Jump to content

Theatre Of Tragedy


Vampyr Poet

Recommended Posts

Ja od njih volim onu klasicnu gothic fazu,u kakvoj su bili na pocetku,omiljeni album mi je Aegis,samo sto se tekstovi mogu slabo,tcn nikako razumeti....takodje mi se svidja A rose for the dead mini cd i Velvet darkness they fear.....

sto se Liv tice,ima sladak glasic,nije za neke zahtevne pesme,vise za neke letargo-melanholicne pesmice tipa onih na Aegisu.....sto se izgleda tice,jaaako je ruzna,mada ne izgleda lose u Nymphetamine spotu,dobra je ideja za ljuljasku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od njih volim onu klasicnu gothic fazu,u kakvoj su bili na pocetku,omiljeni album mi je Aegis,samo sto se tekstovi mogu slabo,tcn nikako razumeti....takodje mi se svidja....

Tekstovi se tesko razumeju jer su pisani na staroengleskoj "sekspirovskoj" redakciju/stilu...

Sto se mene tice prva tri albuma su mi odlicna,kao sto rekoh,a Aegis je takodje super-pesma Siren-mmmmm icon_wink.gif

Ostali albumi su shit(mozda i preblaga rec) i amen za to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Slazem se,uglavnom...Meni su najbolje Venus,A distance there is,Angelique,And when he falleth (najbolji text)...A sa novim vokalom su prosecni...

 

Slazem se,uglavnom...Meni su najbolje Venus,A distance there is,Angelique,And when he falleth (najbolji text)...A sa novim vokalom su prosecni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji je to "zadnji" album? Sorry-te ako je izaslo nesto novo, ali ja nisam cuo za to, zato ako neko moze neka mi odogovori na mail, ne ovde, jer ne citam ovo tako cesto...

 

Tnx...

zadnji album je storm,bolje i da ga ne cujes ,musique je predobar u odnosu na ovaj novi,mislim nije sranje,ali mogli su oni to bolje,ova nova pevacica im je sjebala stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Posto je posebna tema koju sam otvorila zatvorena upucena sam da donje pitanje postavim ovde, pa evo ga: :)

 

Da li neko ima ili moze da me uputi na sajt gde to moze da se pronadje ili da ovde posalje prevod albuma Aegis na danasnji engleski ili mozda cak i srpski? Album je fenomenalan ali 98% mi je potpuno nerazumljiv... Cak mi je mnogo razumljiviji latinski u pesmi Venus nego ostatak na staroengleskom... :( Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, znam, razmisljala sam o tome, ali tesko da bih mogla da upecam takvu osobu... :(

 

Cudno mi je da niko do sada na Netu nije objavio prevode, odnosno da bar ja to nisam uspela da pronadjem...

Edited by Venus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Baš me zanima ko im piše textove sa arhaičnim izrazima.Oni sigurno ne,jer su Norvežani :confused:

Anyway,bend je jedan od mojih omiljenih iako ih baš ne pratim otkad je Liv otišla.Stvarno su jedni od utemeljivača gothica i vječita inspiracija.

A što se Liv tiče,itekako može da "pušti"glas,bez njenog ponatog umiljavanja i uspavljivanja.Poslušajte HULDRA(sa njenog solo albuma)ili pak CLOSURE,njihov live album koji toplo preporučujem svima koji cjene kvalitetnu svirku i PERFEKTAN zvuk. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa super..mislim ..nije super

Ja propuštam li propuštam koncerte!Pi!Da se sjebe čovjek totalno :cry:

Ma toliko je toga sad da jednostavno i ne možeš ispratiti.Navalili ka da im je zadnja ura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno kako ljudi ne znaju za neke koncerte u eri interneta i svakojake komunikacije.

Istina! Pa, i da nemaš pristup internetu, ne živiš u pećini. O koncertu se pričalo tri mjesaca umaprijed, sećam se kad su se dani odbrojavali...nego, dosta o Kamelot-u i LE, ima tema za njih. :bigblue:

Edited by Bride Of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina! Pa, i da nemaš pristup internetu, ne živiš u pećini. O koncertu se pričalo tri mjesaca umaprijed, sećam se kad su se dani odbrojavali...nego, dosta o Kamelot-u i LE, ima tema za njih. :bigblue:

 

da....samo sto u zivotu ima i vaznijih stvari od brojanja dana do koncerta Kamelota i Leave's eyes

:razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da....samo sto u zivotu ima i vaznijih stvari od brojanja dana do koncerta Kamelota i Leave's eyes

:razz:

Nemojte poslije da kukate da ne znate za koncert. Organizatori su tri mjeseca ranje stavili tajmer - koji je odbrojavao do koncerta, a za koncert se znalo i prije Nove godine. Ako tri mjeseca niste koristili internet, vala ste mogli da čujete od nekoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...