Jump to content

Midgard


black star

Recommended Posts

Stvarno je dečko završio školu? Mislim, pitam jer danas ljudi vole da gađaju sa tim "školovanim stvarima" ... pa rekoh da pitam da li je lik stvarno završio muzičku akademiju (jer je to valjda kriterijum školovanosti, a ne da je školovan glas zato što je završio ekonomski školu - lupam primer). A i to da li je neko školovan ne utiče ni najmanje na ono što treba da utiče ... na energiju i srce koje neko može da daje na bini.

 

Da se razumemo, momka nisam ni čuo i stavrno nemam predstavu kako peva, ovo je bila samo konstatacija modernih razmišljanja, tako da je ovo upućeno opštem auditorijumu a ne bendu Midgard.

 

Ono što znam o prethodnom pevaču je da je uvek davao 101% sebe na bini, da je živeo za taj bend i za muziku. Bio je iskren u tome što je radio.

 

 

Nije završio, još uvek je na akademiji u NS (ne znam koja godina ).

Što se tiče prošlog pevača (Dimeta) potpuno se slažem s tobom , a to je baš ono što nedostaje ovom dečku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

album im je izasao pre par dana za "ONE RECORDS",slusao sam ga i do jaja je,novi pevac odvaljuje kako peva...ja sam nabavio cd u samom centru bg-a...momci su sve sami snimili i producirali u sopstvenom studiju...SVAKA CAST,SAMO NAPRED!!!!!!

Naleteo sam slucajno i na njihovu prezentaciju na myspace i adresa je www.myspace.com/midgardsabac pa pogledajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eto malo i ja preslusah stvari na myspaceu.... pa zanimljivo je, mada ipak mi se vise svadjao glas proslog pevaca, ali dobro je da rade, svaka cast!

Moze li neko da me obavesti kolika je cena albuma?

A mogao je i da izbaci na net pa da poskidamo....hm, znam da je zabranjena piraterija ali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Midgard je jako dobar bend,i stvarno je steta sto su teske lencuge,jer ako bi samo malo pomerili dupeta i krenuli da sviraju po Srbiji napravili bi veliko ime od sebe,jer Midgard je uvek bio live bend,koji je na bini davao,kao sto neko rece za Dimeta,101 %.E sad,sto se tice novog albuma preslusah ga 2 puta.Nije remek delo,ali je OK i bolji mi je generalno od prvog.Posto mi je i prvi album skroz OK,znaci momci su malo uznapredovali,ali to je i razumljivo.Iskusniji su u svakom pogledu,muzika je vise onaj stari "prljavi i zli" Midgard,tekstovi su ok,a sto se furanja pravoslavlja tice,za to je "kriv" basista Gavra (pozdrav brate),jer on pise tekstove,a zna se da je Ravnogorac.

Sto se novog pevaca tice nisam bas nacisto.Znacu vise dok ga budem cuo uzivo.Za sada sam ubedjen da bi Dime mnogo bolje otprevao ove stvari (iako,ruku na srce i on nije nesto posebno).Ovaj novi decko lepo zvuci u srednjim registrima,ali kada krene u "izvlacenja" meni to zvuci kao da ga neko davi,pa mi se prosto place.To sto ide na akademiju mu je onda samo otezavajuca okolnost (care jesi li cuo za falseto).Ne svidja mi se ni njegova boja,ali moram priznati da me je zadivio na par mesta kada je "proizveo" ciste i cvrste visoke tonove.Ali zato na ovoj baladi (za koju su by the way snimili i spot),mislim da se zove Od Mene Daleko ili tako nekako (poslednja pesma sa albuma) mi jedno izvlacenje zvuci kao da njega izvlace ispod tockova kamiona,a on vristi od bolova.

Sve u svemu,drago mi je stosu opet "zivi" i jedva cekam neku celovecernju svirku u Sapcu.Hail MIDGARD!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemanja Savic xaaxax lik ok peva

e da ja Midgard prvi put cuo na Sabackoj televiziji AS kada sam bio kod dede u selu i nije bilo lose

onda sam nasao njihov profil na spaceu i preslusao nije lose moracu cd da kupim kad se setim

i onda je moj ortak imao svirku u sapcu i kaze da je upoznao gitaristu i da je pricao sa nji i bla bla

tako da ono sve naj u buducnosti da njih svrstavam kao srpski Hammerfall

sto se tice pravoslavnih tekstova reci cu samo :) :) :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Midgard je bio dobar dok su svirali HEAVY/THRASH dok Dime nije dosao.... Prvi album je ok mozda muzicki bolji od drugog ali je drugi bolje odpevan.... Lik je zajebao Dimeta 50 puta... A sto se tice ovog iz atlantide.... Smesno... Sad ce da padnu na dno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midgard je bio dobar dok su svirali HEAVY/THRASH dok Dime nije dosao.... Prvi album je ok mozda muzicki bolji od drugog ali je drugi bolje odpevan.... Lik je zajebao Dimeta 50 puta... A sto se tice ovog iz atlantide.... Smesno... Sad ce da padnu na dno...

 

ala ovaj lik kenja to je neverovatno :violent: :violent: :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemas ti pojma, ocigledno nikad nisu slusao midgard live... Kada budes cuo Slayground ili When democrasy dies onda nesto komentarisi, ili si mozde jedan od onih likova koji slusa pesmicu Samo ovaj put i sece vene... HAHAHAHAHA...

 

A ako si tipovao mozda na pevaca Atlantide.... Hmmm lik ima milozvucan glasic prosto bi ga svaki peder pozeleo...

 

Stari Midgard rules, malo noviji je OK, ovaj najnoviji je dobro odpevan a onaj buduci ce biti SRANJE!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanju je dovoljno cuti na albumu i reci kako peva, rado cu ga cuti uzivo, da se uverim da su moje tvrdnje tacne... BTW vi ste jedini likovi koji kazu da taj nemanja dobro peva. Cudno... Mozda niko osim vas ne zna ni da proceni dobar vokal... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

Share this post


Link to post
Share on other sites

axxaaxxaxa :no::angry:

 

aj brate ne slusam Midgard to je pod 1

 

cekam cd-ove i nikako da dobijem

 

nego sam rekao da kenjas jer si me iznervirao na prosloj temi o ED

 

brate odkud ti znas da ce buduci biti sranje sta gledo si u pasulj

 

a sto se tice live cucu ih ja ne brini

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komplimentu, ali ja to nisam rekao... I ljude dobro procenjujes koliko mi se cini... Hehehe...

Opusteno, videcete midgard kako svira a ako nista ja cu vam dati stare pesme pa sami recite sta je bolje...

Mozda vi ljudi voljite blazi zvuk, ali ja volim kada je nesto malo brutalnije i kada je napadno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nemanju je dovoljno cuti na albumu i reci kako peva, rado cu ga cuti uzivo, da se uverim da su moje tvrdnje tacne... BTW vi ste jedini likovi koji kazu da taj nemanja dobro peva. Cudno...

2)Mozda niko osim vas ne zna ni da proceni dobar vokal... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

 

1)ovako cuo sam ga uzivo i ok je vise manje(nije mu mozda bio tad dan)

 

2)izvini ti su car ja sam retardiran i emo pozer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...