Jump to content

Skyfire


Exilion

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nisam bas fan ovakva muzike ali oni mi se dopali. Prvi album mi je naj bolji, iako i na njemu postoje neke stvari koje mi se ne svidjaju, a to su neki delovi koji neodoljivo podsecaju na neku narodnjacinu, na primer u cini mi se u zadnjoj pesmi glavni rif, ali ok su, ako nekom treba a u blizini je Novog Sada nije mi problem da mu srezem pa da se nadjemo da mu to dam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ozbiljno?

To nisam cuo.

Ja ih slusam vec dve godine,i isto toliko cekam taj novi album.

To je prosto bend koji obozavam i drago mi je da se bar neko setio ove teme,jer mislim da ovakva muzika to zasluzuje.Kao i mnogi drugi bendovi koji ovde ni nemaju temu ali pod hitno moram otvoriti temu za bend KALMAH.

Bend koji izdaje za Spinefarm records,isto kao Bodomi i muzika je jako slicna,i ja sam njima odusevljen.

preporucujem da poslusate.

Pogotovo pesmu My Nation

POZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ja obozavam sve albume,drugi i treci su jako dobro,ali prvi mi je nekako najiskreniji bez obzira sto mozda ima i revise klavijatura.

Mislim,pesma Free from the torment je jedno veliko razocaranje,kao muzika za crtani film.

 

Sve u svemu,obozavam Skyfire ali mislim da imaju jednu VEEEEEEELIIIIIKUUUUUUUU manu.

Idite na youtube i pogledajte bilo koji njihov live snimak,ja mislim da je na sahranama bolja atmosfera i da se ljudi vise gube.Ok,vazna je muzika ali je vazna i energija koja ide sa bine a kod njih je ona nula!!!

I jos mi nije jasno,gledao sam jedan snimak gde imaju OGROMNU profi binu,tipa Metallica itd,i nije mi jasno kako mogu da dozvole sebi da se ljudi onako smore dok ih gledaju.

Bilo bi lepo da procitam i neko vaze misljenje.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest DUXA-MFTG
Evo danas sam prvi put cuo za ovaj bend i mogu da vam kazem da sam poprilicno iznenadjen...Naravno prijatno iznenadjen...Odlican bend.

 

Drago mi je sto tako mislis! :pivopije:

 

E,kada bi jos ljudi culo za njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...