Jump to content

All That Remains


Recommended Posts

gledao sam onaj live DVD sinoc, mnogo dobar.

 

uopste nije upeglan, bubnjar je ubica, i bas se vidi da su neke stare metalcuge a ne neki fegeti sto su krenuli da sviraju gitare kad se kill switch pojavio a pre toga igrali baseball i slusali sublime.

 

Bravo!!! Originalan je bend i mnooogo su bolji od KsE-a... makar po meni... likovi sviraju pa ubijaju, a ovaj pevac (Phil) je bio drugi na audiciji za vokal KsE-a... uzeli crnju umesto njega i mnogo mi je drago... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:cry:,kiki ne slusa metacaore jer ima pun ku*ac kvalitetnijemuzike...metalcore je sranje i slicni njegovi fazoni :D

 

right.

 

a ti mi slusas toliko metalcore sve u 16, hvala bogu pa ti je Nu metal mrtav i moraces da pocnes da slusas dethcore bendove :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam onaj live DVD sinoc, mnogo dobar.

 

uopste nije upeglan, bubnjar je ubica, i bas se vidi da su neke stare metalcuge a ne neki fegeti sto su krenuli da sviraju gitare kad se kill switch pojavio a pre toga igrali baseball i slusali sublime.

Jel bi mi mozda srezao to? Obasipao bih te novcanicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overcome is the fourth studio album for All That Remains and is expected to be released sometime in the Fall of 2008.

 

The album will be produced by Jason Suecof.

 

ATR frontman Phil Labonte commented, "I'm really excited about this disc. It's a pretty different sound than our last one. It's shaping up to have a more biting tone. It's got tons of double bass, like twenty guitar solos and more hooks. It's a much darker record than THE FALL OF IDEALS and it's gonna reshape what people think when they think of All That Remains."

 

Ja jedva chekam ovo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Phil je lik i po,

nasho ja na space-u "kao" njegov account, i kontao ja da je neki spam, ili da mu odrzava to neko deseti da reklamira bend.

Kad ono, od jednom bulletin sa tog profila poslat u fazonu: Ljudi ja sam u tom i tom gradu danas na turneji, i smaram se u hotelu, ajd skupite ekipu i idemo u neki klub koji je po vama do jaja da cugamo. Poshaljite mi poruku pa se vidimo

 

?!?!?!

 

haha! jebote :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cudno mnogo. Vokali je dosta drukciji, nekako dok sam poslusao ove dve pesme nisam imao osecaj uopste da slusam ATR , nego vec neki typical metalcore bend. Ono vidi se da lepo sviraju tu i tamo , ali neznam. Videcemo kad izadje album, zasad mi ovo mnogo cudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ih konacno poslusah na nedialupu, i mogu da kazem da sam totalno pozitivan prema ovom sto sam cuo, posto sam iskreno ocekivao pad kvaliteta, koj se po meni desio kod Killswitcha i npr Shadows Falla na novijim albumima, jer mi se cini da je ATR bas napredovao, oni vokali jesu cudni i totalno su nekako neobicni, vidi se da je covek malo eksperimentisao da je apgrejdovao vokal, onaj klin i zavijanje na kraju refrena mi je ekstra, a growl se nije bas promenio, to je Phil. Mislim da ce album da bude bas super, jedva cekam da izadje ceo. Kazu ljudi koji su culi jos pesama d asu druge jos i bolje koje je Phil bio postavio a dva dana cisto na preview, ali kao sto sam pomenuo mene nije bilo na netu tade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...