Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

E vidi ti Gragamela, imena pesama... Pa tamo gde nađeš pesme, naći ćeš i sve. Ono kao, ako ti treba narezaću ti ja sve albume i spotove, imam čak i nešto live,

dogovoreno! icon_wink.gif

live? joooj, bojim se, sve me neka jeza prolazi.. jel kanta uzivo? mislim, do jaja je napucana produkcija, horovi, dablovi, lejerovanje glasa, volim i ja sve sto vole mladi, ali se plasim kristine uzivo.. icon_wink.gif no, poslusacu vec.

 

pa ti ako budeš dovoljno brzo kliktao sa pesme na pesmu uspećeš da preslušaš sva tri zadnja albuma za 10 minuta.  icon_smile.gif 

pa ja tako i inace preslusavam nove albume. proklet da je mp3 i ko ga izmisli. icon_smile.gif

 

I ajd reci da to nije efikasnije od toga da juriš taj tvoj best of pesmu po pesmu  mhihi.gif

pazi vako... mora da ti objasnim neke osnovne stvari. icon_wink.gif ne volim fudbal zato sto se nekad desi da odgledam celu utakmicu a ne bude golova. dva sata blejim ko majmun u ekran a niko da da go, i onda se smorim samo tako. najvise volim u vestima one akcije, kad iseku snimak i puste samo kljucne momente. jedino tako varim fudbal... i lakunu kojil... i 99% bendova uopste. icon_wink.gif

 

Ma ako ćemo realno meni ni jedan njihov album nije baš do jaja, da kažem, VAU, ili da mi se dopadnu sve pesme.

pa to ti kazem.. icon_cool.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

što brate volim te čistunce. Dopadne im se neki bend dok je polupoznat, i onda kako vreme ide dalje sve ih nervira, to što se bend menja muzički (ne, treba ceo život da zvuče isto i prave slične stvari), to što su spotovi skuplji (ne treba da svi spotovi budu home made, da ne ispadne da su se prodali), smeta što je produkcija skupa (to je kao mana?), što neki rif podseća na neki drugi bend (a kao ranije se to nije dešavalo), što se više ljudi loži na bend (pa onda nije više tr00 i ekskluzivno slušati taj bend) itd.

 

Meni su brate Comalies i kao i pretposlednji album najbolji, a Comalies sam najviše slušao, i dopalo mi se gde idu. Hoću JOŠ skuplje spotove od ova dva sa Comalies, sa još više cheesy USA butkica i kadrova i specijalnih efekata. I želim im da prodaju više CD-a od Linkin Park-a pa da ih mrze svi tr00 ex fanovi zaključani u svojim malim zamračenim sobicama. Eto icon_razz.gifmhihi.gif

ja sam jedan od tih cistunaca icon_smile.gif

 

jebiga, najvise su mi se svidjali in a reverie i halflife, jer su na vise od polovine albuma imali dobre pesme. (ustvari, halflife je po meni nesto najbolje sto su izdali.)

 

unleashed memories je bio blazi pad, imao je 3 super pesme, ali naustrb ostalih. (tad je pocela popularnost da im raste.)

 

comalies je po meni imao samo 2-3 bas dobre, hiticne pesme, medjutim, meni je to bilo malo po principu, ajde da uradimo dve do jaja pesme, dva hita, da ih spotujemo, svi ce da kupe album zbog te dve, ostale nek budu fill-ovi.

 

ok, da ne budem na kraj srca, verovatno nije tako, oni su mi i dalje ok bend, i drago mi je da su uspeli (bolji su od evanescence-a, tu nema sumnje, i prvi su poceli taj fazon); slazem se da im je produkcija sve bolja, fotografija skuplja, rifovi lepsi.. ali su mi malo dosadili.

jeste svaki njihov novi hit bolji hit od onog prehodnog, ali su ta poboljsanja jako mala, gledano na celokupnu diskografiju benda. (ta poboljsanja verovatno fanovima prave veliku razliku, meni ne.)

 

kapiram da su oni zadovoljni i to je valjda najbitinije. mogu da zive od muzike, boli ih kurac, ispunili su svoj san. mislim, da su hteli da budu totalno pro, mogli su odavno da izbace onog majmuna sto nema pojma da peva, ali su ga zadrzali verovatno iz kolegijalno-ortackih razloga icon_smile.gif

 

aj pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

što brate volim te čistunce. Dopadne im se neki bend dok je polupoznat, i onda kako vreme ide dalje sve ih nervira, to što se bend menja muzički (ne, treba ceo život da zvuče isto i prave slične stvari), to što su spotovi skuplji (ne treba da svi spotovi budu home made, da ne ispadne da su se prodali), smeta što je produkcija skupa (to je kao mana?), što neki rif podseća na neki drugi bend (a kao ranije se to nije dešavalo), što se više ljudi loži na bend (pa onda nije više tr00 i ekskluzivno slušati taj bend) itd.

slazem se u potpunosti...

to vazi za svaki bend koji se malo proslavio..

odmah vise ne valja i nisu tr00

Share this post


Link to post
Share on other sites

to što se bend menja muzički (ne, treba ceo život da zvuče isto i prave slične stvari)

 

Pa nije tu problem da li se oni menjaju vec kako se menjaju, nije svaka promena dobra. Evo ti npr. Katatonia se menjala pa njih niko ne pljuje. Zasto?

 

što se više ljudi loži na bend (pa onda nije više tr00 i ekskluzivno slušati taj bend) itd.

 

Ovo mislim da u realnosti moze da se odnosi na jako ogranicen broj ljudi, da ne kazem zanemarljiv, jer mislim da ipak neko ko nije tinejdzer nema sanse da ima takav stav. Znam da ima izuzetaka.

 

Meni su brate Comalies i kao i pretposlednji album najbolji, a Comalies sam najviše slušao, i dopalo mi se gde idu

 

Meni se nije dopalo a ne karakterisu me ove stvari koje si gore nabrojao

 

sa još više cheesy USA butkica i kadrova i specijalnih efekata

 

icon_smile.gif kralju

 

I želim im da prodaju više CD-a od Linkin Park-a

 

Nece nikada, to moze samo Evanescence

 

pa da ih mrze svi tr00 ex fanovi zaključani u svojim malim zamračenim sobicama

 

Smesno je 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek' je glupa, sa onakvim telom ni ne treba da bude nesto inteligentna....

Pa sama cinjenica sto je Italijanka, otkriva da ni malo nije glupa. Pricala sam sa nekim ljudima koji je poznaju licno, totalno je normalna devojka. Kada nije na turneji, radi kao barmen u jednom pabu u Milanu. Skromna, uspesna, lepo izgleda. I ima stav! To je najbitnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde glupa??? Glupa je to prica da je ona glupa icon_mrgreen.gif

 

Salim se, pricao sam svojevremeno sa njom, radio intervju, i nisam stekao takav dojam... niti na sekundu (mozda zato sto mi je u glavi bio samo njen izgled, ali ipak sumnjam da je samo to u pitanju icon_smile.gif).

 

A kad smo kod albuma, to je to, slazem se sa Slowdiverom. Meni Halflife definitivno najbolji rad, iako je tu 5 pesama, kvlt kakav je Senzafine nikad vise nisu ponovili (licno misljenje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupaca, koja pali masu mJetalaca.. 

Nije los ovaj pop-goth-rock...

Ih, pa ti ćeš prvi sad da se napališ, ova nova stvar je skroz u nu metal fazonu icon_smile.gificon_razz.gif

 

live? joooj, bojim se, sve me neka jeza prolazi.. jel kanta uzivo? mislim, do jaja je napucana produkcija, horovi, dablovi, lejerovanje glasa, volim i ja sve sto vole mladi, ali se plasim kristine uzivo..  no, poslusacu vec.
Neki skroz divlji snimci uživo, pa je ceo zvuk sirov i nesređen. Neki festivalčić, omanja bina. (video je u pitanju) Kristina isto peva kao i na albumu, nego bi se moglo reći da je ceo bend zvučao za nijansu manje nadrkano i dojajno, ali opet, to nisu sveži snimci, i možda me vara lošiji zvuk iz ove varijante. U svakom slučaju nije da neko falšira i tome slično. Dapače, za njih su živi nastupi upravo učinili mnogo, kad su išli sa Ozzfestom, njihov merchandise i diskovi su se prodavali kao tri sledeća benda zajedno, amerikanci bi odlepili nakon što bi ih gledali uživo. Tek nakon toga je krenula prodaja u USA, i snimljen još jedan spot.

 

kapiram da su oni zadovoljni i to je valjda najbitinije. mogu da zive od muzike, boli ih kurac, ispunili su svoj san. mislim, da su hteli da budu totalno pro, mogli su odavno da izbace onog majmuna sto nema pojma da peva, ali su ga zadrzali verovatno iz kolegijalno-ortackih razloga
Koliko se ja sećam, to je njegov bend, njih troje su iz prve postave, i imam ozbiljne sumnje da je Kristina his Girlfriend samo se naravno o tome ne trubi mnogo. Možda grešim. U svakom slučaju pre bi izleteli svi ostali nego on. Btw ni meni se nimalo ne sviđa kako on peva, mogao je u međuvremenu da nauči da svira klavijature i da zaćuti icon_razz.gif

 

Pa nije tu problem da li se oni menjaju vec kako se menjaju, nije svaka promena dobra. Evo ti npr. Katatonia se menjala pa njih niko ne pljuje. Zasto?
What a fuck is Katatonia...Reče prosečan slušalac muzike i kupovno telo CD shop-a... Mislim ako me razumeš? Ne mislim da Katatonia ne valja ali to je sasvim druga priča.

Postoji razlika u ligi u kojoj hoćeš da igraš kao bend. Oni žele u prvu ligu, platinasti tiraž preko milionče, naslovne strane, spot na MTV-ju, i imaju sad zamah da to urade. Ako hoćeš u prvu ligu, moraš da imaš određene elemente mainstream-a ali da nekako zadržiš identitet i da ipak budeš poseban, a to nije baš jednostavno. Onakvi kakvi su bili na početku karijere, ne bi mogli da postanu popularniji, pa ma koliko neko voleo taj fazon muzike. Njihova promena je logična i očekivana, i dobra u smislu da su ipak to i dalje oni, iako sad više liče na neke američke bendove. Ako ih neko sad pljuje zato što su drugačiji, ispada da ih pljuje zato što žele da žive od muzike i budu uspešni, a to je besmislica.

 

Kada nije na turneji, radi kao barmen u jednom pabu u Milanu. Skromna, uspesna, lepo izgleda. I ima stav! To je najbitnije!
Znam za tu priču, verovatno je bila tačna do nedavno (do pre 2-3 godine), a sad baš posle svega što se izdešavalo baš i ne verujem... Ipak je to najprodavaniji Italijanski Rock Act ikada. Osim naravno, ako u međuvremenu nije kupila taj isti bar pa sad radi u njemu ponekad iz zajebancije icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje bendovi koji odlaze u mainstream i oni koji ga dovuku sebi. Lacuna Coil, kao Nightwish, spada u ove druge.

Odlicno receno dragi prijatelju.

 

Odavno ona nije devojka nego ZENA...

 

 

fin nov spot..ali mogla je da pokaze malo mesa...

a i pesma mi se sve vise svidja

 

Pa koliko znam, jos nije udata...nego, daj link za taj novi spot!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to veze ima samnom?

Pa doduše ovo što sad držiš u potpisu govori da nema toliko veze, i ja ne pratim redovno dešavanja na forumu ali se nešto kao tripujem da sam te stalno viđao na temama različitih NuMetal i Postgrunge bendova, plus imaš creed u imenu... Nekako nije za očekivati da ti je Sonata Arctica omiljeni bend icon_mrgreen.gif

 

...nego, daj link za taj novi spot!
Imala si ga na prethodnoj stranici, link ka rapidshare-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno ona nije devojka nego ZENA...

 

 

fin nov spot..ali mogla je da pokaze malo mesa...

a i pesma mi se sve vise svidja

Mislis ovako nesto?

 

 

 

user posted image

 

Kristina

 

Krisita 2

 

Kristina Uzivo

 

Ufff...

 

user posted image

 

 

Kristina kao Nimfa???

 

Kristina 4

 

Sexy Kristina

 

Kristina 5

 

Evo vam na' pa dr**j te *miska*...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa doduše ovo što sad držiš u potpisu govori da nema toliko veze, i ja ne pratim redovno dešavanja na forumu ali se nešto kao tripujem da sam te stalno viđao na temama različitih NuMetal i Postgrunge bendova, plus imaš creed u imenu... Nekako nije za očekivati da ti je Sonata Arctica omiljeni bend icon_mrgreen.gif

Ja slusam SAMO narodnu muziku i kafanski rok... no.gificon_sad.gif

Nu je prolazna pojava, ali aman - moras biti cesci po forumu, KAKO mozes imati zivot van istog!!?!?!?!? wallbash.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sama cinjenica sto je Italijanka, otkriva da ni malo nije glupa.

ti to nekog zajebavas.... icon_smile.gif

 

ukoliko saM pogresno shvatio usled tvoje lose formulacije izvinjavam se, u suprotnom izjava da nije glupa samo zato shto je zabarka nedvosmisleno pokazuje da ti jesi.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mad.gif  icon_mad.gif  icon_mad.gif a li je uopste bitno ukrajnjem slucaju ko je glup, a ko ne?

 

da...mora da se zna ko je glup a ko ne...

a mislim da ako je devojka rodjena u Italiji ne znaci da je pametna...

jedino ako testenina utice na razvoj inteligencije...

inace ima li neko novu pesmicu da mi da? icon_biggrin.gif

imam ja...ima ~OW~....pa trazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...