Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

А пишање у вецеу на прелазу бесплатно. Нормално, кад смо у повратку хтели да шорамо чим смо ушли у Србију требало је да платимо 30 динара за најпрљавији веце на свету. Колективно иза камиона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dosta blamova do sad ,al ovog sam se prvo setio.

 

Vracao sam se sa drugarom iz shkole i reko ae da prodjemo kroz centar grada,i tu poceo sam ja njemu da objasnjavam za jednu osobu tj. jednu kur..u.

 

I on debil ide pored mene i odjednom stao,a ja ga nisam primetio i ladno sam isao jedno 20m i pricao sam sa sobom i vidim ja neke cure mi se smeju,al ja uopste ne provaljujem, i tek se onako okrenem i vidim drugara kida se dechko samo tako... al sto je najace dok sam isao tih 20 m  pricao sam: ma to ti je kurve...ina, ne bi ja to ni govnji..om motkom pipao... (Znaci daleko bilo)  :D:D:D:D :D:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam naucio lekciju pre par godinama da nikad ne treba ici za nekom devojkom da je ubedis u nesto,dal to bilo vracanje na zurku,dal sex,nebitno,bio sam kod ortaka na zurci i devojka koja je inace sljam najveci krenula gajbi,a ja pijani majmun obuo neke skrnave papuce samo da ih navucem i krenem za njom,i kako sam potrcao isprecio se mali golic (metalan) od fudbala i prospem se kao som po betonu i razbijem celu facu,lokva krvi je bila po stazi,i dolazi ortak i smeje se i pita me da li hocu semenke :),a meni razbijen nos i zub i vilica...ma haos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pre neki dan sedim u šaragama u busu. Dolaze dva mala Roma i sedaju pored. Ovaj do mene nosi majicu sa Zvezdinim grbom. Pravim se blesav i nonšalantno stavljam ruku u kojoj mi je bio telefon na koleno kako bih ga neprimetno slikao i imao materijal za zajebavanje drugara koji su Cigani. Slikam dva puta, oni me uplašeno pogledaše i odoše skroz napred, a na prvoj stanici izađoše. Ispostavilo se da se škljocanje prilikom fotografisanja čuje iz zvučnika na telefonu i kad su priključene slušalice, a ja sam mislio da se taj zvuk čuje samo u njima.

Edited by Куруз
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas da je moj blam, ali opet, bilo me blam... xD

 

Mi u Italiji, i ortak komentarise njihov stil oblacenja. Pored nas stoji neki lik, debeo, sav u rozem, pravi derpe, samo sto je malo glavat bio... I odjednom ovaj moj kaze:

- Au, vidi ovu pedercinu.

A taj lik se ladno okrece i tugaljivim glasom kaze:

- Pa nemoj bolan, nasi smo...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sedim u šaragama u busu. Dolaze dva mala Roma i sedaju pored. Ovaj do mene nosi majicu sa Zvezdinim grbom. Pravim se blesav i nonšalantno stavljam ruku u kojoj mi je bio telefon na koleno kako bih ga neprimetno slikao i imao materijal za zajebavanje drugara koji su Cigani. Slikam dva puta, oni me uplašeno pogledaše i odoše skroz napred, a na prvoj stanici izađoše. Ispostavilo se da se škljocanje prilikom fotografisanja čuje iz zvučnika na telefonu i kad su priključene slušalice, a ja sam mislio da se taj zvuk čuje samo u njima.

 

 

možeš ti i bolje... :haha:

ja sam prošlog leta startovala nekog tipa na kog sam se ložila 12 (dvanaest) godina, od srednje škole. i tu ja sva u jednom jessica rabbit fazonu zavodim li zavodim, sve pijući, sve dogovoreno, odlazak kod njega posle pića... i ja u nekom trenutku shvatim da ću zaspati i ustanem od stola, rukujem se s njim, i odem.

 

akcenat na "rukujem se s njim".

Share this post


Link to post
Share on other sites

možeš ti i bolje... :haha:

Mogu, haha

U nedelju sam se na jugu smejao nekom klincu sa tikovima. Svakih 30 sekundi trza glavom, a jos je nosio tamne naocare kakve imaju dileri deviza i neku cetnicku zastavu. I on je Rom. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa evo jedne gluposti. Kao i vecina, i moja prica je vezana za alkohol i napijanje :redface:

3. razred srednje, kod drugarice smo, rodjendan, pije se. Sto bih ja ostao trezan, nema potrebe. E sad, fora je, nisam iz grada u kom se sve to desavalo, tako da sam trebao da prespavam kod strica. Nista, unistih se ja, 1 frame per hour, prvi je bio nesto kad smo kretali u grad od drugarice, posle toga u gradu neka sranja nepovezana, zatim 2 druga i jedna drugarica stoje na ulaznim vratima kuce gde sam trebao da prespavam i pitaju me da li sigurno mogu sam da udjem. Bezveze... kako da ne mogu. Pre nego sto predjem na scenu budjenja, jedna stvar, u sobi gde sam ja spavao spavao je i stric i sad posto to nije bio prvi put, znam ja proceduru, ostave oni meni uvek pidzamu na fotelju, na istoj fotelji gde je stric inace ostavio stvari koje je trebao da obuce sledece jutro. Sreca pa se nisam probudio u Unknown dzemperu i farkama. Gledam ja...daaaamn : / Nece valja! Pidzama stoji na fotelji, 'vatam se za fon, poruka od, tadasnje devojke "Kakva si ti stoka, svu si me ispovracao. Ja nemam reci, u cizmama imam ostatke tvoje vecere!" (nisam siguran da li je bas tako glasila poruka, ali to je to manje-vise :frown: )

Nista, sta cu, oblacim SVOJU odecu, odlazim do kupatila, osetim nesto me boli uho...sad se vec plasim da pogledam. Da, jbni plih sa ove strane do glave (objasnjenje je za win), kako sam to uspeo a da ne zapalim kosu - zanimljivo :bigblue:

Odem ja do dnevne sobe, pravim se prost, nista oni svi me kuliraju tamo, vidim ja stric ne navodi pricu uopste na to sta se desilo, reko' dobro je, ali nema sanse da nije skontao.

 

Tako je i bilo, nakon 2 nedelje sam opet bio tamo i cuo tu ocekivanu recenicu "Jel znas ti sta si uradio pre 2 vikenda?". Samo sam spustio glavu, blagi osmeh, "Da." :haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Setamo ja i cura, nesto pricamo i ona baci neku jaku mocnu foru na koju se ja momentalno okinem od smijeha. E sad, pored toga sam nenamjerno prnuo kao zivotinja, ali bas ono okrojio divljacki. Da maler bude veci, 2 metra iza mene je bila otvorena basta nekog lokala koji je bio pun. Muzika iskljucena, nema saobracaja, mir i tisina, ulica poplocana kamenim blokovima da akustika bude bolja.. brateeeeee :haha:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja svakakvih izvala - kao jednom kad sam u nekom hotelu izasao iz kupatila nakon tusiranja. I onako na brzaka zalandaram kitu i malo se poigram, zaboravivsi da je zavjesa sirom otvorena a tacno preko puta drugi blok hotela. To je bio blam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...