Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Pa šta znam dal on odgovara, ko god da piše potpisuje se svojim imenom, te poruke je potpisao Arjen, nije samo meni pisao, Aci je isto odgovarao. :da:

Pitala sam ga otkud to da on odgovara, i rekla mu da niko od velikih bendova ne odgovara tako, on mi reče da pošto ne nastupa live ima više vremena da se posveti fanovima, i da voli da je u kontaktu sa njima :D

Uostalom probaj i sam, ostavi mu comment na spejsu pa ćeš videti odgovor, sve i da nije pisao on nego neko od njegovih prijatelja znači mnogo kad ti odgovore na poruku :lol:

Što se bloga tiče, ne ide mi se u ćorku nešto preterano ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kad bi samo znao koliko sam puta pročitala taj intervju :)

:cool:

 

Mada, da ne bude kao da se hvalim ovuda ili nesto slicno, jedan od najdrazih mi tekstova ikad napisanih upravo je Ayreon clanak u Rock Expressu, procitam ga svakih par meseci redovno. Rogosic ga je prevodio na francuski za potrebe nekog magazina, uh. To su bila vremena, inspiracija straight from the heart.

 

A kad smo kod spacea, verovali vi meni ili ne, ali Arjen je NAMA slao zahtev za friend request (na bend mi Interfector)! Majke mi! Gledam zahteve, sve neki troo kvlt black metal klinci, kad medju njima Arjen. Mislio sam da me neko zajebava, medjutim, sad nam je u top friends i to je to ;) Jeste da nam medju omiljenim bendovima stoji Ayreon, ali kako nas je dodjavola pronasao, misterija ostaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguće da on lično odgovara na poruke? To je baš retkost, a posebno kod tako velikih bendova.. svaka mu čast.

Btw, jesi li mu pokazala blog? :mrgreen:

 

Odgovara, ma covek je car nevidjeni!Ja kad sam njegovu poruku u inboxu mislio sam da cu se slogirati!A i Nils Patrik Johansson isto odgovara na poruke, ostali tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je o ovome negde pisano, a glupo mi je da otvaram zasebnu temu na osnovu jednog albuma, pa ću ovde spomenuti jer je i Ajen učestvovao u radu :D

 

Freak Neil Inc. - Characters

97627.jpg

 

Line-up

Rob van der Loo - Basses, Chapman Stick (Delain, ex-Sun Caged, ex-Exivious, ex-Hubi Meisel, Triple 7, Fifth)

Roel van Helden - Drums

 

Vocals:

Irene Jansen (Star One, Ayreon, Karma (Hol))

André Vuurboom (Sphere of Souls, ex-Sun Caged)

Arjen Anthony Lucassen (Ayreon, Within Temptation (Guest), ex-Ambeon, Bodine, Erik Norlander, guest for Galexia, Ian Parry, Star One, Stream of Passion, ex-Vengeance (Hol), Space Mirrors (Guest))

 

Guest Musicians:

 

Bass:

Steve DiGiorgio (Death, Testament, Iced Earth, Artension)

Sean Malone (Cynic, Gordian Knot)

Chapman Stick - Ron Baggerman (Galaxy Gypsy)

Guitar:

Chris Godin (Gnö), James Murphy (Death, Obituary, Testament, Hallows Eve)

Marcel Coenen (Sun Caged, Lemur Voice)

Keyboards:

Joost van den Broek (After Forever, Star One, Ayreon, ex-Sun Caged)

 

Svrstano u Modern Progressive Metal.

 

Mene je album već u prvih par minuta oduševio! :rockdevil:

Koji je ovo čudan spoj svega i svačega :D

Mnogo čvršći zvuk u odnosu na Ayreon npr, ali veoma slušljivo i zarazno :da:

 

Zanima me još nečije mišljenje, pošto je abum izašao još 2005 a ja sam tek sada nabasala na njega :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spam]Odo' u NS, fax zove..a teško da ću uvoditi net u novom stanu. Ostaje mi samo kafe, koji prezirem ali šta ću..dolaziću s vremena na vreme čisto da vidim šta se dešava i proverim my space stranicu.. :cry:

Već mi nedostaje ovo gubljenje vremena na yumu..

Budite mi dobri :)

[/spam]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebulozan je to album mnogo...

 

Meshuggah prog metal na momente ;)

 

Zadnja stvar je super, bas Ayreon-ska, delovi kao da su skinuti sa Into the Electric Castlea.

 

Ne znam...slusao sam do 5 pesme, a onda sam pustio Royal Hunt :) !Ali preslusacu malo detaljnije, cisto zbog Arjena! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...