Jump to content

Sabaton


Recommended Posts

Meni je HammerFall odlican bend, i volim njihove novije albume, ne znam sta vi toliko izmisljate. Cak stavise, "Chapter V" obozavam.

Ali dobro, ukusi su to... (samo sto vi mislite da je nemoguce da nekom noviji albumi valjaju, ali dobro, yumetal je ovo, navikla sam da se ne postuju tudja misljenja -.-).

 

Inace, rasturili su na Metal Campu, atmosfera je bila odlicna i ja sam prezadovoljna! Super su zvucali, publika je bila veoma dobra... Sve super.

Zao mi je samo sto nisam otisla na njihov m&g (posto je Sonata tad svirala), ali dobro, posle sam se malo druzila s njima. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je HammerFall odlican bend, i volim njihove novije albume, ne znam sta vi toliko izmisljate. Cak stavise, "Chapter V" obozavam.

Ali dobro, ukusi su to... (samo sto vi mislite da je nemoguce da nekom noviji albumi valjaju, ali dobro, yumetal je ovo, navikla sam da se ne postuju tudja misljenja -.-).

 

:smile:

...dok ti baaaš poštuješ tuđa mišljenja, odnosno "izmišljanja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, rasturili su na Metal Campu, atmosfera je bila odlicna i ja sam prezadovoljna! Super su zvucali, publika je bila veoma dobra... Sve super.

Zao mi je samo sto nisam otisla na njihov m&g (posto je Sonata tad svirala), ali dobro, posle sam se malo druzila s njima. :bigblue:

Je l' su ovo bile setliste? Je l' HammerFall stvarno svirao The Dragon Lies Bleeding?

http://www.setlist.fm/setlist/sabaton/2010/metalcamp-festival-tolmin-slovenia-43d4674f.html

http://www.setlist.fm/setlist/hammerfall/2010/metalcamp-festival-tolmin-slovenia-4bd4674a.html

 

Inace, super setlista Sabatona, sve je tu sto treba mada bih ja voleo Nuclear Attack i sa novog npr. The White Death umesto Saboteurs ili Uprising.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smile:

...dok ti baaaš poštuješ tuđa mišljenja, odnosno "izmišljanja".

Meni je samo muka da citam kako milion bendova ima samo prva 2-3 albuma koji valjaju. Ok, ako tako mislite, ali se meni sve cini da su mnogi ovde ubedjeni da su u pravu, i apsolutno ih nije briga za to sto neko zaista VOLI novije radove nekog od tih bendova.

No dobro 'ajde, nema veze. Ova prica se moze razvlaciti mesecima i godinama, i nikad se necemo sloziti. :haha:

 

Je l' su ovo bile setliste? Je l' HammerFall stvarno svirao The Dragon Lies Bleeding?

http://www.setlist.f...a-43d4674f.html

http://www.setlist.f...a-4bd4674a.html

 

Inace, super setlista Sabatona, sve je tu sto treba mada bih ja voleo Nuclear Attack i sa novog npr. The White Death umesto Saboteurs ili Uprising.

Da, da, to su setliste.

Jesu svirali "The Dragon Lies Bleeding". Meni su obe setliste super. :bigblue:

 

Bile su Last Man Standing, Secrets, Blood Bound... :wub:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, to su setliste.

Jesu svirali "The Dragon Lies Bleeding". Meni su obe setliste super. :bigblue:

 

Bile su Last Man Standing, Secrets, Blood Bound... :wub:

MAMU IM JEBEM

kod jebenih janeza moze to a kod nas nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pustena je buva da karte za koncert u Bg-u krecu u prodaju od pocetka septembra, pa je mene zanimalo odakle ta informacija, i kaze jedan lik kao, da su u kontaktu sa bendom, i da je bend rekao da karte krecu u prodaju za neke 2 nedelje. Mis'im, ok, pricala sam i ja sa njima o tome, tj. pitala sam Joakima da li ce oni doci kod nas, i lik je rekao da hoce, ali ne moze bend pustiti karte u prodaju, treba nam organizator, tako da me sad bas zanima sta ce sa tim da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj koncert je velika enigma, sve oko njega je obavijeno velom tajne... Nadam se samo da ce biti koncerta...

 

Ostalo mi je manje vazno...

+1

 

 

Nadam se i ja!!! Nisam ih jos gledao, ali imam utisak da su mnogo jaki uzivo. :)

Ja sam ih gledao samo jednom, kada su bili predgrupa HammerFall-u i pokidali su tada! Verujem da bi ovaj koncert mogao biti još bolji! Samo da ga bude, jel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...