Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

Ocekivao sam dosta poena izmedju PHI-PIT ... medjutim, dosta jake odbrane i jednih i drugih !! Hm...iznenadilo me je kako se Roethlisberger gubio tokom utakmice...doduse tome je najvise kriva retardirana ofanzivna linija ! Ali onaj potez Dowkinsa kada je isfrorsirao fambl...k'o mackica :) !! McNabb...fantasticno prvo, uzasno drugo poluvreme !!

 

Prva bese mnogo bolja i zanimljivija....navijao sam za Bengalse, no nisu imali srece i to je to !! Onaj Eli Maning je samo uzasno bleda kopija svog brata !!

 

 

No kako su gore pomenute ekipe izgubile, a moji Ravensi pobedili .... napokon smo prvi na severu AFC-a !!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahahahah....sjajna slika !! :pivopije::rockdevil:

 

Elem....ala ce biti koljaza za jedno preostalo mesto u play-offu AFC-a...tj. bolje receno 2!! Jetsi,Dolphinsi i Patriotsi imaju skor 9-5...i vode bitku za prvo mesto AFC East-a....kad tu dodamo jos Ravense...onda i za jedan preostali wild-card !!

 

Gledah sinoc utakmicu izmedju mojih Gavranova i Steelersa....znaci, dva puta uzimaju Ravensi loptu Pittsburgh-u u njihovih 20 jardi....jednom daju 3 poena,a jednom nista !! Tako se ne moze dobiti utakmica !! A onda u zadnjem minutu Roethlisberger pokazuje svoju velicinu....na kraju, nazalost 13-9 za "celicne" !!

 

Week 16:

BAL @ DAL

NYJ @ SEA

ARI @ NE

MIA @ KC

 

Week 17:

JAC @ BAL

MIA @ NYJ

NE @ BUF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pocnem post izrekom PER ASPERA AD ASTRA!!!

 

Od proslogodisnjih 1-15, do danasnjih prvaka divizije...preuranio sam prosle nedelje sa plejofom, al izgleda da sam predvideo. Sinocni okrsaj Dolphinsa i Jetsa u Nju Jorku (samim tim pobeda je jos sladja i znacajnija) je odlucivao sudbinu obe ekipe, na kraju Favre moze da place (pozdrav za still i'm sad-a, 'vratismo vam' milo za drago :mhihi: ), a Penington ide dalje u nove radne pobede (nasrao sam vec na startu :) ) Elem, da ne baljezgam previse - posle 7 godina docekah plejof, protivnici kolko videh Ravensi, jaka i uvek nezgodna ekipa ('odrase nas' pre tih 7 godina 20-3)...nisam bas odusevljen, al sta je - tu je, bio sam skeptican i za Jetse, pa je ispalo najbolje moguce. Kako god bude, fenomenalan uspeh, premasili su sva ocekivanja. 

 

Dolphinsi su kvlt and they will prevail :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oborio sam licni rekord u gledanju nfl-a....sinoc od 19h do 5:20 jutros !! :pivopije:

 

Par komentara:

-Ravensi ubedljivo i sigurno protiv Jaguarsa....Flacco u stilu velikih kvoterbeka s' gomilom dugackih pasova....ocekujem i takvu igru u play-offu !! Odbrana...kao i uvek, na visokom nivou !! Idemo Kazimovim delfinima sledece nedelje...ako "uplasimo" Peningtona...pobeda je nasa !! Dobili smo ih vec jednom ove sezone...

-Najjaca utakmica ovog kola bese Karolina - Nju Orleans .... samo 16 jardi na kraju je falilo Dru Brisu da obori rekord od najvise bacenih jardi u sezoni....stvarno steta za tog coveka....dobise panteri utakmicu fild-golom par sekundi pre kraja ... sveCi zavrsili svoje ove sezone !!

-Dve ekipe koje su bile 95% otpisane pre 2 kola, Filadelfija i San Dijego, su u sjajnim utakmicama prosli u play-off....razbucali su (u pravom smislu te reci) Dalas i Denver !!

-NjuIngland napokon nije u borbi za titulu :rockdevil:

-Detroit je zavrsio sezonu sa 0-16 !! :rockdevil:

-Stilersi su ostali bez Rotlis-burgera...neki baja iz Klivlenda ga je polomio ko picku !! :pivopije:

 

Parovi "wild-card-a":

SD-IND

MIA-BAL

ARI-ATL

MIN-PHI

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si pratio preko neta? Ja sam stigao malo da 'ukacim' Iglse i Kaubojse na Sport Klubu, ali sam posle otisao da preko live score-a pratim mec koji se igrao u Nju Jorku :)  Inace sto se parova tice, pored ovog 'naseg' duela, svi mecevi ce biti opaki, pogotovo tipujem na tekmu Minesota - Filadelfija, bice tu prcanja za sve pare...a sto se tive 'naseg' dvoboja - cenim da su sanse 55:45 u korist Ravensa

 

Da ovom prilikom cestitam i Jani, njegovi Koltsi su takodje u borbi za titulu (zvuci kao zelje cestitke i pozdravi  :) )

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Каква је ово неприродна тишина, јеботе, игра се финале по конференцијама, доста изненађења..... Ајмо Орлови.... Кад већ Млазњаци нису ушли у плеј оф

Share this post


Link to post
Share on other sites

@still i'm sad

 

http://playoffstreams.webs.com/index.htm

http://www.channelsurfing.net/

http://linksadoor.com/showtime/index.php?p...e/503/Playoffs/

http://www.justin.tv/directory/sports/foot...hot&lang=en

 

Pre pocetka utakmica...pregledaj ove linkove i vidi gde je najlepsa slika (posto uvek ima stream sa vise izvora) !!

 

 

Elem, posle guze s' Tenesijem, veceras sledi paklena utakmica protiv vecitog divizijskog neprijatelja !! Nadam se da ce Ravensi izdrzati na paklenom Hajnc Fildu !!

 

Ako odbrana Filadelfije zaustavi duet Warner - Fitzgerald, mogu se necemu i nadati...u suprotnom, Cardinalsi su 100% u finalu !!

 

 

Utakmice su od 21:00 (ARZ-PHI) i 00:30 (PIT-BAL) !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...