Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Mrzi me da listam temu,...sve u svemu,svijda mi se bend.

Imaju svoj neki trip,i mozes kulturnoda se opustis i preslusas album natenane i da te skoro nista ne iznenadi(citaj smori).

Svdija mi se ono,...khmmm,...yeah!Senzafine.Ako nisam milion puta pustila,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif drobi, haha, drobi likuso musik20.gificon_wink.gif

 

Lacuna Coil je extra, samo sto to meni ne lici mnogo na doom 'n gothic... ali ajde, ima dosta elemenata icon_da.gif

pozitj icon_wink.gif

ugl meni je comalies extra,uzela original.. mnogo je dobar,ima elemenata chega oces.

sad gledah novi spot,ne da mi se ne svidja covece nego.. to je moje misljenje.

a sto se trsenja pevacice,nije ni to tako losa ideja.gero aj mi das njen broj icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tezak zivot, vidim. icon_wink.gif

pa kad gledas sa te strane jako! laugh.gif

 

ali, s obzirom na to da sam bila bolesna ceo april i maj, da sam usput polagala 3 ispita, i da pre puta moram na operaciju... jedva cekam da malo uzivam sad.gif

 

pitam se kolika ce posecenost biti... mada, ipak je to Ozz fest

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Meni se Lacuna Coil i ne svidja neshto,probala sam da je slusham,ali mi je sve nekako na isti kalup,nema iznenadjenja,najbolja mi je prva pesma na Cd-u,ne secam se na kom,niti se secam kako se zove,ali znam da sam album preslushala par puta,batalila i bacila se na Nightwish :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewo i ovu temu da overim :)

 

Lacunu sam zavolela (i to bash bash bash zavolela) kada im je izašao Unleashed Memories, legendarne pesme 'To live is to hide', '1.19', 'Distant Sun'... Onda sam nabavila Halfife i IAR, što me je apsolutno oborilo s' nogu! :) Jedva sam dočekala 'Comalies' i u početku mi se nije dopao, jer sam očekivala više melanholije, kao što je slučaj u prethodnim albumima... A 'Comalies' mi je zvučao elegantnije dosta i osetila se mala promena u zvuku... Naravno, takodje legendarne Heaven's a lie, Swamped, Angels Punishment... ;) Ali, Karmacode... Ahhh, ne! Na prvo slušanje: fuj, na drugo: isto... I mishljenje mi se nije promenilo :( Jedino Our Truth mogu da svarim, ostale pesme nikako :( Sada puštam samo starije stvari i uživam... I taaako... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewo i ovu temu da overim :)

 

Lacunu sam zavolela (i to bash bash bash zavolela) kada im je izašao Unleashed Memories, legendarne pesme 'To live is to hide', '1.19', 'Distant Sun'... Onda sam nabavila Halfife i IAR, što me je apsolutno oborilo s' nogu! :) Jedva sam dočekala 'Comalies' i u početku mi se nije dopao, jer sam očekivala više melanholije, kao što je slučaj u prethodnim albumima... A 'Comalies' mi je zvučao elegantnije dosta i osetila se mala promena u zvuku... Naravno, takodje legendarne Heaven's a lie, Swamped, Angels Punishment... ;) Ali, Karmacode... Ahhh, ne! Na prvo slušanje: fuj, na drugo: isto... I mishljenje mi se nije promenilo :( Jedino Our Truth mogu da svarim, ostale pesme nikako :( Sada puštam samo starije stvari i uživam... I taaako... :D

 

Imamo skoro indetično mišljenje. "To live is to hide" i "Distant Sun" su perfekcija, jedne od najbljih Lacuna pjesama. Nikad nisam bila neki fan ovog benda, čak ni približno tome, ali "Unleashed Memories"... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno, 'Unleashed Memories'... Neprevazidjeni UM! :) Bukvalno svaka pesma je remek delo... Jeste i prvi 'Lacuna Coil' i HL i IAR, to su odlični albumi, odlične pesme, ali zaista mi ni jedan ne nosi tu energiju kao 'Unleashed Memories' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...