Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Naci odem ja da odradim pregled za voz dozvolu na crveni krst i skontam se sa nekom do jaja cupi starija od mene 7,8 godina ja tad imao 17 i bila mi frka jbg ,i zafali meni 200 din a bila zima kad ce ona *aj kod mene na caj i da ti pozajmim 200 din*aj ja u fazonu ne ne idem ja do gajbe koja je daleko 40 km hehehehehheh sta ces mladost e da sad neka oce da mi pozajmi kintu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

jelena prdić - hahahahahahahahahahahaha

 

idem u bioskop sa jelenom prdić

vožnja biciklom sa jelenom PRDIĆ

KRESNUO JELENU PRDIĆ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da ti gledam u dlan? Daj mi drugu ruku... :udri:

 

Dobro, dobro!

Da bi ljudi znali o čemu se radi. Čačkao sam devojku koja nema jednu ruku. Gledao sam joj u dlan i instinktivno rekao: "Daj mi sad drugu ruku", na čega je ona protezom htela da me raspizdi. Meni je zbog toga jako žao, pa sam joj se i izvinio.

 

Ali onaj debil Vaske treba dabude eutanaziran. U drogirano-pijanom stanju je istoj osobi skinuo protezu, stavio u svoje gaće i počeo da drka kurac na njene oči! E to je već više od blama. Stoga dajem predlog da mu se zatre trag!

 

Kill Kill Kill Kill! :rockdevil::twisted::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali onaj debil Vaske treba dabude eutanaziran. U drogirano-pijanom stanju je istoj osobi skinuo protezu, stavio u svoje gaće i počeo da drka kurac na njene oči! E to je već više od blama.

To je talenat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo glupo da im pruzim ruku kad sam ih sreo. Mislim, zao mi devojke i sve, znao sam samo da nema ruku, ali nisam znao koju, pa nisam hteo da se izblamiram.

Ja je zagrlim kad je vidim, ne da bih izbegao rukovanje, vec zato sto mi je draga.

 

Ali onaj debil Vaske treba dabude eutanaziran.

Javljam se kao dobrovoljac. Jos nisam nikog ubio i mislim da bi mi to iskustvo mnogo znacilo u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...