за неколико дана.

 

@Мишко

Да, да, промоција репрезентације, ваљда ће поставити неки тепих на Тргу па ће да се игра тенис.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има проблема са дисањем, али га последњих месеци лечи неки Јеврејин и стварно се види промена. Раније се видно умарао после сат времена игре а сад јури као змај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djovache, legendo!!! Gledao sam mech, mislim da je kljuchni momenat bio onaj gem od 22 minuta, chini mi se peti ili shesti u drugom setu. Svaka chast.

 

Mozhe Roma da se napushi, Vidara pauzira samo mesec dana. :pivopije:

 

Pao sam samo na PSV za 5500...

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...