Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

Joooooooooooj...sad sam videla na netu onaj Gold edition Metal opera...nije mi dobro...Prvi i drugi cd,booklet,slike,intervju...kapiram da toga ovde nece biti(ili eventualno jedan za neke 2 godine)pa razmisljam koliko bi to moglo da kosta...da ustekam pare kad odem na Sziget...trebalo bi da moze da se nadje u onim njihovim cd shopovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maljavi:Ma mogu ja da skinem,ali vec imam sve te pesme...ne treba mi to zbog muzike nego zato sto je stvarno super odradjeno.To za originale si u pravu za 99.9%bendova,ali ipak za one omiljene to ne vazi

@DBrave:Hahaha...eto,nasla sam i drustvo za shopping...divno :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu izgleda da cu morati da se pozdravim od Szigeta i Avantasie!!! :((( Mislio sam d ace viza biti besplatna, ali jbg nemam para i za vizu sada! :( Nadam se da ce biti druga turneja ikada...

 

Auu izgleda da cu morati da se pozdravim od Szigeta i Avantasie!!! :((( Mislio sam d ace viza biti besplatna, ali jbg nemam para i za vizu sada! :( Nadam se da ce biti druga turneja ikada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu izgleda da cu morati da se pozdravim od Szigeta i Avantasie!!! :( (( Mislio sam d ace viza biti besplatna, ali jbg nemam para i za vizu sada! :( Nadam se da ce biti druga turneja ikada...

 

Auu izgleda da cu morati da se pozdravim od Szigeta i Avantasie!!! :( (( Mislio sam d ace viza biti besplatna, ali jbg nemam para i za vizu sada! :( Nadam se da ce biti druga turneja ikada...

Cini mi se da 2010.izlazi Avantasia 4...tako da ce mozda posle toga opet biti neka turnejica...a ako nista bice DVD sa ove sigurno...bar toliko ces moci da vidis :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeee...da me cuje Tobi odmah bi me ubacio kao specijalnog gosta na sve nastupe do kraja turneje :):):)

 

Eto , posto sam dobio vip/press akreditaciju ( samo sto opet moram da platim kartu :angry: ) , ako na njoj ne bude nikakvo ime ili neka glupost , pozajmicu ti je da ides malo u backstage ... meni ostaje Iced Earth .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto , posto sam dobio vip/press akreditaciju ( samo sto opet moram da platim kartu :angry: ) , ako na njoj ne bude nikakvo ime ili neka glupost , pozajmicu ti je da ides malo u backstage ... meni ostaje Iced Earth .

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ne verujem...jooooooooj...bicu ti duznik do kraja zivota :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hahaha...pa logicno...nisi ti zensko da se lozis na Tobiasa :)

:)

Pa naravno. :)

 

E a inace, sad sam procitala da je na Wackenu, za vreme njihovog nastupa bilo 80000 ljudi !!!! Znaci, svaka im cast !!!!!

Ne znam da li je to neko vec ovde spomenuo, al' eto, ako nije, ja sam.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,da ostavim izvestaj i na ovoj temi... :)

FENOMENALNO!!!!Svako ko voli ovaj bend ne moze a da ne bude odusevljen njihovim zivim nastupom...ja sam bila na samoj ogradi ispred Tobiasa i prvi put u zivotu mi je bilo zao da ostavim fotoaparat za vreme koncerta,jer su mi svi oni bili tako blizu...Mislim da nema potrebe da komentarisem muzicki deo,osim sto mi je jako zao sto maltene uopste nisam cula Matosa(u par navrata nesto za zvukom nije bilo u redu) i sto su malo skratili nastup.Sto se tice njih...za Tobiasa se zna kakav je na koncertima,a mislim da nema nista lepse nego kad vidite da bukvalno svi muzicari uzivaju na bini i nisu tu samo da odrade tezgu.Jos kad je potpuno neocekivano izasao Kai Hansen...trans... :D Ovo je bio i navodno poslednji koncert,pa je kraj bio bas onako...da se najezis...posebno ako si devojcica :D

Uglavnom,da ne davim vise,verujte mi-ne moze recima da se opise kako sve to dobro izgleda...i stvarno bi bila veeeeeeeeeelika steta da se ne okupe jos koji put...mada nam je Amanda posle koncerta rekla da napadnemo Tobiasa na My space-u,pa se mozda i predomisli :) I da,kad smo kod tog dela-odusevio me Matos koji je blejao i pre i posle koncerta sa fanovima,izasli su i Amanda i Sasha,a Tobiasa smo cekali 3 sata,da se na kraju ne bi pojavio-ali opravdano,jer se toliko ubio od alkohola da je jedva stajao :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...