Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

  • 3 months later...

Od raidersa se to ocekuje vec 3-4 sezone :D a ako brees bude ko prosle sezone sainsti treba da budu ok. Mene najvise zanima onaj mali vunderkid isto je dosao u coltse..kako ce da se snadje. Meni su Stilersi favoriti al s obzirom da su samo odbranu pojacali a da napad nisu ni pipnuli sumnjam da mogu nesto da urade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da Falconsi mogu nesto da urade ove sezone, imaju odlican napad. Sto se Raidersa tice, oni dok ne nabave normlnog QB-a tesko da ce nesto uraditi. Jedino ih vadi zverina McFadden. Da se nije povredio prosle sezone ko zna dokle bi dogurali, tip je bio nezaustavljiv.

 

Od rukija mi je najzanimljivji RG3, super je odigrao u pripremnim tekmama i ne bi me cudilo da dobiju Saintse veceras. GB vs 49ers na otvaranju, najbolja ofanziva protiv najbolje odbrane, sigurno najzanimljiviji duel veceras.

 

btw. jel igra neko fentazi? :)

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igram ja na nfl.com..ali gomilu puta mi se desi da mi u postavi zaigraju 2-3 povredjena jer zaboravim da editujem tim :D

Uih..nisam video da igraju GB vs 49ers..to ce da bude dobro. Jel zna jos neko izvor nekog besplatnog gledanja osim lshunter sajta? znam da ce arena prenositi utakmice al cisto ako mi se gleda nesto sto oni ne prenose :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobre tekme bile juce, ali kakva ludnica u Nesvilu ono se stvarno retko desava :)

Raidersi napokon odigrali dobro i to protiv Stilersa, odbrana odradila veliki posao na kraju. Ravensi isto u poslednjim sekundama uzeli pobedu Patriotama.

Najvece iznenadjenje ove sezone je sigurno Arizona, mislim da ovako dobar pocetak niko nije ocekivao od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je najocigleniji primer, ali manje vise su losi u skoro svakoj tekmi.

 

nisu oni krivi, nisu oni spremni za ovaj nivo. ovi se idalje nista nisu dogovorili sa sudijama, izgleda da price o penzijama koce.

 

treba dati pravim sudijama pare sto pre jer je ovo stvarno sramota za ligu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je verovati novim vestima izgleda da je sklopljen dogovor sa sudijama i trebalo bi ove nedelje da se vrate na terene.

 

U nedelju Eagles vs Giants, bice ludo kao i uvek. Taman da se podsetimo najboljeg preokreta ikad:

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=ddTacY83qBk&feature=related[/media]

 

Legendarna tekma, uvek se najezim kad ovo pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...