Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Ono što mi nedostaje u Hypocrisy opusu je jedan live album koji bi pokidao. "Destroys Wacken" je ok, ali čini mi se da nije na pravi način prezentovao bend. Onaj "Live & Clips" je bio samo nagoveštaj, imam potrebu da čujem neko oficijelno live izdanje benda, po mogućstvu dva sata svirke. :D

 

Mogao bih i setlistu da napravim. :)

ima Virus bonus DVD sa koncertom iz 2004. Jos bolje nego Wacken :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino mi se Penetralia nesto preterano ne svidja....

mada ni Osculum Obescenum nije nesto posebno

 

Mogao bih i setlistu da napravim. :)

realno setlista je najnebitnija stvar, jer otprilike sta god da sviraju u pitanju je masterpiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima Virus bonus DVD sa koncertom iz 2004. Jos bolje nego Wacken :rockdevil:

 

Znam za DVD, ali mislio sam na live album. :D

 

realno setlista je najnebitnija stvar, jer otprilike sta god da sviraju u pitanju je masterpiece

 

Slažem se ja sa ovim, ali mislio sam na "setlistu jednog fana" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za vas ali meni je proshli album bio strashno mlak i dosadan. A i neverujem da ce ovaj novi biti ishta bolji.

 

nemoj pisati na hypocrisy temi. idi na metalkorov. :da:

 

Ceo "Into The Abyss" je kvalitetan, ali najviše volim "Digital Prophecy" i "Unfold The Sorrow", pogotovo ovu drugu. Savršeno.

 

deathrow :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

HYPOCRISY, the Swedish extreme metal band led by guitarist/vocalist Peter Tägtgren (also of PAIN), has set "A Taste Of Extreme Divinity" as the title of its new album, due on October 23 in Europe via Nuclear Blast Records.

 

HYPOCRISY will kick off a U.S. tour in support of "A Taste Of Extreme Divinity" on November 5, with ENSIFERUM as the headliner. A European headlining trek will follow in January 2010.

 

HypocrisyCover.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, omot u oldschool stilu, ali me naslov nesto ne odusevljava.

 

HYPOCRISY will kick off a U.S. tour in support of "A Taste Of Extreme Divinity" on November 5, with ENSIFERUM as the headliner. A European headlining trek will follow in January 2010.

 

Tek sad videh ovo. Jebeno ponizenje. Uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? Zato sto jedan od najboljih, najbitnijih i najkultnijih bendova u istoriji (svedskog) death metala ide na turneju kao predgrupa jebenom Ensiferum-u koji su srali u gace u vreme kada je Hypocrisy bio kultan bend, a koji je sada headliner jer se gomila klinaca nalozenih na vikinge i bitke lozi na njih i kupuje njihove diskove jer je to najnoviji trend u svetu. Eto, zato je ponizenje.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, bilo je ovakvih primera u svetu na bacanje. Possessed predgrupa Machine Head-u, Annihilator predgrupa Trivium-u... Jebem ti ovu muzicku industriju i ovaj masovni ukus kad cak ni death metal ne moze da ga zaobidje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...