Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

26. maja, Dos Santos vs. Mir, prognoze?

 

Ja mislim da će Dos Santos još dugo držati titulu.

 

Takođe, Velasquez vs. Bigfoot Silva? I uvek je lepo videti Barbozu. Prvoklasno deklasiranje svakog borca na kog naiđe. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Mir uspe da obori JDS-a dole onda je moguce da mu izvuce neku polugu/gusenje,u suprotnom u stojci nema Mir sta da trazi.

Cain je kardio masina,opet,ako Silva legne preko njega kao i protiv svakog protivnika crno mu se pise.

Fedor se povlaci posle borbe sa Rizzom.

 

Veceras u 2 po nasem pocinje Strikeforce,glavna borba Barnett i Cormier ce biti u 4 sata.Prenos na EuroSport 2.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The news of Emelianenko’s potential retirement came from a recent interview the fighter had with Russian news site "Rianovosti". Fedor said:

“I think it’s time to call it a day” and then went on to say “This fight may be my last one.”

 

http://www.opposingviews.com/i/sports/boxingmma/fedor-emelianenko-retire-after-fight-vs-pedro-rizzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debeli razorno, kako bog zapovijeda! Jebem ti nedjelju!

Velaskez demonstrirao snagu i najavio povratak u sam vrh! Miru svaka cast na mudima, ali Cigojner ga je prekinuo! Stipeta ne komentrarisem... SRETO UZIVAJ U PENZIJI, ZASLUZIO SI! JA SAM I DALJE VERTIKALAN I NIKO NIJE STRADAO! TO JE DOSTA ZA SAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da bi jako nezgodan protivnik JDS-u bio Mark Hunt,jer je odlican bokser,jaka brada.

Silva je kanta neopevana,Cain se nije ni zadihao,a unistio ga je.Nelson ocekivano,covek sa najjacom bradom u UFC-u verovatno.

Dos Santos-Mir,nisam impresioniran jer se ocekivao nokaut,Sada nek upare Mira i Struva,

Share this post


Link to post
Share on other sites

BigfootSilva_backstage.gif

 

---------------------------------

 

Cain je stvarno bio agresivniji nego ikad. Ja bih najradije izbacio udarce laktovima. Rijetko ko nokautira protivnika laktom, mnogo češće se dešava da se otvore onakve posjekotine i onda ili sudija prekida meč ili borac, kao Silva, ne vidi apsolutno ništa. Tačno mi ga je bilo žao kad je mlatarao glavom da izbaci krv iz očiju.

 

Još jedna stvar koja je izgleda svima promakla. Kad je sudija pauzirao meč da bi provjerio posjekotinu SIlvi, Cain je bio na nogama. Kad je restartovao meč, vratio je Cain-a na Silvu. Ne znam koliko bi to promijenilo tok borbe i da li bi uopšte , ali je nepravilno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pogresio,samo ako su neaktivni u parteru onda sudija dize na noge,ili ako se borba radi u ringu pa protivnici odu previse u konopce.

U ovom slucaju vracaju se na prvobitnu poziciju.A i da su ostali na nogama sumnjam da bi se nesto promenilo.Cain je prebrz,ima najbolji kardio medju teskasima danas,a Silva je pokazao da nije nikakav borac,ono sa Fedorom je samo greska Fedora i nista drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i jeste vratio u dobar položaj, ali nisu vratili na vreme zbog usporenih snimaka. Bar je tako na ovom ripu koji sam ja gledao. Moguće da je Cain odmah opet uskočio u njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...