Jump to content

New Mythology


Draža

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd' ako neko sem mene prati ovu temu, ovo dođe nešto kao

 

VAŽNO OBAVEŠTENJE!!!

 

Bend će napraviti pauzu na neko vreme. Najviše zbog raznih poslova, ispita, letovanja, opet ispita... Imamo jako puno ideja i započetih pesama, ali nemamo vremena za ozbiljan rad u narednih nekoliko meseci. Sledeći put se verovatno pojavljujemo krajem ove godine, sa po kojom svirkom, a veliki povratak bi bio demo sa novim pesmama. U međuvremenu će biti postavljen novi sajt na www.newmythology.co.nr dok je majspejs profil već pokrenut na www.myspace.com/newmythologyband

Aktuelni demo snimak će biti uskoro postavljen na net, biće obaveštenje.

 

 

Pijte pivo u upražnjavajte redovan sex! Preporučujem Jelen i plavuše. Pozdrav od New Mythology i uzdravlje :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Alarmantna vest!!! :seronja:

 

Saznavši da je tema o bendu otišla na drugu stranu, članovi benda su morali da lupe šakom o sto i reaguju. Nismo hteli nigde da sviramo do oktobra, ali zbog ozbiljnosti situacije sa temom odlučeno je da posetimo gitarijadu u Odžacima. Tako da Nju Mitolodži ipak nastupa i nije umro. Svirka je čini mi se 24tog avgusta.

 

Yumetal je svetinja, uvek prva strana na forumu, Nikšićko pivo je sranje. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Priča kaže sledeće...

 

Њу Митолоџи će nastupati na zatvaranju moto sezone u Novom Sadu. Sve se desava sledeći vikend ispred NS Time-a, a mi muziciramo 7.sep na toj manifestaciji. Sve je na otvorenom, ulaz se najverovatnije ne palća, pivo je MB ali je makar jeftino, striptiz, žemske... Ako bude kiše sve se prebacuje u klub.

 

... biće toga još ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa obradama je večita tema o kojoj se može napisati doktorat... Da ne smaram puno sa objašnjenjima - sviraće se 50%-50% autorskih i obrada još dosta vremena. U Beškoj trebalo da ide 3-3 ali smo izleteli iz termina, a sinoć sam čuo i da su se panduri pojavili u 1:00, a tada smo još uvek svirali prvu pesmu. Najviše mi je žao što nismo odsvirali Wasting Your Mind koji smo jedno 5 sati prepravljali i usviravali i sad je mnogo bolja nego na demo snimku.

 

Stormlord, Lie je baš specifična pesma za skidanje - Petrući svira tu na 7žičanoj gitari, pa smo sve transponovali, poslednju solažu u kojoj se baš čuje klavijatura smo elegantno izbacili... Bilo bi teže odraditi pesmu samo sa jednom gitarom jer u nekim delovima se baš jako čuju dve gitare. Nisam nikad čuo kako Dream to odradi uživo. Meni ova naša verzija zvuči super, recimo bolje nego onaj Fear of the Mrak, koji je 5x lakši za sviranje, a desi se da ga omanemo.

 

Uskoro još jedna svirka, čim bude 100% sigurno javljam.

 

Svima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašao je i program za moto fest:

 

petak:

Ragman

Nju Mitolodži :rockdevil: negde oko 20:30 možda malo kasnije

Batiskaf

Genom

Sveti Gral :rockdevil:

 

subota:

Alijansa

Erupcija

Hajvej

Pero Deformero :rockdevil:

Kreš

 

 

Loša vest je da se ulaz plaća i košta 300 dinara. Ulaznica važi za oba dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sledeća Nju Mitolodži svirka je 10. novembra u NS Tajmu na hitu 202jke.

 

Inače... radi se, vežba se... biće možda premijera novih pesama sada na hitu, ako budemo zadovoljni kako je usvirano. Sprema se i nešto veće povodom dve godine od naše prve svirke, ako uspemo da nađemo odgovarajući prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...