Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

'Ochu li dochekati dan da ih widim live? Znachi to mi je zhelja od 2005. kad sam ih chula 4 the 1st time... Cris je fenomenalna na sceni, prenosi toliko emocija, odlichan kontakt sa publikom, swaki put se najezhim kad gledam njihowe certowe... Ma shta ljudi prichali, po meni je LC jedan od retkih bendowa koji se menja ali ne na loshe! Obozhawam ih i tachka. :D

 

U stvari, promena na loše je više nego očigledna iz albuma u album. Svejedno, voleo bih da ih vidim (ne i da ih ''widim'') live.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

album. Svejedno, voleo bih da ih vidim (ne i da ih ''widim'') live.
:mhihi:

 

Zašto mi se čini da su oni preskupi za nas? :ph34r:

 

 

Elem, nešto još nema tog DVDja, pojavio se samo bonus audio... Ako neko 'oće...

 

Artist.......: Lacuna Coil

Album........: Visual Karma (Body, Mind and Soul) - Live at Wacken 2007 (bonus CD)

Label........: n/a

Genre........: Metal

Catnr........: n/a

Source.......: CDDA

Rip.date.....: nov.-05-2008

Str.date.....: nov.-03-2008

Quality......: VBR/44,1Hz/Joint-Stereo

Url..........: www.lacunacoil.it

 

track title time

 

01. Intro 01:30

02. To The Edge 03:24

03. Fragments of Faith 04:49

04. Swamped 04:27

05. Invisible Light 04:03

06. Fragile 05:08

07. Closer 03:06

08. Senzafine 04:44

09. What I See 04:38

10. Enjoy The Silence 04:32

11. Heavenґs A Lie 05:08

12. Our Truth 05:09

 

Runtime 50:38 min

Size 73,1 MB

 

http://rapidshare.com/files/161201216/LC.rar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, велики бедак... али ја идем због Лакуне... пошто сам тад у Минхену, да искористим прилику... али не волим Буллет јер ми је стварно тешко да их слушам, а и да их гледам :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su, s obzirom da im je prvi official DVD, morali da ture neki full-length solo 'cert, ovo što su stavili 50 minuta sa Wackena i 25 sa Loud parka se obično tura na neke bonus DVDjeve, + što je taj Wacken već bio emitovan an TVu + što se neke pesme pojavljuju na oba snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja ovaj bend nikad necu prestati da volim ma sta oni radili sa sobom i muzikom. :)

 

Elem, sto se tice DVD-ja, iako sam NENORMALAN fan Lacune, slazem se da je trebalo da stave full concert a ne skoro pa "isechke" i da je to moglo biti malo bolje. Simpaticne su mi one zajebancije vezane za clanove benda...Cristina je kao i uvek, prelelelelelepa! :wub:

 

Shto se tiche Lacune kao benda, mnogi ga pljuju da se promenio na gore, po meni, menjaju se ali u pozitivnom smislu, bend mora da evoluira, sad jbg nekome se svidja nekome ne. Ja jednako volim i 'Halflife' i 'In a Reverie' i 'Karmacode', Lacuna je Lacuna, ili je volish 100% ili je mrzish 100%. :)

 

Nadam se da cu ih jednom u zivotu i videti uzivo (u ovoj zemlji svakako ne :( ).

 

 

Inache, spremaju novi album, zvace se "Shallow Life" i njegovo izdavanje se planira za jesen ove godine.

 

 

 

 

PS. @Tea - napisi utiske sa koncerta pliz!

Edited by Neonblack

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...