Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Nije bio onaj pravi Diaz jer je ovaj fantastično kontrirao i bježao od kaveza.

Ne znam je li izgubio zasluženo, ali neki od kriterijuma za suđenje su i octagon control i aggression - to je definitivno u Diazovu korist.

Takođe je imao i takedown u zadnjoj rundi i pokušaj submission-a. Prve dvije runde idu Diazu, druge dvije Conditu, a treća je bara-bara.

 

Žao mi je što će GSP - Condit da bude snoozefest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledas Facebook :bigblue:

Kakve legende sa perikama bog te jebo ... Koja kolicina muda u njih dvojice .

Sanjam Fedorov mec sa Overeemom , jer ce ga brat izrazbijati kao govno .

Zapamtite da je Fedorov direkt definicija svega u ovom sportu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledas Facebook :bigblue:

Kakve legende sa perikama bog te jebo ... Koja kolicina muda u njih dvojice .

Sanjam Fedorov mec sa Overeemom , jer ce ga brat izrazbijati kao govno .

Zapamtite da je Fedorov direkt definicija svega u ovom sportu !

 

Cenim da bi Fedor ubio Overeema,ne misicima vec srcem,isto tako bi pomrsio konce svakome u UFC HW diviziji.

A samo on zna sto nikada nije presao tamo,niti ce.

http://www.youtube.com/watch?v=q0UyUdGYS60&feature=related

 

 

naspram tajsonovog je kikiriki udarac , objektivno !!!

 

 

 

Mozda nekada,sada je besmisleno porediti Tajsona koji odavno ne boksuje niti trenira,spram Fedora koji trenira 8 sati dnevno najmanje.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da bi Fedor ubio Overeema,ne misicima vec srcem,isto tako bi pomrsio konce svakome u UFC HW diviziji.

A samo on zna sto nikada nije presao tamo,niti ce.

http://www.youtube.com/watch?v=q0UyUdGYS60&feature=related

 

 

 

 

Mozda nekada,sada je besmisleno porediti Tajsona koji odavno ne boksuje niti trenira,spram Fedora koji trenira 8 sati dnevno najmanje.

 

Ne znam odakle ti to da trenira 8 sati dnevno.

 

Fedor nece u UFC zato sto bi mu po ugovoru zabranili da se ucestvuje u drugim takmicenjima, a voli da se takmici po sambo takmicenjima kod kuce u Rusiji, mada je posle krenulo i pljuvanje. :D

 

Btw: Kiselo grozdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije baš kisjelo grožđe. Nažalost, sad je Fedor taj koji je izjavio da bi rado prešao u UFC, ali ga Dana neće.

Šuška se da bi Fedor trebalo da se bori sa pobjednikom Strikeforce Gran Prix-ja. Jedino u slučaju da pobijedi, mogao bi da nađe svoje mjesto u UFC-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzekson bije . Razni anonimusu mu predvidjaju poraz , ali to je sve smesno , Kvintoneeeee jaraneeeeee , poznanice sa Bascarsijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...

U kolko sati po nasem vremenu pada event ? Ipak je Japan u pitanju ... Ne bih da omasim prenos za pola dana-dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to majstore ... Vreme je za penziju . Da je malo laksi i mladji jebao bi Badera ko govno , ovako je jos jedna jajarica izjajarila pobedu . Drago mi je sto je publika u Japanu znala ko je ko ! WAR RAMPAGE !!!

 

rampage-jackson.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...