Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo ljudi nasa mini turneja se privela kraju, mogu da kazem da je bilo super. Uskoro ce biti dosta fotki na nasem spejsu.

Sve pohvale i pozdravi za bend Mortero koji je ucinio ovaj cirkus mogucim :P.

 

Vidimo se sutra na metl-betl :pivopije:

Edited by fatdzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
AAAaaaa VC rasturio u Kikindi! :twisted:

 

 

@Lazar: jel to neki pokušaj da ispadne LoG :) Dobro je ali vidiš i sam da si smekšao...ima nešta loše u tome?!

 

@Black Label: bilo dobro u Kikindi ali Bečej sutradan je prejebao sve ;)

 

Kikinda, Backa Topola, Becej su po meni fantasticne bile :rockdevil:

Vidjacemo se mi jos B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Klubu *Batler* blizu Francuske Sobarice

 

13.maj Sreda, sviraju

 

 

NOTHING LEFT - metalcore

 

AS MY VICTIMS FALL - metalcore/melodic death

 

VIOLENT CHAPTER - metalcore

 

 

Upad: 200 d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aleksa hm ako si pod LoG mislio Jagnje od Boga, onda si me grdno razocarao posto niko u Geyniotu ne voli jagnjetinu, neg' samo prasetinu i 'mesto 'leba piletinu. Inace meni je mekan odavno, i mali je pritom i zakrivljen prema desno i zelenkastog je kolorita... Cisto da izbegnem podpitanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav drugari!

Hteli bi smo da vam zahvalimo za svu podršku koju smo dobili i tokom ove godine. Bila je ovo još jedna poprilično uspešna sezona za ovaj bend: napokon smo izbacili prvi album, svirali na Exit-u, promovisali se svugde, ostali bez člana benda, doveli novog, izgubili neke prijatelje ali zato stekli nove nezamenljive, odradili mini tour po Srbiji, gostovali na albumima i projektima, podržavali metal do besvesti, pomagali drage nam kolege, pukli abnormalno para na opremu i napokon završili svoj studio Violent Chamber u kome sada polako ali sigurno radimo na novom materijalu. Ostalo je tu još finale metal battle-a čiji ishod neće biti zanemarljiv ali mislimo da ovime možemo da zaokružimo još jednu godinu postojanja našeg malog benda.

 

S toga smo rešili da ni mi ne budemo pizde i pustimo traces na free download :)

 

U pitanju je "remaster" varijanta našeg prvog albuma, naravno ponovo maslo našeg producenta metala Marjana Mijića koji je samovoljno odlučio da ovo uradi i po ko zna koji put dokazao da je ljudina. Dakle ovaj snimak se poprilično razlikuje producijski od onoga koji smo stavili na diskove i veoma nam je žao što on nije završio kao konačni na istima. Bilo kako bilo, skinite, slušajte, hvalite, pljujte, javite, mi odosmo dalje da radimo:

 

Violent Chapter - traces remaster [2009]

 

 

----------------------------------------------------

 

I da, majici ima i dalje i biće ih još tako da ko je zainteresovan PM i dogovaramo se:

 

tshirt_new.png

lady_fit.png

 

600 din (+ptt)

 

----------------------------------------------------

 

See ya soon!

VC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...