Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

J B GA SAD SU URBANI VAMPIRI :)

RESHILI DA ZARADE VELIKE PARE, ILI JA TRIPUJEM. MADA...

TEREBA SVA ONA KOZA, CHIZME I LANCI DA SE PLATE OD NECHEG, A ZA KOZNE MAJCE SA ISECHENIM MESTOM ZA BRADAVICE DA SE NE PRICHA. SVE VISHE MI LICHE NA KAKU :(

 

 

Hahahahaha........

Urbani vampiri - je l' to neshto poput onih shto shatro djuskaju po klubovima u "Vempire the Masquerade: Bloodlines"? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mhihi::mhihi::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urbani vampiri- asocijacija na Lost boys :mrgreen: Gluposti...ma gde su stari textovi koji su bili fenomenalni...Doduse inspiracija nije vecna, ali zar nisu mogli da iskuliraju a ne da prva sranja koja im padnu na pamet zbrljaju u pesme...

Sve potvrdjuje tvrdnju da nema dobrih bendova vec dobrih pesama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urbani vampiri- asocijacija na Lost boys :mrgreen: Gluposti...ma gde su stari textovi koji su bili fenomenalni...Doduse inspiracija nije vecna, ali zar nisu mogli da iskuliraju a ne da prva sranja koja im padnu na pamet zbrljaju u pesme...

Sve potvrdjuje tvrdnju da nema dobrih bendova vec dobrih pesama...

 

U prvu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:no: Ccc... pa, shto ste takvi? ajd, dobro, "malo" su se pokvarili, ali jebi ga, mozhda im se za KRATKO vreme ubila inspiracija! to ne znachi da jednog dana nece sve biti kao nekada... ne gubite nadu ljudi... :icon_ne: svakom se desi da ima koji loshiji album...

 

SHTO JES JES. SLAZEM SE. A TAKO BIH VOLEO DA IH SLUSHAM U STAROM IZDANJU

 

pa imash stare albume pa slushaj... gde vam je duh? :sad:

 

a za mainstream.... nece se prodati... deni se nece prodati... deni se nece prodati... deni se nece prodati...

...je l' da da nece? :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si da je to stvar ukusa ali ipak koliko je velika njihova promena od starih super albuma do novijih shitova? U zadnjih nekoliko godina izdaju samo djubrad od albuma i pozerishu se maximalno! :da: Mislim... samo pogledaj neke fotke i snimi danyja kako trpa prste u usta!!! Jeeebote, zivot mi se smuci i odmah dobijem zelju da ga ishutiram u tu njegovu pozersku guzicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanci su i ivako mnogo ruzni, pa jos i kad se krevelje eeeeeeeeeeeeeeeee :(

 

ne diraj mi Britance :violent: britanski naglasak :wub:

 

@Elizabeth, mozhda je samo meni, ali chini mi se da ne valja link :uhoh: . Jesi ti ista Elizabeth shto je pesmice pisala? ^_^

 

Ja mislim da sam skontala u chemu je problem. Da vas prosvetlim? :mhihi:

Pa, mislim da su stari jako dobri, pa ovi shto su novi izgledaj shit naspram starih. Tj. da su stalno bili kao sada ( da nisi nikad bili kao nekad - wow logike :rolleyes: ), mozhda nam ne bi bili tako loshi, jer ne bismo znali koliko dobri mogu biti. Ufff... Kontate shta hocu da kazhem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine je bio bolji od Damnation-a i Bitter-a zajedno.

Thornography je gori od Bitter-a a bolji od Damnation-a.

Sad gde da ga svrstam?

Od From the Cradle to Enslave i Damnation-a je sve bolje.

 

Bilo je bendova koji su experimentisali, pa rekoshe da su se prodali. Jedan takav je bio odlichan, ali se na moju ogromnu zhalost raspao. 80% chlanova su mu bili ex-Estatic Fear, a bend se zvao Astaroth. Lichili su na albumu In Memoriam na stari CoF.

Uf, majku mu, nema vishe ok vampirizma... Osim ako ne prsnem sasvim i krenem da slusham Hekatu Utronjanu (Hecate Enthroned) :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da izdvojim nijedan COF album kao meni najbolji,svaki mi je najbolji na svoj nacin.Po mom misljenju daleko vishe se prodao Dimmu Borgir uvodjenjem onih besnih klavijatura i industrial zvuka.Ali necemo sad o tome.Ne znam kako bi podelio njihove albume,mozda bih izdvojio Dusk i Cruelty kao najbolju fazu njihovog stvaralastva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...