Jump to content

Aeternia


RNA

Recommended Posts

fala dunzi baba!!!

a koji si ti iz resistera,koje ti je ime sinko?

ljudi obavezno dodjite na svirku 25-og u kugli!!!

 

fala dunzi baba!!!

a koji si ti iz resistera,koje ti je ime sinko?

ljudi obavezno dodjite na svirku 25-og u kugli!!!

 

fala dunzi baba!!!

a koji si ti iz resistera,koje ti je ime sinko?

ljudi obavezno dodjite na svirku 25-og u kugli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto imam potrebu da se umesam tamo gde ne treba... ja se izvinjavam.

 

Ubacujem se na minijaturnu raspravu:

 

Zaista nema potrebe raspravljati ko je na kojoj sceni, demo, ovoj-onoj... iskreno, svi kao pojedinci ste ok i tu nema sta da se govori (sad da o svakom pojedincu pricam je apsurdno jer ste svi dobri i nemam zamerki), ali bendovi su blagi princip imanencija-imitacija. Postaje sve metal kome pripada mesto samo na demo sceni. :rolleyes:

 

Ako Aeternia krene da radi nesto unikatnije, npr da se posluzi nekim drugim sablonima progresivne muzike a da to nije tiriririri kao Atlantida, onda bi moglo da se kaze da je nesto drugo nastalo- a ne mala Alogia. (jer ovo sve oko nas je blaga kopija brace Brankovic)

 

Ne govorite o svim situacijama koje vam ne odgovaraju javno, neka sve te nesuglasice budu vase stvari koje se ne ticu nas koji nismo u bendu... dobicete na ugledu i postenju, a tako i na slavi(a sve ovo radite zbog nje).

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

e stvarno, podrzavam tineu totalno, samo bih, pre naglasila nego dodala, da se sve te rasprave - konstruktivne i nekonstruktivne prirode - ipak ne pojavljuju na yumu.. jer, ipak je ovo samo yum after all :D

cepajte momci, imate i cime! :pivopije:

 

@dRunken_munKy: hahah, ali 3mo sundjer bob :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO VUCE!!

Ja jesam bolesnik to stoji!

Sto se tice muzike iskreno ne zanima me mnogo progresiv,posto neradim sa ljudima kojima je komplexna muzika zastitni znak!!

Ovo ima elemaenata proga i to je to!

 

A o kakvom postovanju vi pricate?

Mislim da je ovo parlanje u prazno,prdnuti u cabar!

Edited by !!!SERAFIM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lexo, opusti se... malo manje nervoze... i besa... ne moras da se nerviras...

 

treba ti postovanje radi samog sebe, jer radis muziku i to je to :da: (u sustini, ti to znas samo sto volis da pesimiziras, ccc)

 

Sledeci put budi ok pa se lepo javi kad ti pridjem, a ne kao da te strefilo tursko groblje :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, stvarno ih nema... pogledao sam preko search -a i dobio mrtvi link.

 

*Atlantida - Momci, izgleda da vas je neko sabotirao... ;) Mozda je zbog silnog spama...

 

*Leshina - Cmar?!? Slusaj mali, Lexa je imao mnogo zena, a ti si prvi decak koji ga je uzbudio!

Edited by Malisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO!

 

Prekinite vec jednom sa jebenim spamom!

 

Dovoljno ste zakomplikovali stvari sa raspadom benda, i sad su tu dva od kojih niko ziv ne zna sta rade, osim sto ja moram da vreme gubim ovde na brisanje vasih spam postova!

 

Prvo me ovaj Bojankenobi napadne kako prebacujem teme gde ne treba, a onda vidim ovo ovde.

 

Jos jednom, i banovacu redom, i obe teme zatvoriti.

 

Ponasate se kao klinci od 10 godina, jebote.

 

Ajd malo konkretno:

 

Sta radi ova Aeternia? Svira li? Ima li snimaka? Kad planira da ih ima? Gde rade promociju?

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRATE MODERATORU>

 

Ko ovde spamuje?

Mi clanovi benda nemamo veze sa tim,a ti slobodno obrisi sve spam postove cinis nam uslugu!

Ali temu nemoj da nam zatvaras,to sto dileje pisu svasta nas se licno netice!

 

Sto se tice rada benda imamo svirku u nedelju u kuglasu pocinjemo sa sviranjem mi u pola 10 pa ko hoce da nas cuje neka dodje!

Sviramo 4 nove pesme od kada smo se raspali sa Atlantidom,i neke turbo folk obrade!

Naravno i sve sto smo i do sada svirali,ali planiramo da malo obradjujemo i DRAGONFORCE,jako izazovno zar ne!?

 

Promos se snimA te 4 pesme bi trebalo da budu gotove za mesec dana,valjda ako namolim ljude da sve odrade kako valja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo 4 nove pesme od kada smo se raspali sa Atlantidom,i neke turbo folk obrade!

Naravno i sve sto smo i do sada svirali,ali planiramo da malo obradjujemo i DRAGONFORCE,jako izazovno zar ne!?

:no:

 

Izgleda da je Ripperova ideologija prevagnula sa tim narodnjacima :)

 

strasno... :(

Edited by ^Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...