Jump to content

Noiserespond (ex-Wrum)


Feniks .

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo recenzije sa ovog foruma za promo cd sa albuma For What(tada jos nije bio uradjen konacan miks albuma)

 

Verovatno znate da je nekadašnji sastav WRUM prestao sa radom, a neki od članova su oformili novi bend kojem su dali ime Noiserespond. Nije se gubilo vreme i prvi album For What? je već snimljen i spreman za objavljivanje. Promo diskovi su počeli da se "rasturaju", a jedan je dospeo i na moju adresu.

 

U pitanju je CD sa 3 numere. Naslovna numera "For What?" je definitivno pesma prema kojoj možete naslutiti kakvu to muziku pravi Noiserespond. Pesma je stvarno udarna i verovatno da će postati zaštitni znak ovog benda, kao i veliki hit na radio stanicama. Druga pesma je jos brža i sadrži dva ludačka vokala, a negde na sredini se pojavljuju i timpani koji su odlično uklopljeni u celu priču. Numera "Inside Me" je malo sporija, ali nipošto slabija u odnosu na prethodne dve. Ovde se pojavljuju i klavijature, ali samo u pozadini. Produkcija je solidna, ali mi se čini da je bubanj semplovan. Što se tiče muzike, mene je sve ovo (na prvo slušanje) podsetilo na Sepulturu, ali noviju tj. sa Derickom Greenom na vokalu. Nemojte pomisliti da Noiserespond kopira Sepulturu, nego sam ja to pomenuo kako bih vam što bolje objasnio muziku, ali naravno da je najbolje da i sami preslušate.

 

Na albumu će se pojaviti još 7 pesama, a ako neko može da im pomogne u objavljivanju ovog materijala, iznad može pronaći kontakt adresu.

 

- Darko Živković

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Na sajtu WRUM mozete skinuti pesmu - Svako te ima- , u pitanju je obrada grupe Van Gog. Sa tom pesmom su WRUM(kasnije NoiseRespond) bili hit na mnogim radio stanicama.

Samo da dopunim.

Mozete da d'loudujete pesmu, ali vam treba neki download manager, koji je razlog tome na zalost ne znam. :confused:

Adresa je www.wrum.co.nr

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...