Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Pa... hmm. Bila sam letos na nekoj, nazovi ekskurziji (Italija, Francuska, Spanija). I sad, obilazili smo Nicu i izlazimo iz Mek-a i ja ugledam nekog matorca nasminkanog kako fura visoku, sisatu, mladu i jedru ribu.Idu onako fino zagrljeni. I ja tu odvalim "A burzujcino, mogao si mladju da nadjes", a pritom uopste ne kontam da iza njega idu neka starija zena i dvoje klinaca. Covek se u tom trenutku okrenuo i kao "To mi je cerka inace".   Da, to je bio facepalm trenutak. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu da zamislim tvoju spiku su rajom..."ju,matori lol,facepalm"...ma daj,to je pwn...roflmao...

 

Sin: Tata, tata, čuo sam da internet zagluplje, je l' to tačno?

Tata: WTF?! ROFLMAO!

Edited by trenje
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da moze vise se zagorcha.

bash si osetljiv na tu prichu s pedreima? dobro. necu vise.

 

Ma jok bre,zajebancija.Bilo mi dosadno sinoc,nisam nigde izlazio pa sam posle duzeg vremena malo pisao na sve i svasta.Napravismo konfuziju sa 360 stepeni ali dobro.Trebalo je da napisem 380,ispalo bi zesce,nisam se setio odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Meni se nekoliko puta desilo slicno. Napunim korpu, dam karticu, beep-nema, dam drugu-beep-nema, storniraju robu, dajem licnu kartu i potpisujem nesto, iza mene gomila smorenih ljudi sa prepunim korpama i tako...

 

Kad sam bila mala, matorci su mi branili da se pretetrano smejem (?!!!) zato sto onda pocnem da stucam i desavalo se da povratim XD

 

Ajde jos i treci... Izvela me uciteljica da citam naglas lekciju iz drustva, posto je smatrala da sam ja onako bas za primer, kad jedan drug uradi nesto smesno, sto sam samo registrovala periferno, ali ja krenem da se cepam na sred lekcije o strahotama 2. Svetskog rata... To je, ustvari, vise prilicna neprijatnost, uralnje uciteljice, tuzenje mojim roditeljima i tako to, nego sto je blam...

Edited by Mona
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas pre neki dan je slican clanak objavljen na B92 i ljudi su u komentarima pisali svakakve dogodovstine. Citao sam neke, a jedan mi je posebnu paznju privukao pa bih ga podelio i ovde:

 

"Beograd 1996. Jedan od onih trenutaka kada morate na solju ili eksplodirate! Vristim na rodjaka da zaustavi auto. Srecom mrak je. Ulecem u sporednu ulicu, trcim pravo pa u jos manju i mracniju sa leve strane. Niko me ne vidi, prilicno je mracno. U zadnjem delu sekunde skidam pantalone i bukvalno eksplodiram!! Cekam drugi napad. Odjednom, ispred mene se otvaraju velika metalna vrata i ljudi pocinju da izlaze iz bioskopa!!! "Gledaj ga mamu mu j.... gde s..e!!" Bila je jedna od recenica koju sam cuo. Da vam opisem osecaj?!? Biste li vi mogli???

Od tada nemam emocije kad mi neko govori o svojim blamovima."

Edited by El Pistolero
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazim u knjizaru da kupim nesto. Kija mi se. Picka iza pulta kaze dobar dan, a ja kinem i slina mi izleti kroz nos preko face. Postidjen prekrivam lice i bezim ko furija ka vratima, kad udaram glavom u vrata i padam u nesvest. U stvari ovo se verovatno nikada nije desilo nikome, al sam cuo slicno sranje kad sam bio klinac. JEBI SRETO!!!

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

синоћ ја код жене, и ташта тражила нешто на компу да јој покажем, а остао ми укључен Хром са све форумом, а оно ни пет ни шес' таб за тему "Порнићи". у земљу сам хтео да пропаднем :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...