Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

Uuu kako su se potukli Johnson i Finnegan...postaviću link ako nađem...Dobio Finnegan po pičci :D

 

Evo ga:

 

Još nema bolji snimak...

 

Quin 3 presečene sa sjebanom rukom, a od toga dve ispod 20 (tačnije 1 ispod i jedna u endu).

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saintsi su vodili 17-0 u Dalasu i na kraju je bilo cupavo, gledao sam i blago se nervirao. Dalas je preokrenuo i imali su valjda 27-23 i onda je Roy Williams uhvatio dodavanje, pretrcao pola terena i onda mu je neko izbio loptu. U sledecem napadu je bilo 30-27 za NO i ovi nisu uspeli da se vrate, probali su FG za produzetak ali je otislo pored. Inace dobar fajt, Finnegan je najobicnija pizda, samo ume da provocira i Andre ga je fino spucao u glavu 2 puta, iako sam ja uvek protiv toga, kad si profesionalac treba da kuliras takve stvari. Isto kao prosle nedelje kad je onaj spucao Big Bena i ovaj pao kao pokosen.

 

Osim toga:

- Vickadelfija prsla, Bearsi su izgleda ozbiljni

- CJ2K samo 5 jardi za celu tekmu, smeh

- Steelersi se provukli posle produzetka u Bufalu, majku im >_<

- RAMSI POBEDILI U GOSTIMA, AAAAAAAAAAAAAAAAA. Ali ono sto je bitnije od pobede, Bradford je opasan, imao je na kraju preko 300 jardi i 3 TDa, lik ce da ubija samo tako :)

 

tuzna vest http://abclocal.go.com/wls/story?section=news/local&id=7813632

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači bila je dobra je dobra, e jbg, sad mi još više krivo.

Nego Finnegan je još posle provocirao igrače na sajdu dok ga nisu izbacil, trebao je i gore proći smrad jedan, Johnson, gledao sam posle utakmice, se izvinuo saigračima jer je timu naneo "bruku" tim svojim postupkom; baš to što ti kažež je i on rekao, trebao je iskulirati i ostati profesionalan, ali eto, bar je čovek bio pa se posle tako postupio.

Za ono spucavanje Bena, ako sam dobro upamtio, kazna je bila 25000$, ali na sreću Seymore nije suspendovan.

 

A juče smo baš usrali motku. Walter McFadden uopšte nije bio prisutan pri pokrivanju, kao da je spavao, i umesto da dupliraju pokrivanje ostavili su ga samog da se izbori kako zna i ume. Gradkowski je bio starter QB umesto Campbella, a nije mi jasno što ga u drugom nije uveo trener kad se vidi da Gradkowski igra neuravnoteženo. Bliceva je bilo, kao što je i bilo rečeno, ali umesto što su pokrivali duboko nazad trebali su na kornere paziti. Nije ni čudo što su zduvali, kad im jard po jard uzimaju na brza izbacivanja. Jedino ko je imao super utakmicu je Ford (opet je vratio za TD i to na prvom drajvu igre), imao presečenu i još jedan run za TD, stvarno se pokazao kako je fleksibilan i pouzdan iako je rookie. E da, i Rolando je imao svoj prvi presečeni pas u karijeri. Ostalo...bez reči.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc u nekoj emisiji legendarni Ditka rece kako ga Andre nije dovoljno izudarao :D

 

A inace mislim da su obojica dobili novcane kazne a ne i suspenzije

 

a evo i posledice blamaze od sinoc http://www.nfl.com/v...le=HP_headlines

 

cik pogodite ko im dolazi u grad sledece nedelje :red:

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Campbell ce da igra protiv SDa u nedelju, bice veselo. Ali kontam da im dzaba jer SD vise nece izgubiti nijednu tekmu do kraja sezone kad ce da ih razvale Steelersi, ko ih je dobio, dobio :D

 

inace, Jets - Patriots u ponedeljak, bice opako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Campbell će da igra protiv SD, a kako vidim ode Gradkowski do kraja sezone (opet se sjebao). Uzeli su J.T. O'Sullivan-a iz SD kao drugog (odnosno trećeg) QB (u SD je bio poslednji u rosteru do oktobra), ako on bude ulazio u toku igre protiv SD biće interesantno. :D Realno, vreme je da se trgnu i prekinu niz izgubljenih, ako sad neće, kako misle da se za plejof izbore...mislim da mogu da ih dobiju ali biće teška i duga utakmica.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maurice Jones-Drew je danas malj, a odbrana Titana je žgoljavi ekser. Ubiše ih oldschool trčanjem, napred, napred, napred. Čovek je nezaustavljiva životinja! Konverzija na 3. downu, pa čak i 4.-om odlična; Titani za sada nemaju rešenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju 28:13...i dalje su u trci :pivopije:

 

A inače:

 

Rolando McClain SMASHES Darren Sproles

 

Potres mozga, ćao-laku noć.

 

E sad komentariše se da li se moglo izbeći, kontam da jeste i Rolando je kako vidim okrenuo stranu glave dok Sproles nije spustio rame da ide dole, a takođe postoji razlika u visini obojice...tako da mislim da McClain nije kriv već se ovaj nije dobro snašao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh sto volim kad lupim i ostanem ziv sa prognoziranjem :pivopije:

 

- McNabb totalni raspad, Giantsi dobili bez muke

- Favre je prema prvim izvestajima zavrsio sezonu, ali je zato Tarvaris ubio Bufalo

- na 30 sekundi do kraja, NO gubi tri razlike i ide na 4th&2 protiv Bengala koji prave faul, automatski 1st down i primaju TD kojim gube DEVETU tekmu zaredom...

- Manning je TOTALNO zaboravio da treba da baca igracima koji imaju ISTU boju dresa kao i on, Dalas ih je dobio posle produzetka

i za kraj: Ramsi 6-6 AJMO U TAJ PLEJOF

 

inace, ovo za Sprolesa, sve je cisto, dobio je legalno po picki i sta da radimo, kad se prijavio znao je da tako nesto moze da mu se desi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOLskinsi uspeli da zaseru extra point u poslednjoj sekundi i tako izgubili?

 

inace, Ramsi su bas bili losi veceras, mada nisam ni ocekivao mnogo. U svakom slucaju najrazocarenje su Bearsi koji su dobili po nosu, ali je bar mecava bila kul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Skinsk bukvalno bod razlike, a SD protiv KC 31-0!

 

Dobro, to da, znali su da će biti teška, ali sam ja lično očekivao više otpora od njih; ono je bilo bolno gledati. Ali zato im sledeću želim uspešnu i da dobro nakantaju protivnike ako je to moguće. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ept_sports_nfl_experts-116698751-1292797197.jpg?ymNkBREDbbJLGZ5W

 

Jackson's game winning 65 yard ret TD

 

Ludnica utakmica; a među ostalim i Jetsi.

Jako mi je krivo što Remsi nisu nista prikazali, očekivao sam tesnu utakmicu, ali bio je totalan promašaj. Dobro, još ima nade da Raidersi stignu u plejof (bar na papiru)...koje bi to sranje bilo da u diviziji ostanu ne poraženi, a ne odu dalje. Jbg kad su sa strane sjebali, najviše me boli onaj Majami i ona tesna sa Jaguarima, ta je bila praktično njihova do treće i onda je tempo opao.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokleti KC, igraju kao da su u video igrici. :violent: Sve im ide.

Jel gledao neko ujutro Dallas-Arizona? Super je utakmica bila, prvih 10-ak minuta na početku, i onda onaj neizvesni kraj ispod 2 min; a ostalo odbrana protiv odbrane. Rezultat 26-27, Kardinali, eh šta znači extra bod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jos Vikinzi imaju 0-4 u SB-ovima ali ne 4 uzastopna.

 

Uglavnom, AJMO OVNOVI!!! JOS JEDAN NAPAD I OSVOJEN JE ZAPAD XD

 

Od 1-15 do moguceg plejofa, totalno uspesna sezona

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...