Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

bedak je sto nema tako neceg kao sto je vojska za zene...

kad ti pukne film od svega, neke kolotecine i ostalo, muskarci se lepo pokupe i idu u vojsku. Bilo bi super kad bio bilo tako nesto i za nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bedak je sto nema tako neceg kao sto je vojska za zene...

kad ti pukne film od svega, neke kolotecine i ostalo, muskarci se lepo pokupe i idu u vojsku. Bilo bi super kad bio bilo tako nesto i za nas...

 

Можеш и ти, активирај се кад завршиш факс, добићеш чин, револвер, бенефицирани радни стаж, можда гајбу, а сасвим сигурно и поштавање млађаних регрута.

 

Slazem se: postovanje prema vojvodi Marku Miljanovu Popovicu :da:

 

Што је умро срећан као Куч, а несрећан као Србин?

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako bilo, pa ti kako hoces :mrgreen:

 

"Црногорска нација је копиле Милована Ђиласа, којег се одрекао 1954. године"

 

А што се саме "нације" тиче цитираћу Валтазара - "Што се грбо роди, вријеме не исправи".

 

Можеш ти, домаћине, фалсификовати колико ти воља, говорити ово или оно, али су ту ствари јасне и то знамо и ти и ја.

Но, небитно, скрећем са теме и повлачим се са исте, ма шта ти рекао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Црногорска нација је копиле Милована Ђиласа, којег се одрекао 1954. године"

 

To citiras fasiste, tipa Matije Beckovica i slicnih ljudskih otpada, koji su najvise unazadili upravo srpski narod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To citiras fasiste, tipa Matije Beckovica i slicnih ljudskih otpada, koji su najvise unazadili upravo srpski narod.

Рекох и порекох...

 

Још само ово...

 

Тај цитат је цитат потомка Мине Војводе, а Матија није из тог племена, како ми се чини.

И за крај, најбитније...

 

"Реците аустринскоме посланику, да каже његовом цару, кад би га Бог на добро обрнуо, па да сједини Српство: Босну и 'Ерцеговину, Црну Гору, Србију и Стару Србију, па да је то српска краљевина"

Да ти кажем ко је ово рекао или већ знаш?

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrseno dobro znam. Crna Gora je skupo platila svoje pozrtvovanje i privrzenost Srbiji i jugoslovenskoj ideji. Najbolji primjer je kralj Nikola, a kako se srpska vojska odnosila prema Crnoj Gori pocetkom proslog stoljeca se odlicno zna. Na stranu, sto nam je nasilno, dekretom Karadjordjevica ukinuta autokefalna crkva. Radi "dobrih odnosa" medju "bratskim" narodima su se mnoge cinjenice zataskavale, ali istina uvijek "trci maraton", kao sto znamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква аутокефална црква, ако је Марко Миљанов за себе говорио да је Србин, мислећи на верску припадност. Што не рече да је Црногорац кад је већ постојала аутокефална црногорска Црква? :):)

И тако...

 

Сваким даљим упирањем и истрајавањем у фалсификовању само себе покопаваш.

Тренутно ме не занима како ти себе зовеш и тако то, али немој фалсификовати, то је безвезе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gustina naseljenosti je tamo velika zbog nedostatka kondoma :)

 

Pre ce biti zbog stakorskih gena tamosnjeg vecinskog stanovnistva.

 

 

Postuj tudju vjeru, vojvodo.

 

 

Necu da postujem tudju veru. Postoji samo jedna prava vera, a to je moja baka Vera.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje citaj spise fasiste Nikolaja Velimirovica, Ljotica i sl., a posebno ono sto dolazi iz srpske crkve, koja je odigrala sramotnu ulogu u skorasnjem ratu, a i sad je igra zbog stalnog uplitanja u politiku.

Procitaj sto je cuveni Nikodim Milaš napisao o postojanju Crnogorske crkve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vrnemo na temu...

 

Pre par godina sam bio na toj regrutaciji... dobio sam artiljeriju, stabnu ako se ne varam...

 

evo ima godinu dana kako sam dobio resenje o civilnom sluzenju vojske

 

I zadovoljan sam... ako bude bilo vojske kad zavrsim fax odsluzicu to...

 

Radije cu da se bakcem nekoliko meseci sa decom u vrticu, ili da vodim u skolu decka koji je vezan za kolica...

 

nego da dozvolim sebi da me ponizava neki kreten u kasarni...

 

Neki moji prijatelji su odradili po par meseci na granici i niko ne bi pozeleo nazad!

 

Zasto? Pa zna se... sta meni vredi sto sam Srbin i sto treba da ispunjavam svoju "patriotsku" duznost kad mi je nadredjeni neki jebeni glupavi (kod ovih moji ortaka bosanac & crnogorac) kapetan koji ne razlikuje dupe svoje zene od dupeta krave iz stale a postavljen je na to mesto da bi "zaveo disciplinu" i "red"...

 

"Cuj BA, neces da radis, a?"

"A DJE ste bili momci vjeceras? Izlazak, a?"

 

Neka hvala. Zavedi ti brale disciplinu u svojoj kuci prvo.

Da se ne desi da ti sin upisuje fakultet u SRBIJI a pravno je STRANAC.

 

Vojska je bolest i treba se izleciti sto pre!

 

A to da li treba "nauciti" rukovanje hladnim oruzjem je vrlo diskutabilno!

 

Pogledajte samo klince "vrelog beogradskog asfalta" koji se rokaju svakodnevno. Oni nisu imali obuku pa im ne smeta da pucaju kad god nadju priliku...

 

Tako ti je to kad nam je etnicko jezgro promenjeno a moralni kodeks i sistem vrednosti vracen unazad decenijama. Zahvaljujuci tzv. "dodjosima" koji vrlo efikasno unistavaju ovu zemlju.

Jeste, albanci efikasno otimaju zemlju ali i oni su nista naspram bosanaca i crnogoraca koji su se multiplicirali vise puta u poslednjih 5 godina. Cak ni albanci ne mogu da postignu toliku stopu nataliteta!

 

Ako sam "RADIKALAN" ne zamerite. Gadim se te reci.

 

Samo radikalne cerke koje su "samostalne" i "nezavisne" i posmatraju sa daljine mogu da smatraju da je vojska dobra.

 

Sa takvima se zna sta i kako - za ruku pa na Kalemegdan na jebanje!

 

Kad smo kod toga, zar nema neka kasarna na Kalemegdanu? Some repressed memories?

 

Think about it...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кога су дркали у војсци тај је глуп и заслужио је дркање. Зашто мене нико није дркао? Зато што нисам дозволио. Наравно, било је зајебанција, али се то не може назвати дркањем и јебањем у здрав мозак. Да не помињем да сам био у специјалцима, извиђач, је ли...

 

Што се тиче анимозитета према Србима из Босне и ЦГ, имам једну теорија, да не кажем став, која се показало поприлично исправном, али не бих да је помињем, ем није у твоју корист, ем ће се распламсати безвезна прича...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...