Jump to content

Pro Evolution Soccer 6


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Van Der Sar je ubedljivo najbolji golman.

Za vikend se ovde kod mene igra turnir na u igraonici sa PS 2,bice 16 igracha,ucheshce je 200 dinara,a pobednik dobija 70 % uloga.Ekipa ne mozhe da se bira,nego ce biti obavljen zhreb za takmichenje po grupama i timove,pa mozhesh da dobijesh i Porto i Inter.

No,spadam u favorite,pa se ne brinem.Javicu vam kako sam proshao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nista, ovako debilnih golmana nema ni u Fifi :)

 

Stari, ubjedljivo najdebilniji golman je Lehman!!!! Slušajte situaciju: neki od Arsenalovih igrača izbija loptu u korner, Lehman trči da je spasi. Negdje kod linije peterca, kada je lopta već trebala izaći, pojavljuje se Jens i lopti ne da vani, već je rukom gura u sopstveni gol!!!!!! Živa istina, mada sam i ja ponavljao replay 100 puta jer nisam mogao da vjerujem!!!

 

Inače, biram Romu koja je dosta lošije urađena nego što bi trebala, ali Totti, Mancini i Vučinić je izvlače! :bigblue:

 

Sigurno bi i sa livornom mogao da osvojim. Jednom sam igrao sa Celticom protiv barse i dobio 3-1... onako lagano.

 

Ne mora da znači. I ja sam jednom Barselonu dobio 6:1 s Romom. Nema šanse da bi osvojio s Livornom, osim ako nisi baš genije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve one koji vole Edvina evo nešto sa prošlog dela :)

 

Van Der Blam(2.4MB)

 

A evo još nekoliko simpatičnih golova :)

Drogba Trademark (1MB)

 

Basta majstore! (1.7MB)

 

Savicevic-Forlan (1.8MB)

 

A što se tiče Atletika ako se igra na crvene strelice (a nadam se da ne) to je najbolji tim u celoj igrici a ovako ako imaš malo sreće da te ne uništi random raspoloženje skroz možeš bilo koga da dobiješ :)

 

Skoro sam postavio rekod u igraonici od 10-1 protiv lika koji je uzeo Barsu nabijem ga na istu :mrgreen: :mrgreen:

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...