Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

hibridni degenerisani spoj necega ne spojivog (i muzicki i ideoloski)

 

Pishe se "nespojivog".

Drugo, kako neshto u oblasti muzike (kao umetnosti) moze da bude NESPOJIVO? punk-ska, grunge, electroclash (punk & electro), acid jazz (jazz & elektronika), jungle (reggae & techno), turbo-folk... da, i metal-core...

Dakle ne lupetaraj o nespojivosti - kad sve moze da se spoji i sve moze imati publiku (kakva god ona bila)...

To shto se to tebi ne svidja ne daje ti ni pravo ni mogucnost da ga nazovesh "neispravnim" iz prostog razloga stho je tvoj sud - stvar UKUSA, tako da svih 25h dnevno koje provodish na ovom forumu pokushavajuci da ga dokazesh su in fact prilichno uzaludni...

Naravno tvoje slatko pravo da nastavish i dalje stoji...

 

 

moralnu obavezu da odbrane nesto sto pripada njima od prljavstine homosekusalnosti.

 

Ne bih da ti rushim sneshka poshto vidim da si ponosan na njega, ali - iza ovoga shto velish, veruj mi, ne stoji nikakva STVARNA istorijska i moralna misija da "ODBRANISH" metal nego obichna adolescentska krizica potvrdjivanja identiteta koja ce te proci za koju godinicu... tad cemo se svi naci na pivu da razmenimo muziku i slatko joj se smejati ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pishe se "nespojivog".

Drugo, kako neshto u oblasti muzike (kao umetnosti) moze da bude NESPOJIVO? punk-ska, grunge, electroclash (punk & electro), acid jazz (jazz & elektronika), jungle (reggae & techno), turbo-folk... da, i metal-core...

Dakle ne lupetaraj o nespojivosti - kad sve moze da se spoji i sve moze imati publiku (kakva god ona bila)...

To shto se to tebi ne svidja ne daje ti ni pravo ni mogucnost da ga nazovesh "neispravnim" iz prostog razloga stho je tvoj sud - stvar UKUSA, tako da svih 25h dnevno koje provodish na ovom forumu pokushavajuci da ga dokazesh su in fact prilichno uzaludni...

Naravno tvoje slatko pravo da nastavish i dalje stoji...

 

 

 

 

Ne bih da ti rushim sneshka poshto vidim da si ponosan na njega, ali - iza ovoga shto velish, veruj mi, ne stoji nikakva STVARNA istorijska i moralna misija da "ODBRANISH" metal nego obichna adolescentska krizica potvrdjivanja identiteta koja ce te proci za koju godinicu... tad cemo se svi naci na pivu da razmenimo muziku i slatko joj se smejati ;D

 

 

Nemoj sad ja tebi da ispravljam pravopisne greške, pa da ti se crveni post...

 

Može sve da se spoji, pa da ispadne sranje. Znaš, kad ukrstiš dve vrste biljke, dobiješ nešto, ali to nešto ne može da ima potomstvo, to je mutirani hibrid, kad umre, umrlo je, nema nastavka. Tako je i s metalcoreom.

 

I, tad, kad SatanIzBataje "izađe iz puberteta", metalcore će biti daleka prošlost. Ti si, dječače, ili previše gay, ili previše mator za ovaj forum.

 

Neka dođe neko iz Violent Chaptera, i neka kaže: "Mi nismo metal.", tako da cela ova rasprava može da se završi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečak Tower smiri hormone malo. Tiger Suit je član benda. I ne možeš ti sa svojih 17 da popiješ svu pamet sveta. Tako da prekini da kenjaš i idi jebi nešto pa se istresi.

 

A ti Satane i treba da voliš to što slušaš i to je ok, ali nije ok da pljuješ po onome što ne slušaš. Pogotovo što OVAJ bend nema emo gay postavu, nema tu priču, nema emo gay publiku koja dolazi na svirke. U petak je bilo nikad više hard core raspad likova koji su mošovali samo tako, e to su ljudi i to je podrška. To što će se OVAJ BEND više svideti širim masama (uključujući i pedere) nego recimo Behemoth je druga stvar. I ako ćeš iskreno ne postoji trenutno ni jedan iole posećeniji hard core forum, bio je ranije ali nažalost je ukinut. A da ima veruj mi da me ne bi video na ovom usranom forumu koji je prepun sebičnih likova kao što si ti. Zbog tebe i tebi sličnih je moj bend izbio na glas kao emo. Jebo vas emo, ni ne znate da ne postoji emo muzika nego da je emo novi vid mode koji nose pederi da bi se lakše uklopili u svet. Ja sam veoma razuman lik ali ti si veoma sebičan lik, ti da si čovek ti bi došao i rekao "ja ne volim a momci sviraju dobro/loše" a ne ostavljao nam na temi emo je gay. Šta ja kao ne znam da je emo gay? Pa prvi bih pretukao nekog emića kao sa te tvoje fotke upoređivanja ali neću, šta ja imam od toga, kao pokazao sam mu mamu mu jebem, ja imam 95kg a on 55 i ja sam baja ha!? Ne brate, njegova stvar, njegov problem. Live and let others live/die, whatever... Ne glumi buntovnika bez razloga nego izađi i popij pivo sa mnom pa da popričamo o tome ko ljudi a ne ova pljuvanja preko foruma. Ja sam dovoljno čovek da mrzim apsolutno nikoga. Ali me boli nepravda i smaraju ljudi koji nemaju obzira ni prema čemu nego prema samom sebi i svojim ideologijama. Zato sam i spomenuo "ograničen". Svet se menja pa i muzika...i tako dalje, mogu ja ovako do sutra...ako sad nisi skapirao poentu ja ne znam više šta da ti kažem. A znam da jesi jer se vidi da si pametan lik, ograničenost i ogorčenost te ubi.

 

A ti Tower kad si već tražio dobićeš odgovor da je Violent Chapter Metal/Hadrcore i još mnogo toga bend, pomirio se ti sa tim ili ne. A znaš zašto je metal? Zato što sam ja jebeni metal i hoću ga kao i ostali kao mešavinu više žanrova. Ako to tebi nije po volji tvoj problem, ja volim i by the book bendove ali volim da čujem i nešto drugačije i novo. A evo i šta postava sluša:

 

Bambi - Hard Core, Crust, Metal/Hard Core, Alternative

Marko - Alternative, Numetal, Post hardoce, Punk

Luki - Elektronika, Alternative, Punk, Post Hard Core, Punk

Metallac - Hip Hop, Numetal, Metal...

Alexa - Metal, Metal/Hard Core, Punk, Alternative...ijopet metal!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bambi - Hard Core, Crust, Metal/Hard Core, Alternative

Marko - Alternative, Numetal, Post hardoce, Punk

Luki - Elektronika, Alternative, Punk, Post Hard Core, Punk

Metallac - Hip Hop, Numetal, Metal...

Alexa - Metal, Metal/Hard Core, Punk, Alternative...ijopet metal!!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Ovo samo dokazuje moju poentu... Samo jedan član koji sluša metal...

 

Btw, numetal je do jaja, to gotivim, oni ne misle da su metalci. A, vas CORE mentole MRZIM IZ DNA DUŠE!!! Palim ja s ove teme, my point is proven, this ain't no metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Ovo samo dokazuje moju poentu... Samo jedan član koji sluša metal...

 

Btw, numetal je do jaja, to gotivim, oni ne misle da su metalci. A, vas CORE mentole MRZIM IZ DNA DUŠE!!! Palim ja s ove teme, my point is proven, this ain't no metal.

 

Brate mili idi odgledaj film "Metal: A Headbangers Journey". Cini mi se da ce se tvoj "metal" svet tada srusiti. Toplo ti ga preporucujem.

 

BTW-> Ovo je Violent Chapter tema! Ovde mozete da pricate o istoimenom bendu,vase utiske, najave svirki i ostalo. A to sto smatrate da se tema nalazi na pogresnom mestu pozalite se lokalnim administratorima.

 

@Satane -> Jesi li bio na barem jednoj nasoj svirci, ne secam se bas da smo izgledali ko na onim "emo" slikama koje si postavio.

 

Mi smo bend koji svira ono sto MI volimo! Nazovite pravac kako ocete! Ako ti se svidja slusaj ga, ako ne.... pa sta da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć (25.11.) oko 4-5 ujutro dogodila se tragedija posle svirke koja se održala u Novom Sadu. Naš drugar, pevach beogradskog hardcore/metal/crust benda If Senses Fear STEFAN ILINČIĆ (poznatiji pod nadimkom Kaljavi) je poginuo u saobraćajnoj nesreći na obrenovačkom putu vraćajući se sa svirke svojoj kući u Umci. U pitanju je bio čeoni sudar sa kombijem nemačkih registracija. Stefan je na mestu ostao mrtav.

If Senses Fear myspace

R.I.P. Stefane!

1987. - 2007.

rip.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pishe se "nespojivog".

Drugo, kako neshto u oblasti muzike (kao umetnosti) moze da bude NESPOJIVO? punk-ska, grunge, electroclash (punk & electro), acid jazz (jazz & elektronika), jungle (reggae & techno), turbo-folk... da, i metal-core...

Dakle ne lupetaraj o nespojivosti - kad sve moze da se spoji i sve moze imati publiku (kakva god ona bila)...

To shto se to tebi ne svidja ne daje ti ni pravo ni mogucnost da ga nazovesh "neispravnim" iz prostog razloga stho je tvoj sud - stvar UKUSA, tako da svih 25h dnevno koje provodish na ovom forumu pokushavajuci da ga dokazesh su in fact prilichno uzaludni...

Naravno tvoje slatko pravo da nastavish i dalje stoji...

 

 

Ne bih da ti rushim sneshka poshto vidim da si ponosan na njega, ali - iza ovoga shto velish, veruj mi, ne stoji nikakva STVARNA istorijska i moralna misija da "ODBRANISH" metal nego obichna adolescentska krizica potvrdjivanja identiteta koja ce te proci za koju godinicu... tad cemo se svi naci na pivu da razmenimo muziku i slatko joj se smejati ;D

 

Naravno da je stvar ukusa.Jednu stvar koju ti nikad neces shvatiti jeste da je metal malo vise od muzike.Zasto?Ako sam ne mozes da shvatis,ja zaista nemam nameru da ti objasnjavam.A sto se tice te "adosescentske krize potvrdjivanja indetiteta,metaj slusam dugi niz godina.To sto ti mislis da sam ja tamo neki nalozeni klinac koji slusa black metal je samo tvoja stvar i samo tvoja zabluda.Ne menjam se niti cu jer mi tako odgovara to sam ja.A te "umetnice slobode" dovode do ovoga:

 

picture-2.png

 

Homoseksualizam je bolest i hitler je imao jako dobar lek za njega ;),ja imam problem sa tim sto se ovakvi ljudi dole izjasnjavaju kao metalci.Posle svega sto naravno prati imidz metalaca ne treba mi da me neko stavlja u grupu pedera (dosta mi je da sam u sekti i da sam narkoman :)).

 

A ti Satane i treba da voliš to što slušaš i to je ok, ali nije ok da pljuješ po onome što ne slušaš. Pogotovo što OVAJ bend nema emo gay postavu, nema tu priču, nema emo gay publiku koja dolazi na svirke. U petak je bilo nikad više hard core raspad likova koji su mošovali samo tako, e to su ljudi i to je podrška. To što će se OVAJ BEND više svideti širim masama (uključujući i pedere) nego recimo Behemoth je druga stvar. I ako ćeš iskreno ne postoji trenutno ni jedan iole posećeniji hard core forum, bio je ranije ali nažalost je ukinut. A da ima veruj mi da me ne bi video na ovom usranom forumu koji je prepun sebičnih likova kao što si ti. Zbog tebe i tebi sličnih je moj bend izbio na glas kao emo. Jebo vas emo, ni ne znate da ne postoji emo muzika nego da je emo novi vid mode koji nose pederi da bi se lakše uklopili u svet. Ja sam veoma razuman lik ali ti si veoma sebičan lik, ti da si čovek ti bi došao i rekao "ja ne volim a momci sviraju dobro/loše" a ne ostavljao nam na temi emo je gay. Šta ja kao ne znam da je emo gay? Pa prvi bih pretukao nekog emića kao sa te tvoje fotke upoređivanja ali neću, šta ja imam od toga, kao pokazao sam mu mamu mu jebem, ja imam 95kg a on 55 i ja sam baja ha!? Ne brate, njegova stvar, njegov problem. Live and let others live/die, whatever... Ne glumi buntovnika bez razloga nego izađi i popij pivo sa mnom pa da popričamo o tome ko ljudi a ne ova pljuvanja preko foruma. Ja sam dovoljno čovek da mrzim apsolutno nikoga. Ali me boli nepravda i smaraju ljudi koji nemaju obzira ni prema čemu nego prema samom sebi i svojim ideologijama. Zato sam i spomenuo "ograničen". Svet se menja pa i muzika...i tako dalje, mogu ja ovako do sutra...ako sad nisi skapirao poentu ja ne znam više šta da ti kažem. A znam da jesi jer se vidi da si pametan lik, ograničenost i ogorčenost te ubi.

 

Bio sam vam na par svirki,ja obilazim mnogo toga.Daleko da imam nesto protiv tebe ili bilo koga iz tvog benda,samo par likova koje sam video u petak malo odudaraju od slike osobe koja je hard core fan.Mislim mozda sam ispao iz trenda ali koliko znam da fanovi hard cora ne nose siskice preko desne strane oka,ne sminkaju se i ne nose uske pantalonice od sestre :).Ispravi me ako gresim.

 

shut up fag...

 

blackout.jpg

 

:pivopije:

 

BTW-> Ovo je Violent Chapter tema! Ovde mozete da pricate o istoimenom bendu,vase utiske, najave svirki i ostalo. A to sto smatrate da se tema nalazi na pogresnom mestu pozalite se lokalnim administratorima.

 

@Satane -> Jesi li bio na barem jednoj nasoj svirci, ne secam se bas da smo izgledali ko na onim "emo" slikama koje si postavio.

 

Apsolutno te slazem,ja se izvinjavam na ovom spamu,ovo moze do beskonacnosti da se nastavi,tako da je bolje da ide dalje prica o bendu.Da bio sam i video sam jedno 10ak emoa :)

 

@ topic uzas je to sto se dogodilo onom momku...stvarno je strasno...budes sa ortacima zezaz se,pijes i sl i sledeceg jutra te nema...tuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...