Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nisam gledao ni jedan mec sinoc. Hjuston-Sinsinati je verovatno jedan od najslabijih parova u istoriji plejofa, boranija. Ocekivao sam ipak da ce Sinsinati da dobije. Detroit-NO je bio verovatno vrhunski mec kao i sto se moglo ocekivati. NO je prvi favorit za osvajanje titule, po meni. U svakom slucaju ocekuje se finale konferencije sa Green Bay-om, to ce biti pravo uzivanje. U onoj drugoj konferenciji ocekujem da prodje New England, iako imaju ocajnu odbranu, ali zato Brejdi razvaljuje.

 

Veceras ocekujem da prodju Pitsburg i Atlanta. Dzajantsi su skroz nepredvidivi, sa njima se nikad ne zna, mogu svakog da dobiju i da izgube od svakog. Pitsburg je favorit ali me ne bi iznenadilo da prodju kao New Orleans profle godine. U svakom slucaju mec ce verovatno biti zesce dosadan, ono tipa 20 poena maksimum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzajntsi i falkonsi su odigrali jednu od najsmornijih utakmica u istoriji NFL-a.Toliko smaracku da je nisam ni odgledao do kraja,ne znam ni kako se zavrsila,bese dzajntsi nesto vodili.Znam samo da detetu nikad necu dati ime Dzakviz.Stilersi nazalost u produzetku izgubise od Denvera,al je zato bila fantasticna,zivce da pogubis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao fan stilersa mogu slobodno da kazem da su igrali ko babe! ok, ubijeni Clark (promaja u odbrani), Troj nije mogao da pokriva 2 pozicije, debeli sjeban vec duze vreme i nema Mendehala..al ono juce je bila maltene agonija. Totalno bez ideje, prokleti Tebow ispade igracina! Al kako god, Denver je bio bolji i sad ce da odu kuci sa jedno -40 kad ih Patriotsi dohvate ;)

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzeno? Diskutabilno! Izveli su 2 napada 5 mina pre kraja..najgori napad koji sam skoro gledao, svi poeni postignuti posle gresaka (turnovera) saintsa ili eventualno fambla ili inter. Odbrani svaka cast..al napad je dekadencija nfl-a!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i odbrana je deo igre i to im i jeste najjaci deo ekipe i tu su trazili svoju sansu. Naravno da je NO bolja napadacka ekipa. Osim toga digrali su u napadu dobro onda kad im je najvise trebalo i pobedili su. Inace nisam video prva dva tacdauna SF-a. Kad su poveli 17-0 poceli su da taktiziraju nesto i idu vise na trcanje sto je moglo da ih kosta. U svakom slucaju i onaj zadnji TD Nju Orleansa bio je prakticno poklonjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONACNO! Posle mnogo meseci nerviranja, strepnji i propratnih peripetija konacno je stigao:

p2286843dt.jpg

A sto se tice veceras..nemam bas neke favorite, samo se nadam da ce mi ekipa iz fantazija (2 iz hjustona i 1 iz baltimora) dobro odigrati i doneti poene :) A sto se tice druge utakmice goooooooooo GB!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...