Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Haha Fields ni 800 000 ne zarađuje, a igračina icon_biggrin.gif To će morati da promene inače ode čovek sledeće godine. A za Raptorse gledah, niko ne zarađuje više od 9 miliona icon_biggrin.gif Weems 700 000 a Barbosa klošar 4-5 miliona, ma daaaaaj, a Weems posle DeRozana i Bargnanija najbolji no.gif Kako glupo vode ekipu, i njega će pustiti da ode, umesto da grade mlad tim i da Bargnanija otpuste već jednom, pošto je NAJGORI odbrambeni igrač u ligi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

одгледах Ол Стар утакмицу. оно је туга. пропао је НБА скроз. сећам се да су раније Ол Стар утакмице служиле као добра забава, пуна атрактивних потеза, са више асистенција него поена. а и публика је мртва. плус, треба вратити као што је раније било, да играчи играју у дресовима својих тимова.

 

П.С. Брајант сељачина. треба тући лика.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

All Star utakmica nije nikakav pokazatelj (ne)propadanja NBA lige. Gledaj malo utakmice pa ćeš videti propada li liga ili ne.

 

Btw američki sistem daje dosta dobre rezultate u svim sportovima koji su kod njih popularni - košarka, hokej, bejzbol, američki fudbal - ta novčana ograničenja sprečavaju da se u ligi vrte besmislene količine novca kao u Evropi, što omogućava svim vlasnicima timova da imaju slična raspoloživa ekonomska sredstva, samim tim i igrače sličnog kvaliteta i timove koji su ravnopravni. Ovo sve nedostaje Evropi, i zbog toga se prvenstveno fudbal pretvara u cirkus. Ali jbg, sad je verovatno kasno da se uvode ograničenja.

 

Bilo kako bilo, prilično očekivani rezultati sinoć, LA lagano dobio Atlantu, Boston dobio Golden State, samo se nije ostvarilo moje predviđanje da će Memphis pobediti Denver. Svaka čast Denveru, mislim da su igrali sa 7 igrača samo, dok je Memphis bio u punoj postavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Fields ni 800 000 ne zarađuje, a igračina icon_biggrin.gif To će morati da promene inače ode čovek sledeće godine. A za Raptorse gledah, niko ne zarađuje više od 9 miliona icon_biggrin.gif Weems 700 000 a Barbosa klošar 4-5 miliona, ma daaaaaj, a Weems posle DeRozana i Bargnanija najbolji no.gif Kako glupo vode ekipu, i njega će pustiti da ode, umesto da grade mlad tim i da Bargnanija otpuste već jednom, pošto je NAJGORI odbrambeni igrač u ligi icon_smile.gif

mcdyess ima 4 puta vecu platu od shaqa:) , a paradoks je da je san antonio opet daleko ekonomicniji od bostona. boston, lakersi i dallas najvise probijaju limit.

bolje bi bilo da toronto trejduje tripkovica u telu centra , a zauzvrat dobije nekog snagatora , npr. chandlera. ionako mark cuban voli belce.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo su bolji u odbrani dok je Evans na parketu. Dok se nije povredio bio je prvi u ligi u skokovima, nekih 13.5 po utakmici, ali su ga izbacili iz liste jer je povređen već 3 meseca. Za to vreme Raptorsi su uspeli da postanu najgora odbrana u ligi, a uspeli su pobediti u možda 5 utakmica. Valjalo bi zadržati Evansa, Johnson izrasta u odličnog igrača, dovesti možda nekog kršnog centra i u napadu se oslanjati na DeRozana, Weemsa i naučiti Davisa i Johnsona da budu malo ofanzivniji, možda dovesti drugog pleja, Calderon jednostavno ne igra kako treba, Bayless još gori. Barbosu obavezno trejdovati, nije ispunio očekivanja nažalost. Ali, pre svega, promeniti trenera. Triano je dobar lik, ali očigledno ne zna da postavi odbranu kako treba, evo već skoro dve godine mu ekipa stoji na začelju što se odbrane tiče, a ima pregršt mladih igrača koji su uz to i brzi do jaja, ne bi trebalo da sa odbranom ima TOLIKO problema. Sa još jednim pikom iz vrha drafta, sledeća godina bi, uz prave poteze, trebala biti odlična pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ce na draftu dobiti onog Irvinga, porede ga sa Paulom. Gledo sam ga na tubetu, dobar je. Brz je u picku materinu, a i zna onako divljacki zakucati :D Oduvek sam voleo Toronto ( Kanada :wub: ) al'su me poceli nervirati u zadnje vreme sa dovodjenjem kojekakvih anonimusa iz Evrope....Jedva cekam march madness da gledam mlade nade :rockdevil:

 

Ceveras Melo debituje u Gardenu, mora se to gledati :rockdevil:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kleiza + evans , a sa druge strane trejd barnjanija. pozicija playa najslabija , otkaciti ova 2 sabana , recimo trejdovati nekog od njih dvojice za sessionsa. preostalog bi popunio neko sa drafta ili slobodan agent (eventualno iz evrope) i to je to. slazem se , tim bi mogao da ima lepu buducnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melo šutira dosta loše, ali dobro, ništa čudno, treba par utakmica da se uklopi u šeme Knicksa, ne verujem da ih tako dobro zna, nisu u istoj konferenciji. Ipak, trenutno vode protiv Milvokija 2 razlike. A Toronto nekako vodi protiv Čikaga u koji se vratio Noa koji ima 15 skokova a nije još ni tri cele četvrtine odigrano icon_rockdevil.gif Haha 9 razlike icon_smile.gif

 

EDIT: Tim Duncan je u poslednje vreme NEVEROVATNO efikasan. Uopšte ne igra mnogo, ali evo večeras 17 poena 8 skokova 3 blokade za 24 minuta u igri. Prošli put kad sam gledao Spurse imao je 20 poena i 12 skokova za 20 minuta. Šut mu je konstantno poprilično iznad 50%, ludilo. Spursi dokazuju da su najbolji, evo čak i sa Đinobilijem koji šutira 1/7 i ima 5 poena oni vode protiv Oklahome opušteno mhihi.gif

 

Hayes 13 skokova U NAPADU protiv Klivlenda icon_smile.gif Sakramento se vratio u život u Orlandu i izjednačio haha jooooooj, dosta zanimljivo veče pivopije.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar trejd za Jutu, slažem se, ali nešto nisam previše optimističan. Pretrpeli su oni dosta promena u postavi, uvek ostajali među boljim ekipama u NBA, ali mislim da je to sve bilo zahvaljujući Slounu mhihi.gif Ispadaju iz plej-of konkurencije verovatno vrlo uskoro, Sunsi igraju sve bolje i bolje, kao i Memphis - Denver i Juta će biti 9. i 10. verovatno.

 

Gledao sam Dallas sinoć, Peđa odličan. Za 18 poena potrošio je samo 9 lopti, pogodio 7, za nekih 23 minuta na parketu. Carlisle drži Peđu na parketu celu 3. četvrtinu, negde na 3 minute do kraja iste izvede Novickog da ga odmori za završnicu, a Peđu u četvrtoj ne uvodi uopšte, već igra sa uobičajenom petorkom (Nowitzki, Chandler, Kidd, Barea, Terry), ubacuje i Mariona i to je to otprilike. Izuzetno dubok tim, eno sinoć je najviše igrao Nowitzki (31 min), niko više u ekipi nije igrao više od 30 minuta mhihi.gif Btw Peđa je jedan od zaslužnijih za pobedu jer je u 3. četvrtini zahvaljujući njegovim šutevima Dallas došao do +10 i Juta se do kraja nije vraćala u igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Далас дефинитивно има клупу без премца. а Пеђа им је одлично дошао. сваку утакмицу одлично шутира, а плус дође као нека замена за Новицког који може да се одмори за финиш. могу они далеко са таквом игром да догурају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav li se mega trade sprema za sutrasnji dan? jer kako su krenuli na kraju necemo moci da pohvatamo ko gde igra.:smile:

hinrich ce imati vise prostora , a bibby mnogo manju minutazu. john wall najzadovoljniji.:smile:

 

a mislim da su ga netsi opasno ispusili. izgubili su marfija , harrisa , mladog i perspektivnog favorsa , i sledeca dva pika iz prve runde drafta sto je i najtragicnije. ok , dobar je deron , ali dobili su pritom propale igrace kao sto su gadzuric i wright. kao da imaju u planu da se potpuno ugase. ovi iz golden stejta najzadovoljniji jer su vratili svoju ikonicu.:smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato i kažem za Hajnriha, on je otprilike najmanje igrao na poziciji koju zapravo igra :D Ne znam koliko je vešt sa loptom, u Čikagu dok je bio uglavnom je igrao čistog beka šutera, skoro pa da loptu nije vodio :)

 

Netsi su i mene začudili. Mislio sam da će da grade ekipu na Lopezu i Harrisu, što je bila sasvim fina osnova, još kad je Favors došao... Ali eto, baci dva mlada igrača, baci pikove na draftu, baci šanse da tim ode sa dna lige no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...