Jump to content

Arckanum


Disco~Kobaja

Recommended Posts

Ja sam seksualno ovisan o ovom bandu. Uvek se navlazim kada ga chujem (do dushe oko ochiju). Pochnem da se znojim, te mi se digne...ovaj...dozvoli...pritisak... Moje telo biva u extazi, te moram da se povuchem u toalet, kako bih se kanda olakshao... Onaj vreli, sexipilni macan, iliti pastuv odeven u S/M veshticu u latexu, sa bichem u ruci i osmehom na vlaznim usmi...tj.usnama...

Sanjam vlazne snove sa chlanovima banda... Kako lizem gumeni nos pevachev, i isisavam sekret iz istog...Isisavam mu chir iz neoprane zadnjice...mmmm... Njihovi rajski zvuci, koji dopiru iz njihovih andjeoskih pojachalca, me dovodi do imbecilnosti... Sve svinje iz dvorishta natra, zbog sexipilnosti vokala... ahhhh...mmm... Krmence moje, u repic te ljubim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam seksualno ovisan o ovom bandu. Uvek se navlazim kada ga chujem (do dushe oko ochiju). Pochnem da se znojim, te mi se digne...ovaj...dozvoli...pritisak... Moje telo biva u extazi, te moram da se povuchem u toalet, kako bih se kanda olakshao... Onaj vreli, sexipilni macan, iliti pastuv odeven u S/M veshticu u latexu, sa bichem u ruci i osmehom na vlaznim usmi...tj.usnama...

Sanjam vlazne snove sa chlanovima banda... Kako lizem gumeni nos pevachev, i isisavam sekret iz istog...Isisavam mu chir iz neoprane zadnjice...mmmm... Njihovi rajski zvuci, koji dopiru iz njihovih andjeoskih pojachalca, me dovodi do imbecilnosti... Sve svinje iz dvorishta natra, zbog sexipilnosti vokala... ahhhh...mmm... Krmence moje, u repic te ljubim...

Pa ja delim isto mishljenje sa D~K. Prosto bi natro onog pjevca,prosto bi mu isisao svu prljavshtinu iz pupka i sodomizovao bih ga. Ma kakvi, prozdro bi njegov pobacheni fetus i o istom troshku bi svrshavao na njegovo seksipilno lice a onda bi masturbirao nad kantom punom njegovog izmeta (nadam se da je ovo dovoljno true za njegov ukus,ako nije onda da ga je*em). Toliko o tome, ja sad odo' da sanjam vlazhne snove sa njim icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li čuo Kobajo da onaj iz Flush-a u refrenu pominje METAL SOUND?

Ma neshto sam jeo pileci paprikash, pa me sve neshto tishti zeludac majku mu jebem... Varim ko piton kad pojede slona od 6 meseci... Nego Morgane, koga cemo sledeceg da natremo nashom sexy ovchicom, uz Within Temptation, pa da se kikoce, kao Oni, Onomad? mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neshto sam jeo pileci paprikash, pa me sve neshto tishti zeludac majku mu jebem... Varim ko piton kad pojede slona od 6 meseci... Nego Morgane, koga cemo sledeceg da natremo nashom sexy ovchicom, uz Within Temptation, pa da se kikoce, kao Oni, Onomad? mrred.gif

I mene nešto želudac žgara zbog tripica,ne mogu da siđem sa šolje 10 dana, a klajfna mi je kao beton marke 700 idi u pičku materinu. A pa posle onolikog slinjenja i prolivanja krokodilskih suza zbog Mensona i ne kikotala se jadna. Pa mora malo i da se smeje koju pičku materinu. Nego jel može posle ovog postovanja malo džidži midži uz Within Temptation koji kurac? Odo ja da zviždim dok vi postavite nove postove. Puklo vatrogasno crevo!!!!!!!!!!!! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Vampir se zove chovek u koga nakon 40 dana po smrti udje nekakav djavolski duh i ozivi ga... Potom vampir ustaje nocu iz groba, davi ljude po kucama i isisava krv narodu... Kako pochne mnogo ljudi umirati, onda pochnu govoriti da se vampir pojavio... Vampira je moguce upokojiti jedino u njegovu grobu, glogovim kolcem, jer se on jedino glogova kolca strashi... Preko dana, vampir odlazi u svoj grob, na pochinak, te je s'toga najveca muka, grob im otkriti... Deshavalo se da ga iskop... mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Vampir se zove chovek u koga nakon 40 dana po smrti udje nekakav djavolski duh i ozivi ga... Potom vampir ustaje nocu iz groba, davi ljude po kucama i isisava krv narodu... Kako pochne mnogo ljudi umirati, onda pochnu govoriti da se vampir pojavio... Vampira je moguce upokojiti jedino u njegovu grobu, glogovim kolcem, jer se on jedino glogova kolca strashi... Preko dana, vampir odlazi u svoj grob, na pochinak, te je s'toga najveca muka, grob im otkriti... Deshavalo se da ga iskop... mrred.gif

Do sada najjača epizoda, bar za mene.

pogotovo deo o algoritmima baziranim na teoriji evolucije.

da li ste slušali onaj deo kada ćirković priča o virtuelnim

organizmima dužine 40 bitova, koji su u stvari mali programi

koji kada se podrede zakonima evolucije, npr. razmnožavanjem

usavršavaju, i time skraćuju svoju dužinu na 32, 33 bita i time postaju

optimizovani, a da pritom ni jedan programer na svetu nije uspeo da ga optimizuje

svojom voljom !!!!!

pa onda onaj deo koji nam objašnjava da kada otkucamo neki pojam na

google-u, da se u stvari za pretrage enormnih baza podataka rade posredstvom

evolucionih algoritama,...

nemam reči. mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Vampir se zove chovek u koga nakon 40 dana po smrti udje nekakav djavolski duh i ozivi ga... Potom vampir ustaje nocu iz groba, davi ljude po kucama i isisava krv narodu... Kako pochne mnogo ljudi umirati, onda pochnu govoriti da se vampir pojavio... Vampira je moguce upokojiti jedino u njegovu grobu, glogovim kolcem, jer se on jedino glogova kolca strashi... Preko dana, vampir odlazi u svoj grob, na pochinak, te je s'toga najveca muka, grob im otkriti... Deshavalo se da ga iskop... mrred.gif

Jelte, jel' ovo tekst Arckanuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Morgane, koga cemo sledeceg da natremo nashom sexy ovchicom, uz Within Temptation, pa da se kikoce, kao Oni, Onomad
?

 

 

-Bolje da se kikotju nego da piju sirtje i da uzvikuju "Ti si moj Satana!" mrred.gif mada... kad bolje razmislim...bas pali "ja sam tvoja kraljica cokoladeeee...aaah" xexe... icon_rockdevil.gif

Ne znam, Krmence...sta tebe vise pali? mrred.gifmrred.gifmrred.gificon_redface.gif

Edited by Radivoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 7th moon

GDE STE PILIIIIICI?! icon_biggrin.gif

Hoce i Darinka da se zvekece sa Pahuljicom i Disko kobajom........

Cccccc...

Da, kineski horoskop mi je rekao da te volim Mike, ali da se to nece ostvariti na pravi nacin i da ti najbolje pristaje pesma Gone with the sin.......

La la la......

wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

 

 

-Bolje da se kikotju nego da piju sirtje i da uzvikuju "Ti si moj Satana!" mrred.gif mada... kad bolje razmislim...bas pali "ja sam tvoja kraljica cokoladeeee...aaah" xexe... icon_rockdevil.gif

Ne znam, Krmence...sta tebe vise pali? mrred.gifmrred.gifmrred.gificon_redface.gif

A moze i neki drugi uzvik!!!! NPR: AKO SAD STANESH NAJEBACESH MAJKU TI NATREM!!!!!!!!!! Ili tako neshto icon_smile.gif hehehehehehe. Cuti more pochela jadna da preti od muke meni i Disko Kobaji!!! Izgleda da ce njen brachni drug da nas sadzga u nekome mraku!!!!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Njen bračni drug je šta???? I šta će nam polomiti???? Ćuti more čuće te neko i ima da ti se smeje dok ne umre mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Medo, vidi, Arckanum je muzički i idejno najbliži Blind Guardianu. Čak i onaj tip, na koga se naš gitarista tako očajno loži, liči na neko mitsko šumsko stvorenje- na malog, zlog TROLA mrred.gif

 

user posted image

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam seksualno ovisan o ovom bandu. Uvek se navlazim kada ga chujem (do dushe oko ochiju). Pochnem da se znojim, te mi se digne...ovaj...dozvoli...pritisak... Moje telo biva u extazi, te moram da se povuchem u toalet, kako bih se kanda olakshao... Onaj vreli, sexipilni macan, iliti pastuv odeven u S/M veshticu u latexu, sa bichem u ruci i osmehom na vlaznim usmi...tj.usnama...

Sanjam vlazne snove sa chlanovima banda...

Mislim Mike da si malo zastranio. Cek da pogledam ima li leka.

Ah, evo ovo ce te povratiti bar za kratko

 

user posted image

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ja sam konacno uspeo da napravim studio,prvenstveno za sebe,ali i za IZDAVANJE. Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala imam RANDALL G2 seriju i Peavey StudioPro112, a za bass imam Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey...(nesto skromniji,ali ipak novi i imaju lep zvuk).Studio je na crvenom krstu i cena probe je 500din. (je*es ti dobar studio ako je cena 700 and more)... Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba: 011/386-17-35

 

ZNAM DA JE OFF-TOPIC,ALI MORA SE OD NECEG ZIVJET!!! FUCK YOU MIKE!!!!NECU DA OD GLADI UMRL!!!!BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!ovo mi je vec treci off topic post!!!proterace me sa yumetala!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ko me vidi da doručkujem jagnjeću glavu neka jede govna stvarno!! Varim bre ko piton kad proguta bebu slona 6 meseci. Klajfna mi posle bude kao beton marke 700 majku ti jebem da ti jebem!!!!!!!!!! Morgane to što je Mike zastranio nije toliko zabrinjavajuće, ali opet LEKA NEMA U APOTECI icon_smile.gif) hehehehe mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ko me vidi da doručkujem jagnjeću glavu neka jede govna stvarno!! Varim bre ko piton kad proguta bebu slona 6 meseci. Klajfna mi posle bude kao beton marke 700 majku ti jebem da ti jebem!!!!!!!!!! Morgane to što je Mike zastranio nije toliko zabrinjavajuće, ali opet LEKA NEMA U APOTECI icon_smile.gif) hehehehe mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Ni mi berberi nismo svemocni ljudi. Eto, u pocetku smo mislili da ima male djavole u stomaku, ali sada znamo da su mu crne vile nagrizle noge.

 

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je najgore,ovaj bend stvarno postoji icon_smile.gif

Grave, priatelju, ti si učen čovek od medicine. Da li možeš da nam kažeš šta nije uredu sa ovim našim drugom:

 

''Ja sam seksualno ovisan o ovom bandu. Uvek se navlazim kada ga chujem (do dushe oko ochiju). Pochnem da se znojim, te mi se digne...ovaj...dozvoli...pritisak... Moje telo biva u extazi, te moram da se povuchem u toalet, kako bih se kanda olakshao... Onaj vreli, sexipilni macan, iliti pastuv odeven u S/M veshticu u latexu, sa bichem u ruci i osmehom na vlaznim usmi...tj.usnama...

Sanjam vlazne snove sa chlanovima banda...''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...