Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dobre utakmice sinoc

steta sto green bay ispade, ali nisu imali nikakvu igru trcanjem, dok je favre skorz pao u drugom poluvremenu i zasrao u produzetku

a onaj nesrecnik ubode field goal tek iz treceg...

temperatura -18.33 stepena, stadion pun a skoro svi igraci u kratkim rukavima ili bez njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vam neko tera uz kurac, pošto je Favre ispao navijaću za Giantse mada ne igra Šoki,jebi ga. Za NE sam navijao od kako su dobili Ramse a bili autsajderi,što će reći 7-8 godina,mada mi je GB ipak najmiliji tim. A sad paradoks-mrzim oba brata Mening,pa vidite kako mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav meč! Ilaj Mening me sada bacio u dilemu-gledam ga 3 godine i uvek je on jebao ekipu ali ovo večeras je nešto sasvim novo. Izgleda da se ipak nisu zajebali kada su ga doveli. Stvarno ekstra meč,šteta što je kraj sezone,onaj cirkus na Havajima ne računam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna utakmica, zao mi je sto nije trofej u bostonu, posto su vec red soksi osvojili prvenstvo u bejzbolu, a seltiksi si su najveci favorit u nba, bilo bi lepo da su pokupili sve trofeje

svaka cast meningu kako se izvukao od trojice pejtriotsa i bacio onaj dugacak pas u poslednjem napadu koji im je doneo pobedu

a kako samjuel nije da uspeo da prece onaj pas...

ko ce sad da doceka sledecu sezonu(ni ja nisam ljubitelj pro bola)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...