Jump to content

Sons Of Eastern Darkness


behemoth

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi su se vec posrali na kompilaciju, a kapiram da je

niko nije ni preslusao/pregledao...

Nego bas cudno sto je vecina pesama vec objavljena, sto preko

demo snimaka, tako i regularnih izdanja... :) ... zamisli kakva je to glupa

kompilacija, cak sam i ja cuo za sve ove bendove, a Srbija ogromna zemlja

i bas je tesko doci do nekih izdanja... mislim strasno...

Nego kolika je cena CD-a? Mislim da bi bila prava perverzija da

se ovo izdalo na ploci, ali jebi ga to su ovi supci iz REX-a, nemaju oni pojma!

 

 

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su se vec posrali na kompilaciju, a kapiram da je

niko nije ni preslusao/pregledao...

Nego bas cudno sto je vecina pesama vec objavljena, sto preko

demo snimaka, tako i regularnih izdanja... :) ... zamisli kakva je to glupa

kompilacija, cak sam i ja cuo za sve ove bendove, a Srbija ogromna zemlja

i bas je tesko doci do nekih izdanja... mislim strasno...

Nego kolika je cena CD-a? Mislim da bi bila prava perverzija da

se ovo izdalo na ploci, ali jebi ga to su ovi supci iz REX-a, nemaju oni pojma!

Ja kapiram da je vise namenjena ljudima napolju za upoznavanje sa srpskom black metal scenom na jednom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da su na rakicevim kasetama bili samo srpski bendovi! Uostalom, ovde je vecina bendova koji su na kompilaciji relativno nova, pogotov napolju. Tu ce imena kao sto su May Result i The Stone posluziti za privlacenje mase, kako bi se culi i ostali bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom, ovde je vecina bendova koji su na kompilaciji relativno nova, pogotov napolju. Tu ce imena kao sto su May Result i The Stone posluziti za privlacenje mase, kako bi se culi i ostali bendovi.

Bogumi, ja bih pre rekao da su za strance ovde sve novi bendovi, pa cak i The Stone, a May Result jos mnogo vise nego oni. Mi ovde ih znamo i cenimo, ali napolju oni nisu promovisani gotovo uopste. Kod The Stone se sad sa Folterom stvari krecu ka boljem, ali eno na njihovom sajtu ima link za intervju gde ih pitaju kako su zadovoljni svojim prvim albumom: Maglom!

No, izdanje ce verujem (iako ga nisam video) doneti vise koristi nego stete za sve pretstavljene bendove i scenu uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve stvari bih samo rekao:

 

1. Ovakvu kompilaciju trebalo je izbaciti i ranije, ali bolje ikad nego nikad. Simbolizuje jedan deo nase istorije, ono sto se stvorilo na srpskoj black metal sceni od kad ista postoji, i samo debil moras biti pa to omalovazavati (ne prozivam nikog licno, govorim samo uopsteno).

 

2. Scream Until YU Like It je upoznala mnoge metalce sirom regiona sa srpskim bendovima, pocecu od sebe, za mnoge sam tad prvi put cuo. Steta sto nikad nije izasao drugi deo.

 

Zakljucak je da apsolutno podrzavam ovakvo izdanje, i nadam se da ce nekima pomoci u promociji, mozda i u pronalasku izdavacke kuce ili sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aboravih pitati sto je nisu nazvali "Sons Of Serbian Darkness", ali ajde...

Zato sto bi to bio najgluplji naziv u istoriji naziva kompliacija...toliko mutav naziv ne bi dali ni neki mentoli iz Cilea koji nemaju pojma engleski jezik(lupam,mogu da budu i iz Przegrnca sto se mene tice :) ) a prave kompilaciju sa bendovima iz svoje ulice.

 

Druga stvar,cekam ovo izdanje jos od aprila kada je prvobitno trebalo da izadje,i nabavljam ga cim se vratim u glavni grad...iako sam vecinu ovih bendova (njihove pesme) cuo -sto na demo snimcima,sto na albumima;kupicu disk,da podrzim trud...jebiga,i ja sam deo te scene. :muzicar:

 

U svakom slucaju,ovako nesto nam je trebalo,i to odavno.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...