Jump to content

Vibrations Of Doom


Sgt.Splatter

Recommended Posts

e a te japance ces morati da mi rezes kad-god!

 

to grave: cek' , nije to valjda onaj Sabbat sto je izdao Dreamweaver?!? kol'ko ja znam to je britanski (ili nemacki) bend

 

to RNA: jooooooooj jebeno jedva cekam!!!

s kim je intervju? jel sa Kellyem? posto on obicno daje intervjue a citao sam i jedan sa Rand Burkey-em ali davno. citao sam i intervju sto je radio Max iz BV-a sa Kellyem ali hocu jos!! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tesko cu da ti ih rezem licno, jer gro tih stvari imam na plocama, ali imaju moji ortaci, tako da nije neki problem. Rekoh ti, samo posalji spisak zeljica.

 

Ne, to nije isti Sabbat, ovo je japanski koji je nastao otpr. u isto vreme kad i engleski, ali u pocetku nisu bili poznati van Japana.

 

Athiest intervju sam radio sa Rendom. Bio je raspolozen, ali sam ja tad bio joste neiskusan 'novinar'. Danas bih ga mnooogo bolje uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e strava, jel pricao da je imao neke probleme sa zakonom? posto je zbog legalnih problema morao da propusti re-union turneju prosle godine (na koju ja, zbog glupih Grka, nisam otisao jer mi nisu dali grcku vizu!!!)

 

a jel si ga pitao nesto za njegovu cuvenu tehniku sviranja? da svira po odredjenim sahovskim sablonima i tako to..

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

e strava, jel pricao da je imao neke probleme sa zakonom? posto je zbog legalnih problema morao da propusti re-union turneju prosle godine (na koju ja, zbog glupih Grka, nisam otisao jer mi nisu dali grcku vizu!!!)

 

a jel si ga pitao nesto za njegovu cuvenu tehniku sviranja? da svira po odredjenim sahovskim sablonima i tako to..

Kao sto rekoh, intervju je bio u drugom broju koji je izasao 2002. godine, tako da tada jos nije bilo govora o bilo kakvom okupljanju, niti sam mogao da ga pitam za reizdanja albuma koja je Relapse uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, што се тиче овог сајта, има ли неко неки програм који уме да чита овај џљш формат?

 

e znaci treba ti ili onaj quick time ili real plejer.....u svakom slucaju mozes ih skinuti sa samog sajta ili recimo sa www.filemirrors.com

 

 

nego, da se vratimo temi, kako ja mogu doci do tog drugog broja?

 

jel ti ostao jos jedan primerak za mene?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim ga zarko da!

 

reci sta jos ima u tom broju (koji bendovi?)

 

 

e jel znas za bend Wrath mozda? totalno su kul imaju album "nothing to fear", pevac je...hm...ima nekako strava glas mislim thrash je ali ipak..

 

jel si stigao da preslusas ono sto sam ti narezao? neki utisci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim ga zarko da!

 

reci sta jos ima u tom broju (koji bendovi?)

e jel znas za bend Wrath mozda? totalno su kul imaju album "nothing to fear", pevac je...hm...ima nekako strava glas mislim thrash je ali ipak..

 

jel si stigao da preslusas ono sto sam ti narezao? neki utisci?

Nikad cuo za Wrath, ali sam video aukcija na ebayu za male pare, pa cu videti da ga mozda uzmem.

 

I Axiom i Talion su skroz kul, ovaj drugi dosta bolji, ali me nisu pomerili onoliko koliko si ti rekaod a bi trebalo. Hm, mozda je u meni problem.

 

OK, Slobo, ce da bude i za tebe onda. Danas cu da nosim sve na kopiranje, pa cu uraditi i tebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde, ajde mozes ti i bolje od toga!

 

oba benda su fenomenalna ali moras ih bolje (i vise puta) poslusati.

 

ja znam da i ti imas maksimalno izostren sluh i 'istrenirano' uvo vise od vecine metalaca..pa upravo iz tog razloga su ti (i jos mnogi drugi) bendovi ostali zaboravljeni i neshvaceni zato sto verovatno nisu bili 'dostupni' vecini ljudi koja nije prepoznala njihovu velicnu. znam, da recimo rifovi nisu UVEK u prvom planu ali se opet CUJU (to je nedostatak produkcije, valjda).

 

a Wrtah, pa ne znam dal im je cd raritet ili nije nisam ga nikada trazio ali cuvej se bootlega ima ih sve vise.

 

 

e da ne rece mi, sta jos ima u tom drugom broju The Vault-a? koliki je vju sa Rand-om?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko prica o Wrath CD-u? Ja sam video plocu!

 

Intervju je, ako se dobro secam, na 3 strane.

Ima jos: Destruction, Wolf, Southern Storm, Witchery, Lost Horizon, Alogia, Impaled Nazarene, Carnal Forge, Intense, Hypnosia, Simargal, Delirious, Holy Moses, Liege Lord, The Haunted, Wotan (nemacki, ne italijanski) i Elvenking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e strava, a jel si ti slusao Wrath do sada ili ces da kupis plocu 'na slepo' tj. 'na gluvo' :) (bez prethodnog slusanja)

 

jel ti se svidja vokal? mislim ima neki shmek tj. sharm sto je meni generalno gledano, mnogo bitnije nego da ima ne znam ni ja kakav raspon glasa a da zvuci totalno NE-posebno.. a?

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesto i vreme, trebali smo da se rodimo u Nemackoj ili (losija varijanta) Americi negde 1963. Taman bismo prisustvovali usponu metala!

 

Wrath... pa, uzeo bih ga na tvoju preporuku. Nije velika pocetna cena aukcije. Ovako ucestvujem u aukcijama za Arson, Armored Saint "Raising Fear", Dark Angel/Shellshock demo snimke, Witchkiller i Evil Dead prvi EP.

Nece biti dovoljno para zbog koncerta Maidena, a hteo sam da capim i Demonax, Damascus Steel, Ikki Crane i jos neke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se razumem u stari metal,dodjem ovde i smorim se :)

 

Vas dvojica ste def.omasili mesto rodjenja,trebali ste da se ispilite u Grckoj :rockdevil:

 

hehehe ma nije to sto mislis, ja slusam skoro sve... i staro i novo, i mainstream i underground, evo trenutno pustam Raunchy - confusion bay :) ali mene mrzi da postujem na svim onim temama posto obicno o svim "poznatijim" bendovima svi znaju sve pa mi to nije nista zanimljivo ali na ovoj temi mi je skroz kul da postujem posto skoro niko ne dolazi i jako malo ljudi stvarno zna za sve ove odlicne i stare bendove.

 

jao ja nasao BRDO stvari za kojima ceznem (medju njima i orig. izdanje XENTRIX-shattered existence, HEATHEN-victims of decaption (japnsko izdanje sa OBI-em!), ANGEL WITCH-frontal assault i jos dosta drugih CD-ova).........ali sam rekao sebi da moram da stekam novce za Kamelot, Therion i jos neke koncerte...

 

 

kada je koncert Maidena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

14. marta, to ce da mi upropasti nabavljanje Grave Digger majice, a nisam kupio nijednu majicu dve godine, toliko mi je stara Exciter majica. Valjda cu dobiti Intruder.

Ovo je definitivno prava tema za sve 'nepoznate' bendove. Posebne teme o tim bendovima bi zvrjale prazne, a bilo bi glupo samo mi na njima da postujemo. Ovako se lepo skoncentrisemo i udri!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis EXCITER - heavy metal maniacs ako se dobro secam?

 

ja nemam bas puno majica samo nekoliko...promakla mi pre par meseci na ebay-u majica od ATHEIST-a - unquestionable presence koja je mogla da se kupi samo na reunion koncertima prosle godine, ali nekako nisam bas siguran za kupovinu majica preko net-a.....mislim sta ako omasim velicinu? imas neka iskustva oko toga?

 

u svakom slucaju odlucio sam da napravim svoju (private press :) ) Atheist majcu, smislio sam kako ce izgledati spreda i otpozadi samo jos treba da je odnesem na stampanje (ne u Vrabac naravno posto oni ne rade sito stampu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ima i falsifikata i onda slike sa majce vec posle 2-3 pranja skroz izblede kao sto mi se desilo kad sam jos davno kupio jednu majcu iz Felixa, bila neki kineski krsh.

 

 

e nabavio sam jedan bend zove se SANCTUM i njihov (jedini?) album "believers". stvarno su odlicni!

 

ok, necu te pitati da li si cuo za njih posto znam da nisi (ni ja ne bih cuo da mi ih jedan lik koji ima original nije narezao) s obzirom da im je CD odstampan u neverovatnih 100 komada! znaci ako ikad budes naisao na taj CD zgrabi ga posto je mega-raritet. sviraju onaj fini melodicni power, ali stvarno bez greske. pevac me pomalo podseca na Bill Carter-a i skroz dobro peva a takodje u samoj mjuzi ima i onih "progresivnijih" elemenata (poliritmije i tako to). produkcija je skroz cista i nekako "meka" (sto je za mene plus). e da, album traje manje od 40 min tako da i sam mozes da pretpostavis da nema "suvisnih, nepotrebnih i losijih" delova. inace nemam pojma iz koje je ovo godine niti iz koje je zemlje.

 

prosto je neverovatna cinjenica da niko nije hteo da im izda ovakav album vec su morali sve sami....ccc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocecu da se raspitujem za detalje tek kad se dovoljno nalozim na mjuzu. a jes' im cover-art teski kich. uradjen u photoshopu za 2 i po minuta :)

 

e htedoh da pitam jel znas mozda neki dobar ne-thrash bend iz bay area-e? ja znam samo za Tsunami i skroz su super. sviraju US melodic metal. ja imam njihov drugi (tj. poslednji) cd "tough under fire"

 

 

TOUGH TOUGH TOUGH UNDER FIREEEEEEEEEEE!!!!!! :mrgreen:

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa, Hexx si nasao. Nabavili su ortaci bootleg na kome imaju oba albuma, ali su "Under The Spell" skinuli sa moje ploce. Pokusavao sam i "No Escape" da nadjem na vinilu, ali retka je ploca, a kad se prodaje za fiksnu cenu to nikad nije ispod 40 evra.

 

Laaz Rockit su na prva dva albuma heavy/power (posebno na drugom), a na trecem power/thrash. Treci i cetvrti su totalni thrash, iako ne sirovina.

 

Anvil Chorus ja pokusavam vec dugo da nadjem, ali oni su zvanicno izdali samo nekoliko dema, koji traju koliko i celi albumi. Tu je svirao Doug Piercy (kasnije u Heathen) i Thaen rasmusen, koji je skoro takodje bio u Heathen. Trebala je biti uradjena kompilacija, cak na duplom disku ako se ne varam, za Monster Records iz Teksasa, ali je to palo u vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...