Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

@Death-of-Art

Hahah, ahhh hvala na post-ovima. Vraća me nazad u moj teen do post-teen period kada sam bio angst ridden teenager.

Ali sada ozbiljno, ako nešto ne volim onda su to ljudi koji svima ispovedaju svoju filozofiju i način življenja a sami ne uspevaju da je ispune. Ako si takav hard-core vernik, zašto se svađaš sa idiotima? Zašto provocirati? A jesi provocirala, čitao sam tvoje prethodne post-ove. Jedva si čekala da izroni neko raspoložen za svađu, a kako to obično biva - Black Metal forum je pravo mesto za to imajući u vidu "historiju" između dva tabora: "Tr00" i "Untr00". Koji su koji nije bitno, navodim ovo primera radi. U svakom slučaju, nakon prvih par post-ova sam pomislio da imaš malo mere i da će se sve završiti na tvom uspešnom spuštanju nekih likova ovde (ne upirem prstom), ali kako sam dalje čitao (uz "lulz" faktor) mi se činilo da si kao i tvoji "antagonisti" ovdi. Bzvz, a u principu prekršila si veliki broj načela po kojima je Hrišćanstvo osnovano. Ovo je k'o da si opalila šamar samom Hristu. Da sam na tvom mestu ispovedio bih se odmah sutradan. Osećam da ćeš pokušati da osporiš ovo što sam napisao, ali ukazujem da nemaš argumenata i da bih ja mogao sada da quote-ujem svaki tvoj post u kome se vidi ovo što sam napisao prethodno, ali me jednostavno mrzi. Nemam ništa protiv tebe, lepo je verovati u nešto i imati ciljeve i ja to podržavam, ali barem budi dosledna istim u buduće.

 

Svako dobro, i ne zameri mi, sve ovo sam prijateljski mislio.

 

 

@lake_bodom

Reagovao si onako kako sam i mislio da ćeš, i uopšte kako je 99% foruma znalo da ćeš. Well done.

 

 

@DCL

Vrati se uzgajanju pasa. Iskreno, ne vidim zašto bi gubio vreme ovde raspravljajući se kada imaš tako lukrativan posao. Veruj mi, nikome ovde nećeš uspešno preneti svoje mišljenje, niti će tebi neko isto uraditi. Svi smo tvrdoglavi i ignoranti i fino nam je. ^^

 

I da, smanjite malo sa vulgarnostima ljudi. Mislim, ok nisam ja tu da vas učim ali računam većina članova ovog foruma su iz metropole i većih gradova... Imao sam prilike da upoznam ljude iz totalno ruralnih delova Srbije koji su dvadeset puta učitiviji i ljubazniji od 99% ljudi sa ovog foruma.

 

Sorry za ogroman offtopic. Čisto da malo vratim ekvilibrijum reći ću da ja ne volim CoF nešto preterano, ali mogu da slušam par pesama. Uglavnom one koje su se vrtele na tv-u.

 

Cheers. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

det of art ako si kako vec kazes toliko slusala black onda taj ispad sa tvoje strane nije bio za ocekivati.

Slusati cof 4 godine i reci da je to gothic band?jel si ti pri cistoj svesti?uporedi mi njih sa nekim drugim gothic bendom i reci mi kakvih slicnosti ima?

cof su 90-ih przili najgoru blekcinu dok je jos i dimmu borgir bio dete za njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@DCL

Vrati se uzgajanju pasa. Iskreno, ne vidim zašto bi gubio vreme ovde raspravljajući se kada imaš tako lukrativan posao. Veruj mi, nikome ovde nećeš uspešno preneti svoje mišljenje, niti će tebi neko isto uraditi. Svi smo tvrdoglavi i ignoranti i fino nam je. ^^

 

 

 

sad cu iskreno da ti kazem zasto dolazim ovde.zato sto vidim da je ovde zajebancija,istina,imam kratak fitilj i cesto volim da se prepirem,eto razloga zasto ovde pricam gluposti i slicna sranja.

Inace opet kazem ovde dolazim cisto iz zajebancije zato sto muziku shvatam kao zajebanciju jer ne volim da proucavam bendove psiholoski mozgajuci sta je neki bend sa losom produkcijom na norveskom jeziku hteo da kaze.Iskreno boli me kurac za to,slusam ono sto volim i trudim se da razumem te bendove koliko mogu.Ono sto ne razumem,opusteno necu se nervirati zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas tr00 i untr00 i petao i bagremi i depresivne aluvijalne ravni i madjarska privredna komora. :ph34r:

@RaVen-"pirgava po celom telu"- lepo recheno my friend :pivopije:

 

:lol::lol: Cradle- gotik- ne mogu da verujem.

Kakva su ovo pucanja a?

 

@Death-Cult: Ok post,donekle se slazem. Ima ljudi koji su bas zagrizeni za neke stvari (muzika) tako da i oni treba da se razumeju. Ja ne znam chemu ova prepucavanja? Po meni forum je mesto gde se razmenjuju mishljenja, utisci, blabla.. a ne mesto za svadju. Zar ne?

 

Ali Cradle gotik :udri::udri::udri: Stha reci kume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cof su 90-ih przili najgoru blekcinu dok je jos i dimmu borgir bio dete za njih

Najgoru blekcinu?

:):):udri:

 

Samo Cofov demo i prvi album je "najgora blekcina + dedcina" ostalo nema veze sa tim, to ostalo je cist Vampiric BM!

 

Dimmu je sad tatica! :mhihi::mhihi::da::da:

:pivopije:

 

@ svima: Odjebite od tih glupavih svadja!

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto kao morbid angel,svaki album im je razlicit i to mi se dopada kod njih.smoris se kad stalno slusas prezvakanu muziku kao my dying bride.prezvakali su sve zivo i vise na znaju sta da sviraju.Iskreno cof-u i ne treba 10 dusk and her embrace.snimili su to sto je prihvaceno kao remek delo,zasto kvariti slavu tog albuma kada je uvek moguce pokusati nesto novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, pa sta bi ti hteo od mdb-a? napravili su sve kvalitetno sto se moze napraviti u doom-u, experimentisali su na 34.788% pa si video reakciju fanova...iskreno, po meni, oni su napravili dovoljno, vise nista i ne moraju izdati, ostace mi jedan od omiljenih bendova...a cof, sve do midiana (omiljeni album) stavljam u jedan kos, a sve posle midiana u drugi...thornography mi je najslabiji album iako je originalan, dok mi je ipak najupecatljiviji album (pored midiana) dusk...dakle, sve osim zadnjeg albuma mi je mnogo dobro, cak i damnation koji je bas ispljuvan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...